Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Benito said:

Cim nisu ozvanicili Kampaca do sada nije to ni blizu zavrsenog, ko sto se prica. Ocekujem u Januaru nekog igraca ala Kriston i da zatvaramo.

Pa rečeno je već da nije završeno, da se vode pregovori. Jbg, obećali smo pare koje nemamo a Faku sleteo u Bg. Radimo se ovim što imamo, mora Duško da oporavi Raduljicu kako zna i ume. Sto kaže željko, do januara možemo samo do Kalenić pijace po sveže voće i povrće.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stefi88 said:

Neverovatno koliko je covek nestrpljiv i pesimista...🙄😂😂

Ti koji si prvi pisao ovde jos u sredu da je klub trebalo da se oglasi oko Kampaca i napise da smo poslali ponudu, kazes da sam nestrpljiv i pesimista...Vazi se baki

16 minutes ago, Zvezdan said:

Kako ti ne dosadi da stalno mracis..

Ne mracim nego iznosim cinjenice, ako ti smeta zaobidji moje postove i nema problema.

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Benito said:

Ti koji si prvi pisao ovde jos u sredu da je klub trebalo da se oglasi oko Kampaca i napise da smo poslali ponudu, kazes da sam nestrpljiv i pesimista...

Pa eto jednom sam napisao svoje misljenje i to je to... A zamisli da sam juce i danas opet napisao hoce li se klub oglasiti vise 😂

Na stranu sto stalno mracis, na znam sta time dobijas zaista... Ok cinjenica da se jednom iznese za jedan slucaj, ali kada se iznova i iznova ponavlja i ponavlja u negativnom kontekstu onda je to ili dosada ili mracenje... Svako dobro... 😉

Edited by Stefi88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali zamislite centarski trio Kuzmic-Ristic-Raduljica. Mada Mile je najavio trojku, a Bogi Grcku, tako da sacekajmo..

 

Edit: Pre 5-6 godina bi ovo bila respektabilna centarska linija, sa Kuzom kao elitnim EL centrom, Raduljicom koji jos uvek zna kosarke i Risticem kao mladim prospektom.

Samo sto je ovo 2022. (2023) 😁

Edited by necke
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Cim nisu ozvanicili Kampaca do sada nije to ni blizu zavrsenog, ko sto se prica. Ocekujem u Januaru nekog igraca ala Kriston i da zatvaramo.


Bez uvrede, vise citam nego sto pisem ovde, ali tvoji komentari me podsecaju na komentare onog Panceva na pokojnom RSB. Samo kukas, hiperbolises, pises samo da bi napisao nesto. Pominjes Ristica, a bukvalno ga niko ozbiljan nije pomenuo. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzakala said:

Sada kada se povredio Martin interesuje me sledece, zasto Dusko ne vidi Kuza za neku ozbiljniju rolu od 2min na pocetku utakmice?

Da se razumemo, i ta 2 min su losa, ali Kuz je ove sezone imao neke jako dobre minute i utakmice kod kouc Vlade, tako da ipak nije toliko los da ga svrstavamo u ravan sa Raduljicom.

 

Zato što svaka dva Kuzova minuta na parketu znače pet razlike za protivnika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mirage93 said:


Bez uvrede, vise citam nego sto pisem ovde, ali tvoji komentari me podsecaju na komentare onog Panceva na pokojnom RSB. Samo kukas, hiperbolises, pises samo da bi napisao nesto. Pominjes Ristica, a bukvalno ga niko ozbiljan nije pomenuo. 

Aha znaci rsb vojnik, izvini ne bih te zadrzavao vise.

Link to comment
Share on other sites

Kakva sprdnja sa isticanjem cifre koliko će Kampaco biti plaćen u drugoj sezoni. Ta fejk sezona je dodata na Čokijev zahtev da bi pred KLS izjavio da smo ga eto pustili uz obeštećenje i da ciganiji primiri to malo savesti. Da smo neki Olimpiakos, koji je prošle sezone bio tako blizu finala pa da ove sa istim trenerom idemo all in...ovo bi imalo smisla i neku računicu. Da se zapitamo zašto su braća Pirejci odustali od trke. Verovatno nisu verovali u cenu pa hteli da probaju.

Zar nema dostupnog pleja na tržištu koji će potpisati dvogodišnji 2-0 ugovor za 700-800k po sezoni i koji će dobiti razumnu minutažu i ulogu koja neće ugroziti uspostavljenu hijerarhiju u rosteru na čelu sa Nedarom i Vildozom ili baš mora da se zavuče Žocu "big stajl" dovlačenjem igrača kojeg samo mi na svetu želimo da priuštimo po toj abnormalnoj ceni.
Sledeće sezone kada Vildoza i Petrušev zapale a završimo sa Kuzom, Pefijem, Džonijem i Holandom...ostaje nam bar neki kostur Nedara, Bentil i plej po Duškovom izboru...tu su Dobrić, Laza i Dalibor, vratimo Dedu a Hasana ćemo verovatno wajtovati.

Ako Nebojša zaista plati Kampaca 1.8m za samo pola sezone, nadam se da mu je ovo labudova pesma na čelu kluba i da će ga kroz celu penziju zvati Faku Čoki...koliko god da mu za to svira paja...ili da mu imponuje.













  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...