Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, bodo said:

Ovo bi između redova moglo značiti da ima velikih indicija da će se kazna umanjiti ili čak ukinuti. 

 

Za ukidanje se ne nadaj. Takav epilog bi mogao samo sudski da se dobije, ali bi trajalo najmanje kao i trenutna suspenzija. Tako da ce biti nekog kompromisa, tipa da do kraja ovog meseca ostaje suspenzija. E sad uzevsi u obzir da u januaru imamo 6, a u februaru 3 EL meca, ja bih zrtvovao i ta 3 meca i otisao na sud, ako za to postoji materijala. Cisto principa radi.

 

Veceras teska bitka. Verovatno najtezi mec do sada, uz Olimpijakos. Ali u odnosu na taj mec bicemo bez Vildoze, a sa domacim terenom. Sanse nam nisu velike, ali postoje. Kljucne stvari su njihov procenat, koji je neverovatan u zadnje vreme i kontrola skoka. Ako budu nesto i promasili, a mi to uhvatili, sanse rastu. U suprotnom, rutiniranje u njihovu korist.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero said:

Dobijamo danas, +15.

Jao Pero ti si još pod dojmom pune dvorane naših u Skoplju 😁. Inače sličan predosjećaj sam imao pred Oly gde sam pre meča napisao da možemo i bez Fakua do bodova. Neka se ponovi. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Pero said:

Pozivamo sve Zvezdaše da nastave da pune halu „Aleksandar Nikolić“ i pružaju podršku ovom timu u kome će se uskoro (ne samo na utakmicama ABA lige) naći i Fakundo Kampaco!

 

gde više da pune Pionir kad nema mesta poodavno

  • Like 3
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pero said:

Dobijamo danas, +15.

 

Ако добијемо +15 вечерас, онда треба ставити озбиљну лову на нас да освајамо ЕЛ, после онаквих пражњења унаказити Реал би био прави подвиг, да не кажем чудо. Било како добити би била права песма, али откад је Дука код нас, навикао нас је да можемо против сваког. Тако да ја вечерас очекујем тешку борбу и неизвесну утакмицу, а генерално је оваква Звезда све што сам желео. Клуб који у најмању руку свакоме скупо продаје кожу и никад се не предаје.

 

У осталим вестима, наша војска напад чека, спремила је малог Топа, ал' изгледа не за наш клуб. Срамно је што није могуће испратити јуначине на терену фронт офис кадром сличних квалитета. Али, та прича је већ испричана.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Jao Pero ti si još pod dojmom pune dvorane naših u Skoplju 😁. Inače sličan predosjećaj sam imao pred Oly gde sam pre meča napisao da možemo i bez Fakua do bodova. Neka se ponovi. 

Tradicija, poceo sam jos od Partizana da pisem da dobijamo +15, nisam uspeo protiv Olimpije da napisem zbog posla, izgubili. Jedino sam promasio protiv Barse, al tu smo pokradjeni. Zalgiris, Partizan, Olympiacos, Valencia 4/4. Tako da, mislim da sam ja najzasluzniji zbog dobre forme, a ne Ivanovic i igraci.

😁

  • Like 2
  • Love 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ove zalbe Valensije evroligi vezano za Topica to takodje ne pije vodu, zato sto je registracija povucena posle utakmice sa njima. Sada sav fokus na Real
Pišeš o mogućoj žalbi ili su se zvanično žalili?

Zanimljivo viđenje situacije oko Kampaca


Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Setite se 2011 said:

Pišeš o mogućoj žalbi ili su se zvanično žalili?

Zanimljivo viđenje situacije oko Kampaca

 


Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Zasto mi se cini da se Pao raspitivao za zdravlje, cim Barkas pise ovako...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Bilo je ozbiljnih ponuda da promeni sredinu.

nigde ne bi imao sličan status kao da je božanstvo lično tu kod nas. inače doima se kao vrlo amabile osoba. 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Valensija se formalno zalila EL zbog Topica.

Sreca u nesreci je da ABA izgleda nikad nije formalno registrovala Topica vec je odbila taj zahtev. Prevedeno na ovdasnji pravni recnik smatram da se odbijanje moze izjednaciti sa npr.odbacivanjem tuzbe (neblagovremena, nedozvoljena bla bla...), te da necemo snositi konsekvence kao klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...