Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Koliko god da je gorak ukus, kapa dole za energiju, za želju, za veru...ovo je i iznad gornje granice mogućnosti ovog rostera protiv protivnika na maximumu...Glavu gore, da se presaberemo i u narednom kolu po pobedu u Valensiju.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, glupost se UVEK plaća. Nije izgleda bilo dovoljno isto ovo pod Obradovićem, NISMO naučili da se pravi faul na 8 sekundi do kraja kada imaš tri koša prednosti, pa sada moramo da utvrđujemo lekciju.

 

Glupost se plaća kada dovedeš najskupljeg igrača u istoriji da ti maše peškirom protiv Barse.

 

Glupust je ubitačna.

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Bas bas tezak poraz. Za Bentila i Dobrica necu da cujem 

Uopste nije tezak poraz. Ali uopste.

 

Tezak poraz bi bio sa smo izgubili 20+ razlike. A mi smo ovu Barsu dobijali sa sve domacim igracima tokom cele zavrsnice, a i u produzetku. 

 

Ja sam ponosan. Tuzan ali ponosan. 

 

Nedostajalo je malo srece, a oni su je bas puno imali na njihovoj strani. 

 

Bravo momci, samo tako i dalje! Da budu zdravi u narednoj godini i bice to sve ok. 

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Povreda Vildoze + ovako nesrećan poraz. Baš težak bedak. Kockali smo se ne praveći faul na kraju, ili nismo stigli, ne znam... ali tu nema opravdanja. 

 

Što se Dobrića tiče... Previše dugo nas kanali, a kvalitet nema sem tog šuta, povremeno... 

 

Nekoliko utakmica smo srećno dobili jer protivnici nisu pogodili na kraju, večeras se vratilo ovom trojkom Mirotića...

 

Zalečiti rane, registrovati pojačanja, pa da igramo basket bez ovih Evrokup igrača...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I prvi Duškov poraz. Prvi puta ove sezone ima Holanda on fire, a on čitavo drugo poluvreme drži smotanog Dobrića. U samoj završnici juri rezultat, umesto Holanda ubacuje Lazarevića koji DOSLOVNO jedva hoda, na parketu su mu Lazić, Mitrović i Pefi.

 

Neverovatna odluka.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Uopste nije tezak poraz. Ali uopste.

 

Tezak poraz bi bio sa smo izgubili 20+ razlike. A mi smo ovu Barsu dobijali sa sve domacim igracima tokom cele zavrsnice, a i u produzetku. 

 

Ja sam ponosan. Tuzan ali ponosan. 

 

Nedostajalo je malo srece, a oni su je bas puno imali na njihovoj strani. 

 

Bravo momci, samo tako i dalje! Da budu zdravi u narednoj godini i bice to sve ok. 

Tezak poraz itekako. Dali smo sve od sebe. Bez Facua i Luce koji se povrijedio, i minus 15. Momci su dali sve od sebe i zato je tezak poraz jer su zasluzili pobjedu ali 2 nisu mislila tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Tezak poraz itekako. Dali smo sve od sebe. Bez Facua i Luce koji se povrijedio, i minus 15. Momci su dali sve od sebe i zato je tezak poraz jer su zasluzili pobjedu ali 2 nisu mislila tako. 

 

Jedan od najtežih poraza u istoriji, svakako u top ten.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...