Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

23 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne znam zasto Bentila nikako ne koristimo na petici. Jeste da mu fali malo visine, ali onolika masa se moze iskoristiti, pogotovo ako protivnik ima nizeg centra. Da ne pricamo sta nam sve moze doneti u napadu sa te pozicije. Okej, nije mu prirodna pozicija, ali nije bila ni Davidovcu. 

 

Zato što je undersized i realno nikakav atleta, bio bi defanzivna rupetina na 5 i ne bi skok mogao da uhvati. I na 4 se vidi ogromna razlika kada Petrušev doleti sa strane pomoći i zvekne rampu, pokupi skok na najvišoj tački itd. Bentil niti ima fizikalije, niti ima tajming da bude ikakav faktor u reketu.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

Definitivno ćemo biti još zanimljiviji za gledanje.

 

Ovo znači da petica neće biti dovođena, Petrušev se seli na tu poziciju.

Nadam se da nece dovoditi peticu. Jer ako dovedemo jos jednog centra, po povratku Martina, nasa unutrasnja linija novi centar, Mitar, Martin, Kuzmic, Bentil, Petrusev, Polonara, Radule...

 

I bez Raduljice i Kuzmica to je po 3 igraca po poziciji, previse...

Edited by Bagzzi
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Šarac said:

Sta je poznatih lica na ovom klipu 🙂

 

Ali sta ce nam kada ne moze da igra protiv Valensije i sutra.

Au ako stvarno Polonara dođe mi imamo viška loptu na terenu. Dodamo Jokića na centru i nećemo znati ko bolje asistira. Nedović i Dobrić na treningu samo šut da treniraju, kakav ulaz, kakvi pasovi, samo šut za 3. 

Link to comment
Share on other sites

Polonara kod Duška sigurno bio medju Top5 u Evroligi na poziciji 4. Tako da je to po kvalitetu veoma dobro rešenje. Sad zbog čega bi dosao? Kao zamena za Bentila ne verujem, iako mi se čini da je Dusko sve nezadovoljniji snjim. Da rotacija na 5 budu Polonara, Mitrovic i Petrusev mi je tek nelogično tj. čudilo bi me ako Dusko ne zatraži klasičnog centra. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne znam zasto Bentila nikako ne koristimo na petici. Jeste da mu fali malo visine, ali onolika masa se moze iskoristiti, pogotovo ako protivnik ima nizeg centra. Da ne pricamo sta nam sve moze doneti u napadu sa te pozicije. Okej, nije mu prirodna pozicija, ali nije bila ni Davidovcu. 

Zato sto je njegovo zidanje na 5m pola promasaj-pola izgubljena lopta. To je moglo da se igra kao specijal kod Vlade, dok nije provaljeno. 

Kao specijal 1-2 po tekmi je ok, kao game plan nikako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...