Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Beonegro said:

dabl-dabl mašinaTM

 

 

Bolji igrač od Koste Kufosa, i 3 godine mlađi. Ne očekujem neku dominaciju, ali bi trebao da donese dobru odbranu, skok u odbrani i ipak znatno više od Kuzmića u napadu. Ako dođe, pretpostavljam da ste se dogovorili sa Raduljicom da ide.

Radulje ide u glavni stožer SNS

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

dabl-dabl mašinaTM

 

 

Bolji igrač od Koste Kufosa, i 3 godine mlađi. Ne očekujem neku dominaciju, ali bi trebao da donese dobru odbranu, skok u odbrani i ipak znatno više od Kuzmića u napadu. Ako dođe, pretpostavljam da ste se dogovorili sa Raduljicom da ide.

 

Jao... Kosta Kufos... nemoj molim te da poredis sa njim. Kao da si sa stablom hrasta poredio nekog. Mislim, možda ima ovde nekog ko ceni tog igrača ali meni je taj nivo Bila Wenningtona iz Bullsa. 

 

Inače, juče smo videli da Kuzmić i ovakav ima nešto da ponudi, za razliku od Raduljice, kom sam odlučio da dam šansu, ali on svaki put kad uđe, ispiša se na tu šansu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Zeller je iskusan NBA igrac i kao takav sigurno mu je i cena lepa. Da li bi nam legao na ovaj roster, verovatno ali za taj novac moze da se nadje i bolje resenje, moje misljenje.

 

Zavisi šta tražimo, a verujem da tražimo instant doprinos. Onaj mladi Francuz što ima ruke 8 metara, je klinac, na nekim skauting riportovima su pokazane sve slabosti. On tek treba da bude igrač iako je ogroman potencijal.

 

Tako da ne verujem da ćemo nekog klinca da uzimamo. E sad, verovatno može bolje i od Zelera, videćemo. Jel on uopšte na radaru ili mi to tako čavrljamo?

Link to comment
Share on other sites

Od tih koji se pominju, ako ce da dodje taj francuz na 2+1 onda moze... Da potpisujemo njega na godinu dana i da zapali u NBA posle prve godine a mi ne dobijemo nista, mislim da nam to nije ok, bolje onda neki instant kvalitet. 

 

Mislim, Kamagate (ili kako se vec zove) je svakako i sada bolji od Kuzmica i Raduljice. Nema iskustvo Martina ali ima fizikalije bolje. I od Luke ima bolje fizikalije. Treba nam fizike malo. 

 

Tog iz Jute nisam ispratio - slabo pratim NBA u poslednje vreme. Steta sto nema sut makar sa poludistance, Kamagate nije los u toj kategoriji. Tako da bih ja pre ovog iz Evrope nego tog i USA. 

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, necke said:

Kakav li je to sponzor kad treba posebna konferencija za to. Obicno kad se sklopi ugovor klub objavi na sajtu i tolko.

 

Nesto kapiram da ovo ima veze sa FK-om ili SD-om kad je Terzic postao predsednik istog rekao je da ce se traziti sponzori za ostale klubove drustva a da ce njihove reklame ici na Zvezda TV-u i reklamnim panelima na stadionu.

 

A i videli smo svi nedavno sliku Duska sa Terzicem. Naravno, ovo sve lepo izgleda i zvuci i bilo bi tako da zivimo negde drugde, ali u ovoj zemlji ko zna kakva je tu mutljavina.

Šta imaš protiv Djokovića?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Od tih koji se pominju, ako ce da dodje taj francuz na 2+1 onda moze... Da potpisujemo njega na godinu dana i da zapali u NBA posle prve godine a mi ne dobijemo nista, mislim da nam to nije ok, bolje onda neki instant kvalitet. 

 

Mislim, Kamagate (ili kako se vec zove) je svakako i sada bolji od Kuzmica i Raduljice. Nema iskustvo Martina ali ima fizikalije bolje. I od Luke ima bolje fizikalije. Treba nam fizike malo. 

 

Tog iz Jute nisam ispratio - slabo pratim NBA u poslednje vreme. Steta sto nema sut makar sa poludistance, Kamagate nije los u toj kategoriji. Tako da bih ja pre ovog iz Evrope nego tog i USA. 

 

Pa nije bas da nema poludistancu,sutira ponekad kad bas ostane sam,ume da pogodi ali tvrda ruka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sam B said:

 

Jao... Kosta Kufos... nemoj molim te da poredis sa njim. Kao da si sa stablom hrasta poredio nekog. Mislim, možda ima ovde nekog ko ceni tog igrača ali meni je taj nivo Bila Wenningtona iz Bullsa. 

 

Sviđalo se to tebi ili ne, to je taj tip igrača. Zeller je lakši i pokretljiviji, ali je i dalje drvna građa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Tog iz Jute nisam ispratio - slabo pratim NBA u poslednje vreme. Steta sto nema sut makar sa poludistance, Kamagate nije los u toj kategoriji. Tako da bih ja pre ovog iz Evrope nego tog i USA. 

 

 

taj iz jute nikada nije ni igrao za jutu, nego je nešto valjda trejdovan tamo. igrao je skoro deceniju za šarlot i nešto sitno za portland.

pravi ol'skul centar, ima igru leđima i oko obruča, tj ima tehniku za to. solidan i defanzivac ali protiv drugih centara, ne može sad neke lađnjake na centru da juri.

 

ima on i neki šut do penala, nije baš operisan od toga. mislim, lik je bio proper nba igrač (a nije ni mator), mislim da je ovo verovatno neka prazna ložana od buve.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

taj iz jute nikada nije ni igrao za jutu, nego je nešto valjda trejdovan tamo. igrao je skoro deceniju za šarlot i nešto sitno za portland.

pravi ol'skul centar, ima igru leđima i oko obruča, tj ima tehniku za to. solidan i defanzivac ali protiv drugih centara, ne može sad neke lađnjake na centru da juri.

 

ima on i neki šut do penala, nije baš operisan od toga. mislim, lik je bio proper nba igrač (a nije ni mator), mislim da je ovo verovatno neka prazna ložana od buve.

 

Da, tako sam ga i zamisljao. Bas old school. 

 

Znate kako, mudrujemo mi ovde i imamo neke svoje zamisli i zelje ali se pita samo jedan lik - Dusko - plus Covic da ponudi/omoguci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Pa treći je sponzor ABA lige 😄 

Imajuci u vidu da se spremaju majce tri amigosa Vildosa - Kampaco - Nedovic. Mislim da je pitanje ko je treci amigos u sponzorskom pulu pored Soccer-a i Meridiana na mestu 🙂

 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Gde se njega seti.. 😄 S obzirom na naseg sponzora mogo bi da nam bude maskota

Pa zbog one pemsice:

Božić, Božić, blagi dan
Goca peva Vidovdan
U Idei umro Kodi
Srećan Božić, Hristos se Rodi

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...