Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

21 minutes ago, Markoss said:

Sta vam je s Tomicem? Covek se pogubio cim je seo na klupu EL tima. U sezoni ranije kad nije bilo pritiska je dobro cepao, ali cim je trebao iskorak da se napravi bilo je - igrajte sta ocete...

 

Kokoskov bi bio odlicna prica, ako postoji ideja da to bude nesto dugorocnije. Ali sumnjam. Najrealnije mi deluje da Kari posle ovih prozora uzme ekipu. 

Kokoskov ovde da radi jos sa Covicem 

 

On nije mogao sa pritiskom u repki a ne u Zvezdi gde je to x100

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kari tim sa Jokicem, Micicem, Guduricem nije uspeo da UtEgNe a kamoli sa LeBrankom, Lazarevicem i Kobrom

2 minutes ago, srlepajce said:

On nije mogao sa pritiskom u repki a ne u Zvezdi gde je to x100

Malo ga je zeznulo sto je u isto vreme radio dva posla, samo u Feneru posao nije lak a plus repka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poceko je i danas "out of control" jednako kao i dok je igrao. On i Čoki ne bi spojili dva vikenda.
Meni kao kompromis izmedju ,, neće nas niko iz top levela" i ,,dajte sada još neki Vlada da proba" najrealnije zvuči Zvezdan ako je slobodan. Ubalansirana kombinacija iskustva, trenerskog rejtinga i ozbiljnosti. Kod njega bi teško gledali ovakvog Vildozu. Mislim da bi mu jako brzo dočarao da fokus nakon probijanja spoljne linije i u tranziciji treba da prebaci na asiste koje na oba levela deli kao iz rukava a da smanji to hero zabadanje u meso upravo zbog tanke završnice i plana koji je kod njega razradjen samo do dvokoraka...a posle će verovatno nekako da je udene. Mislim da je i Vildoza iznenadjen kako mu idu asisti znajući da ga je naša šuterska forma uskratila za još najmanje 4-5 apg, a imali smo na parketu i petorku u kojoj svi šutiraju za tri...nažalost jako loše. Čak se stiče utisak da je nekoliko promašaja Lazarevića i Filipa usledilo upravo zbog nepostojanja jasne selekcije šuta gde gledamo da proigramo spolja bilo kog. Ona serija sa Lazićevim trojkama je prošla ali ako je to bio dogovoreni plan na pauzi u tekmi u kojoj juriš rezultat kući protiv tima čiji kompletan roster na papiru vredi kao samo jedan Ognjen Dobrić, onda je Dovla već probao sve što mu je palo na pamet. Kraj priče.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Markoss said:

Sta vam je s Tomicem? Covek se pogubio cim je seo na klupu EL tima. U sezoni ranije kad nije bilo pritiska je dobro cepao, ali cim je trebao iskorak da se napravi bilo je - igrajte sta ocete...

 

Kokoskov bi bio odlicna prica, ako postoji ideja da to bude nesto dugorocnije. Ali sumnjam. Najrealnije mi deluje da Kari posle ovih prozora uzme ekipu. 

Na pomen Kokoškova prva misao mi je tajm aut i njegovo savetovanje na centru sa pomoćnicima.

Link to comment
Share on other sites

Lepo je to sto mi prizeljkujemo Poceka, Kokoskova, Lasa..... 

Realnost je da ce Covic da nastavi sa svojim sranjima i da ce kad ovog zameni na klupu da sedne nekog Stefanovica, Trifunovica, Tomica, Sakotu... 

Ili ce da iskopa nekog Racu tipa, kao Sakotu pre par sezona. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo koliko se ljudi obrusilo na kobru, lazica i lazarevica. Za Lazica i razumem.

Ali ti isti igraci su imali ulogu i bili bitni i manje bitni clanovi rotacije kod prethodnog trenera.

Da li je sve do njih?

 

Drugo, priziva se Poceko? Nama treba ozbiljan trener a ne cirkuzant.

Bilo kako bilo, steta je maltene nepopravljiva. I za to je zasluzan jedan covek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta vam je s Tomicem? Covek se pogubio cim je seo na klupu EL tima. U sezoni ranije kad nije bilo pritiska je dobro cepao, ali cim je trebao iskorak da se napravi bilo je - igrajte sta ocete...
 
Kokoskov bi bio odlicna prica, ako postoji ideja da to bude nesto dugorocnije. Ali sumnjam. Najrealnije mi deluje da Kari posle ovih prozora uzme ekipu. 
Sad smo opet bez pritiska, u EL daleko od top 8, u ABA prežaljeni..
Bukvalno smo kod njega izgledali kao besni kerovi. Oduvao je Trinkija i Repešu sa skromnim kadrom. Svi pamte ružan kraj, ali tu je bilo više nekih faktora.. Ako Tomić ima motiva uvek bih ga doveo.
Kokoškov, nije za ovo naše blato kao i neki stranac, potpisujem da ništa ne bismo osvojili bar dve godine.
Pritom na duže staze se ne kreće sa ovakvim rosterom. Niti ima cigana koji je spreman da gleda tim dve godine bez trofeja bez obzira što bi svi rekli evo ne moramo ništa da osvojimo.. U praksi je to posle dva, tri meseca loša atmosfera, sumnja i linč u najavi.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Kendrick, kupi i neko random izvucene je bolje za nas od Vlade Jo i Karija Pesica

 

bez zelje da ulazim u neku mega diskusiju, stavljanje karija u ovaj kontekst je tuzno.

 

mene je razocarao u tekmi na ispadanje ali malo postovanja ne bi nikome skodilo.

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

bez zelje da ulazim u neku mega diskusiju, stavljanje karija u ovaj kontekst je tuzno.

 

mene je razocarao u tekmi na ispadanje ali malo postovanja ne bi nikome skodilo.

Svaka njemu caast, sto se mene tice, nekad je bio najbolji trener Evrope i Sveta tu sve pet, al covek ima 73 godine. Kao sto sam i za Zoca rekao, to vise nije to i ne moze biti dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Zanimljivo koliko se ljudi obrusilo na kobru, lazica i lazarevica. Za Lazica i razumem.

Ali ti isti igraci su imali ulogu i bili bitni i manje bitni clanovi rotacije kod prethodnog trenera.

Da li je sve do njih?

 

Drugo, priziva se Poceko? Nama treba ozbiljan trener a ne cirkuzant.

Bilo kako bilo, steta je maltene nepopravljiva. I za to je zasluzan jedan covek.

Pa standardna forumaška stvar. Uvek je do trenera, ali kako mogu pojedinci ovako da igraju, nanu im njihovu? 

Pisaćemo kako trener nema pojma, loše pripremi utakmicu, loše vodi, slabo obraća pažnju na detalje, ništa ih ne nauči na treningu, loša mentalna priprema, očajne rotacije, ali opet...krivi su i igrači jer igraju kako igraju. 

Pa jbg, bude taj mix obično, ali retko kad 50-50. 

Za mene je trener najodgovorniji za formu igrača, posebno ako je taj igrač ranije pokazivao da ume značajno bolje, naročito za te mediokritete, koji nisu elitni individualci poput Vildoze, gde mu i ne treba neko da ga usmeri da bi pokazao šta ume. 

 

I nikad nećemo naučiti. Uvek ćemo pljuvati đuture. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Zanimljivo koliko se ljudi obrusilo na kobru, lazica i lazarevica. Za Lazica i razumem.

Ali ti isti igraci su imali ulogu i bili bitni i manje bitni clanovi rotacije kod prethodnog trenera.

Da li je sve do njih?

Lazic i Lazarevic su Radonjini ljudi i jedino on zna da ih stavi u mod koji najvise daje doprinosa. Kod svakog drugog trenera oni su igrac manje u napadu i to je to.

 

Dobric je vec drugaciji igrac i nadam se da ce uskoro biti u svom elementu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Sad smo opet bez pritiska, u EL daleko od top 8, u ABA prežaljeni..
Bukvalno smo kod njega izgledali kao besni kerovi. Oduvao je Trinkija i Repešu sa skromnim kadrom. Svi pamte ružan kraj, ali tu je bilo više nekih faktora.. Ako Tomić ima motiva uvek bih ga doveo.
Kokoškov, nije za ovo naše blato kao i neki stranac, potpisujemo da ništa ne bismo osvojili bar dve godine.
Pritom na duže staze se ne kreće sa ovakvim rosterom. Niti ima cigana koji je spreman da gleda tim dve godine bez trofeja bez obzira što bi svi rekli evo ne moramo ništa da osvojimo.. U praksi je to posle dva, tri meseca loša atmosfera, sumnja i linč u najavi.

Stranac nije za nase blato(citaj covica)

 

Stranac nije iz razloga jer su skupi i zele po njihovom. Obican mit...Tomica su u Evropi bukvalno razguzili.

 

Ne verujem da bi on ponovo radio sa Covicem.

 

Nasi treneri su u raspadu..mozda Perasovic ne bi bio losa ideja..ali to drugovi ne bi dali.

Link to comment
Share on other sites

A te priče da nas neće ozbiljan trener su bezvezne. Svakom ozbiljnom treneru je san EL. Tu privilegiju ima samo 20-ak trenera. Uslovi nikada nisu idealni i da jesu ne bi se novi trener ni dovodio. Tvrdim da bi 91% slobodnih trenera oberučke prihvatilo ponudu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:

A te priče da nas neće ozbiljan trener su bezvezne. Svakom ozbiljnom treneru je san EL. Tu privilegiju ima samo 20-ak trenera. Uslovi nikada nisu idealni i da jesu ne bi se novi trener ni dovodio. Tvrdim da bi 91% slobodnih trenera oberučke prihvatilo ponudu.

Kazem, da se zeli i da se zna neki plan moze da se dovede ozbiljan trener. 

 

Ali nama je cilj Raduljica i Vlada Jovanovic i to je to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...