Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ako su igraci odlucili da smene trenera, to znaci da ne zele da ih trenira opusteni meda koji je dobar i nasmejan prema njima bez obzira sta pokazu nego neki tiranin koji ce da to zategne i sve uvede u disciplinu.

 

U tom slucaju je to plus za igrace. Znaci da zele da se takmice, a ne da otaljaju sezonu kao sto je to slucaj u mnogim klubovima. I naravno da je Covic stao iza njih, koliko god on bio sujetan i pokvaren lik, ipak bar nesto zna o kosarci, toliko da zna da prepozna kad trener vise ne drzi uzde nego kola idu po inerciji sa tendencijom da odu u provaliju.

 

To je susta suprotnost od Bokana koji je smenio trenera kad nije trebalo (i doveo sarlatana kojeg mu je poslao Misko), a i prosle i ove sezone drzi mediokritete od trenera kod kojih se sistem raspada. Jednostavno, covek nema pojma o kosarci i tu nema pomoci. Mislim, dovesti jednog Repesu u onoj sezoni ... no, to i nije tema.

 

U sustini, nadam se da je istina da mozemo da licenciramo jos samo jednog igraca jer je to ono sto nam i treba - trojica napolje, jedan unutra, to je taj maksimum od 13 profi skupih opcija, a ne 15 ili 16.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto bi neko žalio sudbinu coacha Vlade? Ovo se znalo i pre nego što je postavljen za prvog trenera. Nije još dovoljno ispekao zanat. Ne može u EL timu, u ovako naelektrisanoj atmosferi, da se uči poslu. Namerno je žrtvovan, ali se svesno prihvatio posla, kome nije dorastao. Sve najbolje u daljoj karijeri. 

Link to comment
Share on other sites

Ко је хтео, могао је да примети још против Бајерна да Симона буквално "раздвајају" од Владе док му сав бесан и црвен нешто "саветује" на уво...
Da, to jeste bila neprijatna scena i ponovila se par puta. Teško da je gušter Simke samoinicijativno tako agresivno konfrontirao svoje mišljenje sa trenerom u veoma bitnoj tekmi. Meni je delovalo kao da ga podseća na instrukcije iz centrale o koje se ovaj oglušio. Čoki može mačku o rep i veliko iskustvo u košarci i top menadžerski aset jer u EL takva sapunica se iznova prikazuje samo u našem bioskopu. Sujetni i sebični licemer odavno zreo za pecanje...




  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jel zna neko tacno koliko jos igraca mozemo da prijavimo?

tj. da li se racunaju 3 juniora ili ne?

@bekrinjo mozda?

I mene to zanima. Na sajtu kkcz sa sve Adamsom, Topicem i Vildozom stoji 17 igraca. Nema tih juniora sto kazete da su registrovani. Struka sa foruma je zatajila, nema ko da nam protumaci pravila 😂

Link to comment
Share on other sites

Zašto smo morali potraćiti 4-5 mjeseci, zaista pojma nemam. Možda će Čović bolje odluke donositi nakon 70 godina u košarci. 

 

Da li će novi trener imati više uspjeha? Vjerovatno. 

 

Da li možemo očekivati velike domete?

Ne vjerujem, previše mi je nakaradan ovaj tim za tako nešto.

 

Najbolja vijest?

Doselekcija može da počne. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

banda od ekipe je dobila 11 tekmi te sezone

sta mislis koliko bi coach vlada skupio do kraja ove?

 

i da se razumemo, ja nikako nisam fan nelimpija, niti mislim da smo te godine igrali dobru kosarku

igrali smo prangijato, koji kad krene sut moze eto da dobije i jedan real u madridu

koga moze vladina kosarka da dobije?

 

hocu da kazem - lose je i jedno i drugo, samo je ovo vladino gore

Ako se dobro secam evroliga je tada brojala 16 klubova, tacnije bilo je 30 utakmica u sezoni.

Dovla Yo od 34 koje je trebalo da vodi tesko da bi dobacio i blizu, sva sreca pa necemo nikad saznati.

 

Ako su ga izbusili igraci + jedan bivsi igrac i treba da ide, to samo implicira da nije uspeo da izgradi nikakav autoritet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Dovodi Dusko centra 😎

A da nije Z od Zoran Nikolic?😄

 

16 minutes ago, goldberg said:

 

Pored petorice postojecih?

A vidi,ubrajati Raduljicu je bespotrebno,on bi i kod Vlade zavrsio svoje i jeste na kraju eliminisan.Onda,Petrusev je mozda vec zatrazio ispisnicu to ti je vec 4.A Martina stvarno ne znam da li bi Dusko hteo.Ne mogu da tvrdim sta voli ali u modernoj i brzoj igri Baskonije on je igrao sa Falom od +-220cm i Dzekirijem.

Igrao je sa visokim petorkama,mozda Petrusev opet bude na 4 ko zna.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Dovodi Dusko centra [emoji41]
Trebaće Dušku najmanje par tekmi i desetak treninga da vidi ko će mu preteći a gde mu gori...posebno ako nam je preostalo samo jedno pojačanje.
Zato bi i neki Ćaćapetru 3-4 hibrid bio poželjna zakrpa. Ozbiljna kinta nam je zarobljena u ugovorima Džonija, Holanda i jednosezonskog Petruševa.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

To je bila druga tema. Za ovu mora 100 srca na ovaj post. Dvadeset bi nakupili za dva minuta 🙂

 

Nije ovo tema navijaca KKCZ vec o KKCZ. Na nasoj PAO temi pisu svi i mi nemamo problem sa tim.

Koji ste to tačno vi 🤔... Juče se to odnosilo na navijače Zvezde, a danas na navijače Pao-a... Još ne možeš da se odlučiš, pa si malo ovi, malo oni 🤔... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

apsolutno nije

alimpije je, koliko se secam, dobio i real u madridu npr

dobro se secaš. naše trojkaško veče , mislim da smo ih jedno 15tak ubacili sa Antićevom na kraju  koja je bila zadnji ekser 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pokret otpora u kkcz, trenutno infiltriran u zelene zeceve!!

Ja sam uvek u Deju, infiltrirao bi se u Kkp ako Dejo to odluci. 

1 hour ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Zašto bi neko žalio sudbinu coacha Vlade? Ovo se znalo i pre nego što je postavljen za prvog trenera. Nije još dovoljno ispekao zanat. Ne može u EL timu, u ovako naelektrisanoj atmosferi, da se uči poslu. Namerno je žrtvovan, ali se svesno prihvatio posla, kome nije dorastao. Sve najbolje u daljoj karijeri. 

Isto misljenje imamo, ovde ljudi napadaju Batu Gasica i Zoranu kad lozi blato a opravdavaju Vladu. Kakva razlika?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

A da nije Z od Zoran Nikolic?😄

 

A vidi,ubrajati Raduljicu je bespotrebno,on bi i kod Vlade zavrsio svoje i jeste na kraju eliminisan.Onda,Petrusev je mozda vec zatrazio ispisnicu to ti je vec 4.A Martina stvarno ne znam da li bi Dusko hteo.Ne mogu da tvrdim sta voli ali u modernoj i brzoj igri Baskonije on je igrao sa Falom od +-220cm i Dzekirijem.

Igrao je sa visokim petorkama,mozda Petrusev opet bude na 4 ko zna.

 

Raduljica je vrlo interesantan igrac i trenutno moze sa jednakim uspehom da igra na pozicijama od 1 do 5.

 

Edited by duboko
.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Suska se po Strahinjica Bana da je svlacionica namestila Vladu, a da je Covic stao iza njih. Konkretnije: domaca osovina, malo ovi batleri sto igraju , malo ovi sto celavi glume pomocne trenere. 

 

Sve u svemu, Dusko od sutra i zvanicno. 

 

P.S. @Dropkick Murphys sprdao se ti ili ne za ono jutros - nisi pogresio. 😄

 

Ako sam dobro shvatio, namestili su ortaka da bi doveli tiranina?

Pa sad, možda vole BDSM🤗

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...