Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, Webad said:

Eeee kad se setim izjave Covica kako je Branko u mladjim kategorijama bio izraziti skorer...

To i jeste tačno, pričao je i Filip o tome u podkastu kod Jao Mileta. Ne bi ga FMP doveo u Beograd sa 13 godina za džabe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pao sam pod uticaj pucanstva. Zategnut Lazic na 2.5 plus valjda ce Brane uspeti da direktno okrene jednu turu pivkane za Tamburinjovim astalom. 

 

Jel smo mi podneli zalbu na odluku da nema registracije do kraja februara? Kad se sastaje ta ekipa sa Beverli Hilsa da odlucuje o tome? 8 marta pa ce da odluce ok u pravu ste bili mozete registrujete Kampaca retroaktivno i Mirotic je gazio liniju evo dva boda i bonus za pobedu i kad smo vec tu Seselj je pobedio Lilica 97-e na predsednickim izborima i to smo vam resili.

 

P.s. Velkom good old Medo onaj politicki korektni sa kojim si delio sifru mi se nije svidjao. Na mnogaja ljeta da nam pises. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 6
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Nije Branko bio skorer vec je na tamo nekom turniru valjda postigao najvise poena... samo tad i nikad vise. Da bi bio skorer valjda treba to jos neki put da ponovi, pa makar u tim mladjim kategorijama. 

 

Dobro, ajde, moze veceras - pisite i mene tamo na over. 😄  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Branko je mogao sa ovim skilom da bude skorer u mlađim kategorijama jedino ako je rođen dlakav i sa 190 cm. Sigurno jedan od ljudi čiji su (anti)talenat i uspeh u karijeri u najvećoj disproporciji u istoriji košarke.

 

Da se ne zezamo previse, treba ipak reci da je Branko takodje i primer kako mukotrpnim radom, vodjenjem racuna o svom telu, moze da se napravi nesto i bez nekog posebnog talenta. On je primer za onu manje talentovanu decu da i dalje treba da se trude i pravilno rade stvari. 10% je talenat - 90% je hard work. Tako kazu, mislim da nije bas taj odnos ali dobro. 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Da se ne zezamo previse, treba ipak reci da je Branko takodje i primer kako mukotrpnim radom, vodjenjem racuna o svom telu, moze da se napravi nesto i bez nekog posebnog talenta. On je primer za onu manje talentovanu decu da i dalje treba da se trude i pravilno rade stvari. 10% je talenat - 90% je hard work. Tako kazu, mislim da nije bas taj odnos ali dobro. 

Takodje Dobric i Lazarević su primer toga,a jedan u nastajanju je Ilić.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

lebranko nije zakucao vec nekoliko godina

zapravo ne secam se kucanja jos od onog preko pavlovica

 

kad smo već kod kucamo na vrata zaboravljenih asova i gde su, šta rade

 

šta se desilo sa Dobrićevim chasedown blokadama -- nekada je bila poslastica kad vidiš da se neko zaleteo od pola a da mu je Dobrić za petama

 

nije lupio bananu već dve godine

 

da li su mu fizikalije nešto oronule ili se on previše prebacio u ulogu wannabe prefinjenog skorera pojma nemam

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Tamburinjo said:

Pao sam pod uticaj pucanstva. Zategnut Lazic na 2.5 plus valjda ce Brane uspeti da direktno okrene jednu turu pivkane za Tamburinjovim astalom. 

 

Da se razumemo, samo Leonardu dodjem pola uplate ako Branko omasi sve trojke 😄

 

Ma Branko je sigufica i na 4.5 veceras. Garantujem 😁

Edited by Firga
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...