Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, leki bg said:

Valensija se formalno zalila EL zbog Topica.

Sreca u nesreci je da ABA izgleda nikad nije formalno registrovala Topica vec je odbila taj zahtev. Prevedeno na ovdasnji pravni recnik smatram da se odbijanje moze izjednaciti sa npr.odbacivanjem tuzbe (neblagovremena, nedozvoljena bla bla...), te da necemo snositi konsekvence kao klub.

Ja sam kao papagaj, ali eto jednostavno ne zelim da poverujem da smo mi probali da uradimo nesto sto nije po propozicijama nijednog takmicenja koje igramo. To mi je bas SF.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Ja sam kao papagaj, ali eto jednostavno ne zelim da poverujem da smo mi probali da uradimo nesto sto nije po propozicijama nijednog takmicenja koje igramo. To mi je bas SF.

Nazalost mi smo 100% to uradili.

 

Ne bi me cudilo da je odbijanje registracije i uradjeno u dogovoru sa Milijom 🤯

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, leki bg said:

Valensija se formalno zalila EL zbog Topica.

Sreca u nesreci je da ABA izgleda nikad nije formalno registrovala Topica vec je odbila taj zahtev. Prevedeno na ovdasnji pravni recnik smatram da se odbijanje moze izjednaciti sa npr.odbacivanjem tuzbe (neblagovremena, nedozvoljena bla bla...), te da necemo snositi konsekvence kao klub.

I sto El sva takmicenja smatra nizim od sebe kad su u pitanju juniori

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pero_Cameron said:

S obzirom da se večeras sprema atmosfera linča jer nam dolazi mrski Puta Madrid Le, nadam se da neće biti nacionalističkih skandiranja Musi. Dobar momak, na mestu, koji je veliki poštovalac naše košarke. 

Gotivi on nas,gledao sam nekoliko intervjua,bas fino prica o nama,nikad nista lose rekao nije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ja ovdje materijal da se klub kažnjava ali isto tako nisam ni slutio da će nam zabraniti registraciju igrača na 3 mjeseca. Ako ništa ovo im može biti neki izgovor da ne smanje kaznu za registraciju. 

 

Kako god, zgadila mi se ova EL da trika nema da bih nešto pogledao da ne igra Zvezda. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Mislis da ce od Covica da ostane samo limenka? Ne bih rekao ... Spanci ko Spanci. Kada dodjemo u top 8 bice ko se zadnji smeje prica ...

opasna je to banda razbojnička, no tvrd je orah čović nebojša kad je pretekao ispred UQKPMB i severnih krimosa ovo sa Špancima i EL je za njega kamlica

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da se večeras sprema atmosfera linča jer nam dolazi mrski Puta Madrid Le, nadam se da neće biti nacionalističkih skandiranja Musi. Dobar momak, na mestu, koji je veliki poštovalac naše košarke. 
Nemoj da zaboraviš i Hezonju.

Na sav ovaj haos , samo nam još fali nacionalističko skandiranje

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

:lol_2: pa čekaj, stvarno misliš da je neophodno da nas neko drukne? 

možda da okrivimo @Grunfa, on je prvi primetio  : i

 

Naravno da nije neophodno, ali si previse naivan ako mislis da u situaciji koja je sada toliko zaostrena izmedju dva kluba nema svega i svačega.

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto ce iz ovoga da bude je to da Valensija upada na prvo mesto najpickastijih klubova. Aj da se zalis kad igra nego ko nije smeo pa te natrpao, a ovi pacenici se zale na dete koje nije bilo ni sekund na parketu. Pisi Zvezda-Valensija 20+ razlike kad budemo domacini

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

Jedino sto ce iz ovoga da bude je to da Valensija upada na prvo mesto najpickastijih klubova. Aj da se zalis kad igra nego ko nije smeo pa te natrpao, a ovi pacenici se zale na dete koje nije bilo ni sekund na parketu. Pisi Zvezda-Valensija 20+ razlike kad budemo domacini

 

Slozicemo se, ali to da li je igrao nije ni bitno, ako je bio u protokolu a nije bio vezan ugovorom za klub, to je prekrsaj. Ja se samo nadam da nismo toliki idioti. Ako jesmo onda nek nas i izbace iz evrolige. Muka mi je vise.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drperce said:

Jedino sto ce iz ovoga da bude je to da Valensija upada na prvo mesto najpickastijih klubova. Aj da se zalis kad igra nego ko nije smeo pa te natrpao, a ovi pacenici se zale na dete koje nije bilo ni sekund na parketu. Pisi Zvezda-Valensija 20+ razlike kad budemo domacini

 

Taman da budemo bolji u mejusobnom skoru 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...