Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dobar cover story za "odakle pare?" pitanje.

 

U realnosti, teško je poverovati da klub koji je u dugu (najmanje) 60 miljona evra, ima mogučnost da bilokome poklanja 2 milke za pojačanje


U realnosti realnih Zvezdaša, možda.

 

U realnosti svakoga ko prati fudbal i zna koliko je FKCZ prihodovao u zadnjih 5 godina, i koliko i sam plaća obeštećenja, nije nimalo teško. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gilmour said:

Da se upisem u dnevnik.

Blesavo vreme bilo, na 3-4 dana se neko javi sa najlepsim vestima.

U to ime, ovih dana cekam trecu naslednicu, pa da se nadam i da ce sezona biti bar podjednako uspesna kao ta legendarna!

 

Popularna šala je bila da je plejof serija 2014/15 zaslužna za tadašnji baby boom 🙂

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tunji Awojobi said:


U realnosti realnih Zvezdaša, možda.

 

U realnosti svakoga ko prati fudbal i zna koliko je FKCZ prihodovao u zadnjih 5 godina, i koliko i sam plaća obeštećenja, nije nimalo teško. 

 

Uopšte niko ne spori da je u klub ušlo dosta para u tom periodu. Ja sporim da su te pare u klubu ostale, ili bile potrošene/investirane pametno. Znajuči da tim istim klubom upravlja ekipa osvedočenih lopina, koja bi zvezdu sa neba ukrala, a ne par miljona iz fudbalskog kluba.

 

Uz to, pripadaju hvalisavoj sekti koja svečano otvara i septičku jamu kad je naprave. Pa zbog toga mislim da bi svaki drugi dan slušali o smanjivanju duga u FK, da je to urađeno.

 

Znači kada saberemo dva i dva. Ušla velika količina novca u klub. Dug nesmanjen. Koulibaly, Mustafa, Motika za 2.5m... Kad se to sabere, zaključak je da klub posluje neekomično, pa sam zbog toga ja skeptičan da jim okolo leže miljoni za poklanjanje. To je moje mišljenje, a svako neka veruje u šta hoče.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Урош19 said:

Luca bi možda i prošlo kod žene

 

Prvenac je Luka :classic_biggrin:

 

Htedoh i kući da uparim Luku i Fakunda :classic_biggrin:

 

P.S. Ne zamerite ako pišem nepovezano danas, pije se skivi od sabajle. 

Edited by Čvarkov
  • Like 21
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Gde sam bio, gde sam dangubio u proteklih 9 meseci? 😮

Divanio sa Devilom o prednostima placanja poreza, nosio Misu Vacica na avataru i kampovao na KKP i Tata temi.

Ostale spicio virus i temperatura, pa resili da probaju stari narodni lek  preznojavanje. :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze Bobi, vec imamo kampaca i bradulju kepeca i bradatu zenu, tacno samo dzin fali.

 

Salu na stranu, stvarno se opet raspiruje ta prica, a i verujem da je Nebojsa zapeo k'o konj dovede. Tacno ga zamisljam ubedjenog u genijalnost tog poteza, iako bi od Darka Balabana bilo vece koristi nego od Bobana u 2023. godini. Jedino mi nije jasno kako Dusko ne sasece u korenu to fantaziranje.

  • Like 9
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...