Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ako dobro shvatam, zabrana nam nije bila bitna (svakako nikog nismo htjeli dovoditi) dok se nije pojavila opcija sa Kampacom. Cak i tada se nije zurilo jer je to podrazumjevalo isplatu nekih dugovanja a ovamo je postojala mogucnost da se sa Fakuom izjalovi pa zasto onda placati odmah kad se moze kasnije. Kad je sa Fakundom postalo izvjesnije, vjerovatno se krenulo i u  ozbiljnije rjesavanje problema. Jbg, ovo se desava i nisam siguran da je ovo nesto sto je previse iznenadjujuce. Meni je ovdje najveci upitnik sto su oni bili iznenadjeni ili neinformisani ili sta vec zbog toga sto proces skidanja sankcija moze da se oduzi...a igramo vec pun kurac u EL.

Sto se tice trenera i tuzbi, poucen iskustvom, ne bi me cudilo da Jorovic nije htio reprogram dugovanja :)

Edited by Marokanac
1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Mozda ne od reci do reci ovakvo, ali je odmah posle zabrane izaslo saopstenje da je u pitanju costa formalnost i da ce biti reseno ubrzano. 

 

Edit. Mozda sam i ja nesto pomesao, pa stvarno nije bilo saopstenja.

 

Doduse vreme je relativno, mozda ja preterujem, pa je ovo brzo resenje.

 

  Još jednom , kkcz nije izdala nikakvo saopštenje , jednostavno nije ... imaš samo Čovićeve izjave na tv , čini mi se Sputniku .Ko ga je pažljivo slušao , bilo mu je jasno da sve to nije "samo neki papir "

 

 „Crvena zvezda je uradila sve što je do nas, dobili smo LOC, sa EL postoje još određeni nesporazumi. Obaveze prema Adamsu smo izmirili – neke u potpunosti, neke parcijalno kroz dogovor. Videćemo da li će narednih dana biti otklonjeni ti nesporazumi…“, rekao je Nebojša Čović.

Edited by Setite se 2011
Link to comment
Share on other sites

Koliko razumem EL, moze i sutra da ukine suspenziju, jer smo mi navodno izmirili obaveze i predali papirologiju u roku?

Ako je rok za predaju dokumentacije bio danas, onda je logicno da EL tek nakon toga donosi odluku, e sad da li ce to biti sutra ili tamo posle Reala...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzakala said:

Koliko razumem EL, moze i sutra da ukine suspenziju, jer smo mi navodno izmirili obaveze i predali papirologiju u roku?

Ako je rok za predaju dokumentacije bio danas, onda je logicno da EL tek nakon toga donosi odluku, e sad da li ce to biti sutra ili tamo posle Reala...

 

 

Da smo sve platili/dogovorili  I dokumentaciju predali na vreme, zar mislis da se Nebojsa dr ne bi oglasio i svu krivicu svalio na EL, domace izdajnike & strane placenike???

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobiješ kaznu sa neki prekršaj, nisi platio odmah, stigla ti je opomena, ti ni to ne platiš, druga opomena ni to se ne placa, onda se najzad setis da platiš ali jbg, sada se tvoja uplata mesec dana ne obradjuje jer eto tako su u mogućnosti. Da li neko stvarno misli da to tako funkcioniše u civilizovanom svetu? Ne opravdavam covica, svako ko pogreši treba biti kažnjen ali kada se za tu grešku iskupis ili kaznu platiš to je kraj, u roku od par dana sve se briše. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Kako nema veze, pa on nas je poslao na El a ne na Fibin bat, plus ako vec znas da "nije" ADAMS, onda sigurno  znas da su i dva bivsa trenera morali da potpisu sporazum o dugovanju i vremenski rok kada ce biti zavrseno, da ne licitiramo sa tim koji trener je pristao odmah a na kog drugog se cekalo na potpis pa se izgublio dosta vremena.

 

Ovo oko Adamsa... Da li sam sanjao ili je bila KZŠ gde je gazda rekao da mu on licno placa obestecenje (200.000 necega) iz svog dzepa?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Losmi17 said:

Krivica je vecinski nasa, ofkors.

Ali isto tako ako smo predali i uplatili sve, a takozvana komisija EL se ne sastaje vec 2 nedelje onda je ovo klasicno siljenje one stvari nad nama.

Tako da se EL banda ne moze abolirati od toga.

 

Bilo bi lepo da se zna, posto je 1. decembra doslo do zabrane, kada smo to predali i uplatili sve, koji je to datum bio. Da li 5. ili 25. decembra pa nam sad neko drugi kriv sto se ne sastaju u EL. Koliko smo bili azurni od izricanja kazne.

Link to comment
Share on other sites

@Šarac

Šta je sa Nedovićem? Neko napisa da ni on ne igra.

1 minute ago, MisaF said:

 

Bilo bi lepo da se zna, posto je 1. decembra doslo do zabrane, kada smo to predali i uplatili sve, koji je to datum bio. Da li 5. ili 25. decembra pa nam sad neko drugi kriv sto se ne sastaju u EL. Koliko smo bili azurni od izricanja kazne.

Kapiram bukvalno prije neki dan, jer je onaj neki bivši trener zatezao oko sporazuma, sram ga bilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Majstori smo da sami sebi zgadimo sve. Umesto da se radujemo sto smo doveli vrhunskog kosarkasa i sto nam tim igra fantastično mi sipamo otrov po Čoviću, EL….kome god. 
Niko ništa nije ukrao već je u pitanju sirotinjska potreba da se isprsimo više nego sto možemo 🤷‍♂️.

I stalno kasne plate, stalno nekome nešto dugujemo i tako će biti dok god se zemlja ekonomski ne razvije da mi navijači možemo sebi da priuštimo vrhunsku sportsku zabavu bez subvencija iz drzavne kase. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Da smo sve platili/dogovorili  I dokumentaciju predali na vreme, zar mislis da se Nebojsa dr ne bi oglasio i svu krivicu svalio na EL, domace izdajnike & strane placenike???

Pa on je i najavio kzs ovih dana u slucaju da se mracne sile urote protiv nas i ne ukinu nam suspenziju.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Mozda ne od reci do reci ovakvo, ali je odmah posle zabrane izaslo saopstenje da je u pitanju costa formalnost i da ce biti reseno ubrzano. 

 

Edit. Mozda sam i ja nesto pomesao, pa stvarno nije bilo saopstenja.

 

Doduse vreme je relativno, mozda ja preterujem, pa je ovo brzo resenje.

 

Možda si pomešao sa ovim

 

Post.png

 

  • Like 6
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Marokanac said:

Ako dobro shvatam, zabrana nam nije bila bitna (svakako nikog nismo htjeli dovoditi) dok se nije pojavila opcija sa Kampacom. Cak i tada se nije zurilo jer je to podrazumjevalo isplatu nekih dugovanja a ovamo je postojala mogucnost da se sa Fakuom izjalovi pa zasto onda placati odmah kad se moze kasnije. Kad je sa Fakundom postalo izvjesnije, vjerovatno se krenulo i u  ozbiljnije rjesavanje problema. Jbg, ovo se desava i nisam siguran da je ovo nesto sto je previse iznenadjujuce. Meni je ovdje najveci upitnik sto su oni bili iznenadjeni ili neinformisani ili sta vec zbog toga sto proces skidanja sankcija moze da se oduzi...a igramo vec pun kurac u EL.

Sto se tice trenera i tuzbi, poucen iskustvom, ne bi me cudilo da Jorovic nije htio reprogram dugovanja 🙂

Jorovic je i dalje u klubu. 

39 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Da smo sve platili/dogovorili  I dokumentaciju predali na vreme, zar mislis da se Nebojsa dr ne bi oglasio i svu krivicu svalio na EL, domace izdajnike & strane placenike???

Ko kaze da nece 🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fasper said:

Posto je Vlada Jovanovic u Oktagonu ne verujem da nam on pravi problem. Onda ostaje Simon kapiten.😀

Ne bi mu bio prvi put da nas tuzi.

 

simon je kriv sto mu nismo platili.

stvarno je degute da nam svake sezone iz raznoraznih razloga bude neko kriv sto ne postujemo ugovor.

 

ako zelis da te angazujem za neki biznis pa da ti platim kad meni padne na qrac, javi se. ali mojne da me tuzis i da mi sjebavas logicko finansijsku konstrukciju, platicu ti kad tad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Guru said:

 

Možda si pomešao sa ovim

 

Post.png

 

Kad si me vec quotovao, kao sto vidis da nije bio problem da se ipak dovede igrac bez obzira na sankcije. 

Fiba je krovna organizacija i trebala bi biti iznad EL. Za Fibu Kampazo je nas igrac. Za ABU isto. 

A moje pisanje ovde nikako ne moze biti i zvanican stav klub niti ce ikad biti. Zao mi ako sam nekog doveo u zabludu. Sporazum sa Adamsom koji je dogovoren sa igracen nije ispostovan, sankcije su usledile. 

A potom su se naredjali jos slucajeva. 

Sto se kaze ono ne pada, nego sipa. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

Kad si me vec quotovao, kao sto vidis da nije bio problem da se ipak dovede igrac bez obzira na sankcije. 

Fiba je krovna organizacija i trebala bi biti iznad EL. Za Fibu Kampazo je nas igrac. Za ABU isto. 

A moje pisanje ovde nikako ne moze biti i zvanican stav klub niti ce ikad biti. Zao mi ako sam nekog doveo u zabludu. Sporazum sa Adamsom koji je dogovoren sa igracen nije ispostovan, sankcije su usledile. 

A potom su se naredjali jos slucajeva. 

Sto se kaze ono ne pada, nego sipa. 

 

 

Jbt, koliko " slucajeva" ima ???!!!(  vise konstatacija,  nije pitanje)

 

P.S: nista, saopstio sam junioru2 da Kampaco ne igra u petak, da ne pisem sta je rekak o Covicu, nije za 4um :classic_laugh:  mislim, vise je bio iznerviran zbog guzve I peripetije oko kupovine karata.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...