Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, Igor_ said:

Ja sam nesto nacuo jos pre par dana da je Ristic bio opcija. E sad dal ce se stvarno dovoditi centar nemam pojma. 

Pre par dana sta si cuo je nebitno i besmisleno jer je Martin bio zdrav pre par dana, a sigurno nismo hteli 5. centra da dovodimo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LightWeight said:

По мени нам више треба петица

Џаба нам Кампацо ако ће да игра пик са Кузмићем

 

Sad ce @uini da ti uleti sa "Ok, sto meni pricate, idite recite Dusku da nam treba centar. Posto bolje znate od njega."

24 minutes ago, hakeem said:

da je Teo potpisao za nas kad se vracao iz NBA to bi bilo u rangu ovog potpisa Kampaca...

 volim Tea ali ako ima nameru da zavrsi karijeru u Srbiji neka to bude tamo odakle je krenuo, u FMP-u...

 

Sto? Treci plej. Sta fali jednu sezonu da mentorise malog Topa. Gledaj to dugorocnije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stari Wook said:

Ima valjda neki Amer (na 2-3 meseca), koji će da pravi blokove i skače.

Mozemo uzeti Izundua na pozajmicu pa nek se vrati u FMP za KLS. Ne znam ni jel ta saradnja izmeju nas i FMP vise i postoji s obzirom da tamo gotovo da nema nasih igraca, a poslednji kojeg smo povukli odatle je Nenadic jos 2019. godine. 

 

Cuj Teodosic odjednom u prici da dodje kod nas. Pa kad nisi hteo da dodjes pre 3 godine kada si jos mogao da igras na vrhunskom nivou nego ti draze bilo da igras u EC za Virtus onda nam ne trebas ni sada mator i istrosen da zauzimas mesto malom Topicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...