Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

26 minutes ago, Milko Miller said:

Polonara kod Duška sigurno bio medju Top5 u Evroligi na poziciji 4. Tako da je to po kvalitetu veoma dobro rešenje. Sad zbog čega bi dosao? Kao zamena za Bentila ne verujem, iako mi se čini da je Dusko sve nezadovoljniji snjim. Da rotacija na 5 budu Polonara, Mitrovic i Petrusev mi je tek nelogično tj. čudilo bi me ako Dusko ne zatraži klasičnog centra. 

 

Očito da se predviđa da će Martin biti upotrebljiv u finišu sezone, a da ćemo do tada da se krpimo ovim što imamo.

 

No, razmišljam nešto, vrlo lako ćemo uz Baskoniju možda biti i najatraktivnija ekipa za gledanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pacino said:

E ovo mi drug iz Turske reče. Kaže Teo kod nas od naredne godine. Ima li tu zaista istine?

Verovatno da ima, receno sa vise strana a nadam se da nema.

 

Polonara, ne znam, ne svidja mi se ali ko sam ja ako ga Dusko hoce a vec su saradjivali. Njegov dolozak gotovo sigurno istiskuje Ilica na najmizerniju mogucu ulogu i u Abi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stefi88 said:

Vildoza Kampaco Markovic Topic

Nedovic Lazic Ivanovic

Dobric Lazarevic Holand

Petrusev Polonara Bentil Ilic

Mitrovic Martin Kuzmic Raduljica

 

Tacno imamo jos jednu registraciju za centra... 👌😁😂😂😂

 

Jos 2 igraca, Topic se ne racuna.

19 minutes ago, Redstar0356 said:

 Jedan primer da je kod nas 1 plus 1 ostao 2 godine?

Evo sanse da se to promeni. Ako budu bili i dalje ovi novci.

Link to comment
Share on other sites

Cek cek sad mi nista nije jasno. Na pocetku sezone se pljuje Nebojsa zato sto ne moze obezbjediti adekvatan budzet za evroligasa, Ostoja ga unistava, Covicu nesposoban si povuci se vise itd.

 

Sad kad obezbjedi budzet, dovede najveceg sponzora u istoriji srpske kosarke i obezbjedi pare za najskuplje pojacanje na ovim prostorima gdje konacno sklapamo konkurentan tim za top 8, sad opet ne valja? Sad je vaznije da se placa porez, kako ce liciti naredna sezona, kolike ce dugove ostaviti itd.

 

Nije bitno sta se uradi glavno je da se opljune Nebojsa i to se onda likuje ovde. 

 

Naravno da je covjek pun mana, prije svega sujete ali ovde se predstavlja kao najveca neznalica i stetocina u KKCZ a u realnosti je najbolji predsjednik u istoriji kluba i jedan od najboljih sportskih radnika u istoriji srpske kosarke.

  • Like 21
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sokmeniki said:

Cek cek sad mi nista nije jasno. Na pocetku sezone se pljuje Nebojsa zato sto ne moze obezbjediti adekvatan budzet za evroligasa, Ostoja ga unistava, Covicu nesposoban si povuci se vise itd.

 

Sad kad obezbjedi budzet, dovede najveceg sponzora u istoriji srpske kosarke i obezbjedi pare za najskuplje pojacanje na ovim prostorima gdje konacno sklapamo konkurentan tim za top 8, sad opet ne valja? Sad je vaznije da se placa porez, kako ce liciti naredna sezona, kolike ce dugove ostaviti itd.

 

Nije bitno sta se uradi glavno je da se opljune Nebojsa i to se onda likuje ovde. 

 

Naravno da je covjek pun mana, prije svega sujete ali ovde se predstavlja kao najveca neznalica i stetocina u KKCZ a u realnosti je najbolji predsjednik u istoriji kluba i jedan od najboljih sportskih radnika u istoriji srpske kosarke.

Ne sklapa se tim za top 8 i ne obezbedjuje se novac na sredini vec na pocetku sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne sklapa se tim za top 8 i ne obezbedjuje se novac na sredini vec na pocetku sezone. 

Pa na pocetku sezone prvo nije bio dostupan Dusko, pa onda i Vildoza i Kampaco, svasta se mora poklopiti i jednostavno mi nismo Real niti Barselona da zavrsavamo prelazni rok u julu, avgustu.

Mi mnogo zavisimo i od drzave i ako u tom trenutku ona odluci da pogura malo vise drugu stranu mi smo tu nemocni.

Link to comment
Share on other sites

Uf Polonara, stara ljubav zaborava nema. Uz Zvezdu i pokojnih Montepaski i Avelino, Reggiana je klub koji najvise pratim.

Kad se setim kako je zario i palio tamo malo on, malo Aradori, malo Rimantas Kaukenas, malo Dela valle, malo Jaylen Reynolds... Dobrodosao, ako je tacno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polonara slična priča kao Vildosa, godina i nešto bez ozbiljnog doprinosa na terenu, željan košarke…

 

Pošten odnos na obe strane terena kroz čitavu karijeru…

 

Kontakt mu nije stran…

 

Dobro trčanje…

 

Sa sjajnim šutem otvoriće mnogo opcija u fazi napada našim “fudbalerima” na bekovskim pozicija…

 

Ako je istina, kokice, pivo/sok, daljinski ko nema ulaznice i uživajte u stvaranju najmoćnijeg košarkaškog tima na prostoru bivše Juge od vremena Jugoplastike…

 

Znakovi pored puta by Duško Ivanović…

 

  • Like 18
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...