Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Da nema Zlaje ne bismo uopšte znali šta se dešava u klubu. Zlajo hvala ti. Evo kažu da Bodiroga zvao komisiju da dodju na posao ali neki od njih su već uplatili zimovanje pa ne mogu da otkažu, propašće im aranžman. Ništa se ne brinite, garantujem da će do marta Faku sigurno da zaigra u EL. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobrodošlici.

 

Da, Pop je izmislio još odavno i prvi krenuo da igra ovu akciju u SAS, nego nisam odma napisao reko ajde da ne dužim i gušim mnogo. 😅 Hvala na opširnom odgovoru još jednom, živ bio! 🍻 @madafaka73

 

Zaboravio sam da napišem da pored zone, zonskog presinga i Hammer napada još jedan predlog za Duška i stručni štab i ono što bih voleo da vidim da igramo u napadu je još jedna odlična i jednostavna akcija - Elevator doors. U pitanju je još jedna super akcija za šutere, i rekao bih više zastupljena u NBA, a dosta manje u Evropi (EL). Ovu akciju sam ove sezone u EL i ABA ligi video da igra samo Zeljko, i to mislim da je igrao više na početku sezone, a sad manje. Je l' može koja reč i tvoje mišljenje o ovoj akciji? Hvala unapred na odgovoru. 😁😅

Edited by Шутер из блока
Rumenoglu-Zeljko.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fasper said:

Ljudi se cude i otpuzuju Covica kako je moguce da ne placamo igrace redovno. U kom svetu vi ljudi zivite?! Zivimo u drzavi gde ako se psihu na vlasti digne ona stvar on stopira uplate od sponzora pa se ti posle jebi i snalazi kako da platis igrace.

Postoje neki ljudi koji bi voleli da Zvezda popadne kako bi posle mogli da kazu „jesam vam rekao za Covica". 

Stvarno mislis da je tako? Da neko nema sta da radi i seti se jednog dana da ce da stopira uplate od sponzora samo da bi Covica zajebavao? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Stvarno mislis da je tako? Da neko nema sta da radi i seti se jednog dana da ce da stopira uplate od sponzora samo da bi Covica zajebavao? 

Da, apsolutno je tacno da se za sve u drzavi pita jedan covek, drzavne pare se dele kako se njemu i kada digne. Nema to puno veze sa Covicem, on igra kako drugi svira, kao i Ostoja.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Redstar0356 said:

Lepo, super je to sve.

 

Nego reci nam ti  sta mislis o Covicevom obracanju i o Covicu kao gostu u emisiji na Areni? To nas zanima 😂

 

 

Inace, dobrodosao

Je l' se zajebavaš ili me stvarno pitaš? Pretpostavljam da se zajebavaš, ali ako stvarno pitaš ne razumem čemu to pitanje upućeno meni ovako na prvu? 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Шутер из блока said:

Je l' se zajebavaš ili me stvarno pitaš? Pretpostavljam da se zajebavaš, ali ako stvarno pitaš ne razumem čemu to pitanje upućeno meni ovako na prvu? 😄

 

jesil' u prvom postu napisao da nas dugo čitaš? možda nisi čitao sa razumevanjem 🙃

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Шутер из блока said:

Je l' se zajebavaš ili me stvarno pitaš? Pretpostavljam da se zajebavaš, ali ako stvarno pitaš ne razumem čemu to pitanje upućeno meni ovako na prvu? 😄

Samo se o tome piše na našoj temi hahahah i naravno o šilbovanju

 

 

EDIT : Spojio upise

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Stvarno mislis da je tako? Da neko nema sta da radi i seti se jednog dana da ce da stopira uplate od sponzora samo da bi Covica zajebavao? 

Covek je psihopata kome je stalo da kontrolise mesni odbor u Donjem Brijanju a mozes onda misliti koliko mu je bitno da kontrolise jedan veliki sportski kolektiv kakav je CZ.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Урош19 said:

Samo se o tome piše na našoj temi hahahah i naravno o šilbovanju

 

 

EDIT : Spojio upise

Haha, ma znam, sve sam video i sve znam.

Ja sam za to da se kolko već juče šilbuju bajker, cirkuzant i klovn - Holand, Kuzmić, Bentil, a iskreno nisam ni za ostanak Martina jer nije ni blizu, niti će, nažalost, ikad više biti, onom Martinu iz prajma (Budućnosti). To jest on već 2-3 sezone već nije taj igrač više, a mi smo sve to već znali i videli, i doveli ga i plus da stvar bude još gora potpisali ga na 2 sezone kao i sve igrače koji dođu (osim Holanda ove sezone, znači i debelo limitirani i previše glupi i beskorisni Bentil za EL nivo ima ugovor na 2 godine…). Dalje, Ilić, iako je još relativno mlad, je takođe previše limitiran i netalentovan za EL nivo košarke, pa čak i za role ulogu, mišljenja sam da ni za to nema kvaliteta, niti da može ikad da dostigne taj kvalitet. Previše je drven, baca kamenje, očajna mehanika šuta, a igrač na poziciji 4 bez šuta u EL nema šta da traži, pa čak ni kao bek ap/sa role ulogom. On možda, ali samo možda, eventualno može da bude/postane bek ap centar za EL nivo košarke (ali i to je pitanje), i to je to, ništa više od toga, ni malo. Marković out na kraju sezone kad mu istekne ugovor, i ni slučajno ne pomišljati, a kamoli dovesti ispušene muštikle i penzionere u vidu Teodosića, Bjelice (znam da ima ugovor i sledeće sezone sa Fenerom ali ako kojim slučajem raskinu ugovor ili izađu iz ugovora sa njim s obzirom da će više od pola ove sezone da propusti zbog povrede i izlaska iz iste), Marjanovića, Jovića i njima slične, koje Čović jedva čeka da pozove i dovede, tako da Čoviću odjebi više sa tim tvojim kretenizmom i debilizmom! Pa nismo mi socijalna ustanova i gerontološki centar, zajebi više i mani nas penzionera!

Edited by Шутер из блока
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...