Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

35 minutes ago, fradler said:

Nego, da li ce gazda preci preko svoje sujete i obaviti razgovor s Radonjicem, kad ovaj bude bez posla za par sedmica, a mi na 0-7?

 

34 minutes ago, Casaubon said:

Da nas posluzi sreca junacka, da PAO izgubi jos jedno 5 komada od narednih 7-8 kola, pa da napravimo mi jedan lep sporazumni sa cika Vladom, pustimo Radonju da opet rastera kuso i repato, pa da se ceramo. Ovo sad nije za gledanje, ni za nadanje

 

Not gonna happen... 

 

Radonjic nije lud da to sebi ucini. A Covic nece pojesti govna koja je israo. 

 

Zasto bi Radonjic dolazio sada i vadio vruc krompir iz vatre golim rukama? Ne treba mu to opet u zivotu, prosao je vec kroz to. Covek ima neki renome i ne treba da ga spusta. Osim ako bas ne misli da moze da napravi nesto od ove ekipe, ali sumnjam. 

 

S druge strane, jedan Milan Tomic bi mogao da dodje. Bolje i to nego Vlada. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe prozivati igrače pojedinačno koliko god loše odigrali. Problem u KKCZ je onaj što sedi u ćošku koji je umislio da može sam da sastavlja ekipu. Sad pokušava da spasi situaciju sa Vildozom ali neće ni to biti dovoljno da ličimo na EL tim. Biće naravno njegovih gostovanja na pinku  kako bi pojasnio navijačima da nije njegova krivica i biće krivi i komšije i zalizani i aba liga i bokan i radonja i kss. I što je najgore i ovde će nas neki isto to probati da ubede. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Gledajte ovo sa pozitivne strane, gore ne moze, vec smo zadnji. 

 

Mislim da imamo najgoreg USA beka u ABA ligi, sto nije mali uspeh. Od ekipa sto sam gledao do sada, Igokea, Mornar, Derbi, FMP, svi imaju bolje strance. Pa i oni iz Buducnosti su bolji igraci od Adamsa. Kako li je ovaj lik bio MVP bilo koje lige, za mene je misterija... Da makar izdivlja, ispali 15 lopti, on se decko plasi da sutne, da povuce kontru... Losija verzija Lengstona Hola, sto je stvarno veliki uspeh.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na terenu imas Markovica, pogledas klupu, a tamo Ivanovic i Adams. Ne znas koga da ubacis da napravi manju stetu... Holland je trebao da ima neke minute, jeste da je divljak ali opalio bi par trojki, mozda bi usle mozda ne, ali probas. Mnogo kasni sa TO Jovanovic. Nakon druge trojke trazi i prekidaj im nalet(tu se vidi iskustvo). Opet, da vidimo gde smo kada se prikljuci Vildoza i vrati Nedovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, medobrundo said:

Ali da mu se zamera nešto ozbiljno što nije u pravom momentu zamenio Ivanovića za Adamsa ili Bentila za Petruseva, što nema dva normalna beka u sastavu, što gubi od Baskonije i Reala - što bi izgubilo 99 od 100 trenera Zvezde uz sličnu dinamiku meča.. ne budimo baš toliko licemerni i zlonamerni. A da, i selekciju zanoravih, pošto bi najveći broj trenera (i to značajno iskusnijih) u Zvezdi bilo u stanju da se bori sa svim vetrovima i od prvog dana bude potpuno samostalno - oduva Čovića, sve menadžere, postavi svoje uslove.. 

 

Ma jadnicak on, nema dva beka u sastavu, samo ima jedno 4 pleja u rosteru, 4 krila i pet centara.

 

Da li si ti video sta ima Baskonia na klupi? Evo ja cu da ti napisem, Raieste, Marinkovic, Costello, Sederkskis, Kurucs, Diez. E hajde sad da vidimo sta ce to KKCZ imati na klupi i ako sutne Adamsa - Mitrovic, Petrusev, Raduljica, Holland, Ivanovic, Lazic, Lazarevic, Ilic, Kuzmic i Markovic. Da ne mislis mozda da klupa KKCZ ne kosta jedno duplo vise od klupe Baskonie, a jadni imamo najmanji budzet i EC sastav.

 

Nego bi vi izgleda i 15 igraca u rosteru i ubice u prvoj petorci. Pa to ima svoje ime i zove se Real, Armani ili Barca. Dakle, hoces ubice u 12? Lepo, onda da od 11. igraca pa nadalje budu amateri i juniori koji ne znaju da sutnu na kos u EL.

 

I samo jos jedan podatak - ako se Baskoniji povredi Howard oni na 1 i 2 imaju 1,5 igraca. Imaju samo dva igraca koji mogu da vode loptu, a da se ne saplicu o istu, tako su selektirani. Mi opusteno igramo u EL i egal smo veci deo meca bez dva najskuplja igraca. Pricajte te bajke o siromasnom rosteru nekome drugome.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, medobrundo said:

 

To ste pisali vi koji gledate pink i čitate kurir da biste pratili Čovićeve izjave.

 

Umesto banalnih onelinera, mogao bi da baciš neku analizu ovoga što Zvezda ima spolja, pa još da se uporedi sa drugima.

 

Ili da ode oneliner - hehe, pa te igrače je on pratio i selektirao, hehehe. Ako možeš da artikulišeš svoje misli u više od jedne rečenice, sa jasnim tokom misli, a da ne bude sve sarkazam, bilo bi lepo procitati tvoje razmišljanje.

 

Jbt, a ovo je edukovana publika. Šta li priča tek ona ciganija koja ne poznaje ni pravila

 

Finalni nervni slom na temu ide kad Partizan u sledećem kolu zabeleži prvu pobedu

 

Smislenije čitati one ivermektin grupe nego većinu zapažanja ovde

b1: mi nismo

b2: pisao sam sta mislim na pripremama i pocetku sezone. prozivan sam ovde da previse mracim. sada saljem pozitivne misli

 

a sto se analize i razmisljanja tice, ne vidim kako se u to uklapa ova tvoja bitka da operes coach vladu po svaku cenu

teras inat isto kao i ja, samo u kontra smeru

 

edit: sto se mene licno tice, crvena linija je povucena onog trenutka kad je na poziciju 5. centra doveden bagzijev kum

tu vise nema mesta nekoj ozbiljnijoj prici o kosarci

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Petruseva trebamo da istepimo jer mu trebaju utakmice sa poenima. Adamsa takodje. Nedovica tek kad bude dosao. Pa I Vildozu. A vremena nema, jer smo 0:3 a idemo Realu, potencijalno 0:4. Mora se znati 12 koji ce igrati EL I dva do 3 igraca koji ce menjati nosioce u ABA u laksim utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

I da..

 

Pionir me ove sezone neće videti pa makr crkao. Fak of Nebojša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laki, hteo sam da pitam sto toliko vredjas igrace i trenera? Sve sto hoces da kazes mozes i bez vredjanja. Sto se tice Covica tu nemam problem(bar sto se tebe tice, jer ja stvarno ne volim vredjanja bilo koje vrste), ali igrace i trenera, molim te preskoci.

I da, nemoj odustajati od Pionira. Ne vidim tebe kao nekoga ko lako odustaje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Ma jadnicak on, nema dva beka u sastavu, samo ima jedno 4 pleja u rosteru, 4 krila i pet centara.

 

Da li si ti video sta ima Baskonia na klupi? Evo ja cu da ti napisem, Raieste, Marinkovic, Costello, Sederkskis, Kurucs, Diez. E hajde sad da vidimo sta ce to KKCZ imati na klupi i ako sutne Adamsa - Mitrovic, Petrusev, Raduljica, Holland, Ivanovic, Lazic, Lazarevic, Ilic, Kuzmic i Markovic. Da ne mislis mozda da klupa KKCZ ne kosta jedno duplo vise od klupe Baskonie, a jadni imamo najmanji budzet i EC sastav.

 

Nego bi vi izgleda i 15 igraca u rosteru i ubice u prvoj petorci. Pa to ima svoje ime i zove se Real, Armani ili Barca. Dakle, hoces ubice u 12? Lepo, onda da od 11. igraca pa nadalje budu amateri i juniori koji ne znaju da sutnu na kos u EL.

 

I samo jos jedan podatak - ako se Baskoniji povredi Howard oni na 1 i 2 imaju 1,5 igraca. Imaju samo dva igraca koji mogu da vode loptu, a da se ne saplicu o istu, tako su selektirani. Mi opusteno igramo u EL i egal smo veci deo meca bez dva najskuplja igraca. Pricajte te bajke o siromasnom rosteru nekome drugome.

Izvini , ali sam si sebe pokopao poslednjim pasusom.

Marinković npr.je izrastao u odličnog igrača, pre svega mentalno. Ja sam uvek mislio da će on da se loži da bude neki light Bogdanović, međutim preuzeo je skroz drugu ulogu i odličan je. Perfektno je odigrao večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Petruseva trebamo da istepimo jer mu trebaju utakmice sa poenima. Adamsa takodje. Nedovica tek kad bude dosao. Pa I Vildozu. A vremena nema, jer smo 0:3 a idemo Realu, potencijalno 0:4. Mora se znati 12 koji ce igrati EL I dva do 3 igraca koji ce menjati nosioce u ABA u laksim utakmicama.

 

Naravno, mora drzava da ubaci jos miliona da jedno 800 hiljada godisnje ode na placanje dvojice ili trojice koji "menjaju nosioce". Evo, base me zanima ko to menja nosioce u Baskoniji, ko je to kod njih van 12?

 

Jednostavno, ocekivati neku ultrajaku prvu petorku kad imas Raduljicu, Ilica i Kuzmica koji su jako dobro placeni (nisu dosli Tejic, Djordjevic iz FMP ili Keselj) van 12 znaci da se trazi da imamo budzet kao prosek EL, a daleko veci od Baskonije, Panatinaikosa ili Zalgirisa.

 

Inace, koliko sam pratio mec, Ivanovic je jako dobro igrao do nekog 25. minuta, imao 11 poena, ubacivao trojke, dvojke, bacanja. U svakom slucaju avion za Adamsa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iz utakmice u utakmicu nazadujemo.

 

I to prvo u kom smo vodili je bilo lose, primali smo lake koseve, posle DR tesko je gledati ovakvu odbranum odrzavali se na sutu i ofanzivnom skoku. Nama su najbolji igraci domaci i to iz prethodne sezone (Bentil excluded).

 

Bas nesto nisam optimistican.

 

Edit: nema potrebe za disrispektovanjem Luke, decko se bori, nabacio masu, vidi sve, ne gresi na obrucu i neka bude nas najbolji igrac, i treba. Samo da drugi dodju blizu njegovog nivoa.

 

Edited by leki bg
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

b1: mi nismo

b2: pisao sam sta mislim na pripremama i pocetku sezone. prozivan sam ovde da previse mracim. sada saljem pozitivne misli

 

a sto se analize i razmisljanja tice, ne vidim kako se u to uklapa ova tvoja bitka da operes coach vladu po svaku cenu

teras inat isto kao i ja, samo u kontra smeru

 

 

Pisao si ti šta misliš i prethodne sezone pa manje više ni za šta nisi bio u pravu - i da mračio si 🙂

 

Kome li ti teraš inat da mi je znati, kad suštinski pišeš iste stvari kao 99% ljudi? A svakako imaš kapacitet za više.

 

Sa druge strane, naravno da malo i ja karikiram, jer nije moguće čitati sve gluposti koje se pišu ovde, ali sam i na dosta mesta ipak obrazložio šta mislim.

 

I jel ti čitaš uopšte šta pišeš? Da se pere trener nakon par utakmica u sezoni? U kojoj je jedini kiks poraz kući od Panate, koja je uzgred jača od Zvezde + dva skroz podnošljiva gostovanja. Kako smo uopšte došli do toga da se već traži glava čoveka - koja su to očekivanja bila postavljena, čemu takva opšta histerija..

 

Ok, sam ću izaći.

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Izvini , ali sam si sebe pokopao poslednjim pasusom.

Marinković npr.je izrastao u odličnog igrača, pre svega mentalno. Ja sam uvek mislio da će on da se loži da bude neki light Bogdanović, međutim preuzeo je skroz drugu ulogu i odličan je. Perfektno je odigrao večeras.

 

Odlican igrac je i ovaj Hommes, ali nije neko ko moze da spusti loptu na parket i ode jako do samog kraja ili asistira. O tome govorim, da se Baskonia svesno opredelila da ima samo dvojicu igraca koji su jaki sa loptom u rukama, ostali su spot up suteri ili radilice. Da li je nama neko branio da skratimo roster i rizikujemo sa samo jednim plejom i bekom koji grade igru?

 

Inace, ljudi su u ovom prelaznom roku doveli Kotsara, Hommesa, Howarda, Thompsona i Dieza - nijedan igrac od ovih nije igrao EL, dvojica su igrala EC, dvojica ni to. Mi smo doveli igrace Armanija, Panatinaikosa, Olimpijakosa, Efesa, finaliste EC, Baskonije/NBA i onda mi jadni imamo manji budzet od svih. Kako da ne, samo gazda ne zna da trosi pare nego se razbacuje na rasvetu dok su ulice raskopane.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

Naravno, mora drzava da ubaci jos miliona da jedno 800 hiljada godisnje ode na placanje dvojice ili trojice koji "menjaju nosioce". Evo, base me zanima ko to menja nosioce u Baskoniji, ko je to kod njih van 12?

 

Jednostavno, ocekivati neku ultrajaku prvu petorku kad imas Raduljicu, Ilica i Kuzmica koji su jako dobro placeni (nisu dosli Tejic, Djordjevic iz FMP ili Keselj) van 12 znaci da se trazi da imamo budzet kao prosek EL, a daleko veci od Baskonije, Panatinaikosa ili Zalgirisa.

 

Inace, koliko sam pratio mec, Ivanovic je jako dobro igrao do nekog 25. minuta, imao 11 poena, ubacivao trojke, dvojke, bacanja. U svakom slucaju avion za Adamsa.

Pa recimo, za Nedovica moras da imas zamenu za ABA jer ce ga maksimalno stedeti. U ABA takodje odmaras Vildozu/ili Markovica. Bentila odmaras sa Ilicem. Centar je visak Raduljica/Kuzmic ako ne I oba. To sam.hteo da kazem. Dakle, razici se sa par igraca I to je to. Npr, da ostanemo sa 14 + Topic. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

 

Ma jadnicak on, nema dva beka u sastavu, samo ima jedno 4 pleja u rosteru, 4 krila i pet centara.

 

Da li si ti video sta ima Baskonia na klupi? Evo ja cu da ti napisem, Raieste, Marinkovic, Costello, Sederkskis, Kurucs, Diez. E hajde sad da vidimo sta ce to KKCZ imati na klupi i ako sutne Adamsa - Mitrovic, Petrusev, Raduljica, Holland, Ivanovic, Lazic, Lazarevic, Ilic, Kuzmic i Markovic. Da ne mislis mozda da klupa KKCZ ne kosta jedno duplo vise od klupe Baskonie, a jadni imamo najmanji budzet i EC sastav.

 

Nego bi vi izgleda i 15 igraca u rosteru i ubice u prvoj petorci. Pa to ima svoje ime i zove se Real, Armani ili Barca. Dakle, hoces ubice u 12? Lepo, onda da od 11. igraca pa nadalje budu amateri i juniori koji ne znaju da sutnu na kos u EL.

 

I samo jos jedan podatak - ako se Baskoniji povredi Howard oni na 1 i 2 imaju 1,5 igraca. Imaju samo dva igraca koji mogu da vode loptu, a da se ne saplicu o istu, tako su selektirani. Mi opusteno igramo u EL i egal smo veci deo meca bez dva najskuplja igraca. Pricajte te bajke o siromasnom rosteru nekome drugome.

Vec na pola pisanija si dobio orden od mene.Srbi vise vole laz nego istinu,kod nas nije problem novac nego javasluk...Kao da gazda hoce da bam pokaze kako haos izgleda.

Bez ideje

Bez cilja

Natrpavanje igraca bez ikakvog plana.

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Izvini , ali sam si sebe pokopao poslednjim pasusom.

Marinković npr.je izrastao u odličnog igrača, pre svega mentalno. Ja sam uvek mislio da će on da se loži da bude neki light Bogdanović, međutim preuzeo je skroz drugu ulogu i odličan je. Perfektno je odigrao večeras.

U reprezentaciji je po mrni odigrao vise nego korektno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

I jel ti čitaš uopšte šta pišeš? Da se pere trener nakon par utakmica u sezoni? U kojoj je jedini kiks poraz kući od Panate, koja je uzgred jača od Zvezde + dva skroz podnošljiva gostovanja. Kako smo uopšte došli do toga da se već traži glava čoveka - koja su to očekivanja bila postavljena, čemu takva opšta histerija..

 

Ok, sam ću izaći.

 

 

a jel citas ti sebe?

napisao si 10 sarkasticnih komentara u odbranu coach vlade...u isto vreme dok meni zameras sarkazam

ako je ovo sto gledamo od letos dobro, onda jbg...mozda ja stvarno ne razumem taj sport

 

sto se mene tice, ja inat teram ovoj vojsci kluba, sto posle svake tekme dodje i napise meni je ovo odlicno, postoje realne naznake da cemo igrati do jaja

za to pisanje po nalogu stvarno nemam razumevanja i imam nultu toleranciju

verovatno onda u reakciji na to ponekad preteram

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Pa recimo, za Nedovica moras da imas zamenu za ABA jer ce ga maksimalno stedeti. U ABA takodje odmaras Vildozu/ili Markovica. Bentila odmaras sa Ilicem. Centar je visak Raduljica/Kuzmic ako ne I oba. To sam.hteo da kazem. Dakle, razici se sa par igraca I to je to. Npr, da ostanemo sa 14 + Topic. 

 

Zasto mislis da je Marinkovic bolji sa loptom od Dobrica? Isti je to tip igraca, samo je Vanja bolji u odbrani i malo je jaci onako generalno.

 

Evo prosle sezone, sta bi bilo da se povredio Wolters? Imali bi od svih ispljuvanog Ivanovica, americkog Dobrica i Dobrica na 1 i 2. Pa sta, da li se nesto strasno desilo? Da li je moglo - pa moglo je, zato se svi nadaju da se povrede nece desavati. Jedni Clippersi se raspadnu jer im se povrede dva najbitnija igraca, to je sve rizik. A kako mi hocemo da nam se moze da nam se povredi i petorica i dalje imamo sve zamene, pa eto, onda necemo imati kvalitet u prvoj petorci i ljubicemo dno tabele u EL.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

Zasto mislis da je Marinkovic bolji sa loptom od Dobrica? Isti je to tip igraca, samo je Vanja bolji u odbrani i malo je jaci onako generalno.

 

Evo prosle sezone, sta bi bilo da se povredio Wolters? Imali bi od svih ispljuvanog Ivanovica, americkog Dobrica i Dobrica na 1 i 2. Pa sta, da li se nesto strasno desilo? Da li je moglo - pa moglo je, zato se svi nadaju da se povrede nece desavati. Jedni Clippersi se raspadnu jer im se povrede dva najbitnija igraca, to je sve rizik. A kako mi hocemo da nam se moze da nam se povredi i petorica i dalje imamo sve zamene, pa eto, onda necemo imati kvalitet u prvoj petorci i ljubicemo dno tabele u EL.

Ne mislim da je Dobric bolji od Marinkovica s loptom, ipak je Dobric od prosle sezone poceo s loptom u rukama da igra. Da nam se prosle sezone povredio Kalinic mi bi bili losiji nego sad npr a to je samo 1 igrac. A kod nas 1 igrac pravi razliku. A ove sezone je Nedovic taj...

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Trener da je dobio otkaz juce, danas bi vec bilo bolje. Vildoza i Neda trljaju ruke. Ovaj ce konacno biti negde alfa i omega, a Neda je vec primio 200k ni za sta. 

 

Sezona je tek pocela i to je ono sto je najteze. 

 

 

 

 

Radonjica je za sad spasla pobeda protiv nas u EL ako pricamo o trenerima I otkazima... S Tim sto je nas pocetnik a Radonjic iskusan...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Ma jadnicak on, nema dva beka u sastavu, samo ima jedno 4 pleja u rosteru, 4 krila i pet centara.

 

Da li si ti video sta ima Baskonia na klupi? Evo ja cu da ti napisem, Raieste, Marinkovic, Costello, Sederkskis, Kurucs, Diez. E hajde sad da vidimo sta ce to KKCZ imati na klupi i ako sutne Adamsa - Mitrovic, Petrusev, Raduljica, Holland, Ivanovic, Lazic, Lazarevic, Ilic, Kuzmic i Markovic. Da ne mislis mozda da klupa KKCZ ne kosta jedno duplo vise od klupe Baskonie, a jadni imamo najmanji budzet i EC sastav.

 

 

 

Slažem se u suštini sa ovim.

 

Da sam na mestu Jovanovića, sutra bih otpustio Ivanovića, Adamsa i Markovica (umesto njih jedan dobar plej + junior iza Vildoze)

 

Nedović je potpisan pre njega i očigledno projektovan kao bitan šraf. Izginuo bih da imam jednog Holinsa iza.

 

Holand out svakako koncepcijski i jedan igrač na tri koji je viši i jači uz Dobrica i Lazarevića.

 

Na visokim otkaz Raduljici i Kuzmicu.

 

Kad se sve prebroji, umesto 6 igrača koji nam ne služe manje više ničemu, trebaju nam još dva dobra i pouzdana igrača spolja.

 

2 minutes ago, Боги said:

@medobrundo

Svaka čast za istrajnost i borbu sa vetrenjačama već neko vreme. I iskreno to kažem, bez trunke sarkazma. Nadam se da će doći i tvojih 5 minuta slave

 

Koja moja slava? Ja sam još pred sezonu napisao da očekujem 0 trofeja i da treba graditi koncept i napraviti neku selekciju igrača koja može biti kakav takav temelj u sezonama nakon. Nemam nikakvog posebnog poverenja u Jovanoviću, samo ništa posebno skandalozno ne videh u njegovoj pripremi i vođenju mečeva. Kvalitet igrača spolja je takav da zaista niko ne bi ništa posebno bolje uradio sa datim. Možda se tek ne snađe kad dobije kvalitetnije igrače, ali nema potrebe da mu se pakuju i za šta je kriv i za šta nije.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Laki, hteo sam da pitam sto toliko vredjas igrace i trenera? Sve sto hoces da kazes mozes i bez vredjanja. Sto se tice Covica tu nemam problem(bar sto se tebe tice, jer ja stvarno ne volim vredjanja bilo koje vrste), ali igrace i trenera, molim te preskoci.

I da, nemoj odustajati od Pionira. Ne vidim tebe kao nekoga ko lako odustaje.

 

Brate prijatelju pun mi k...ufer Nebojše, njegovih gluposti, gadaluka i svega što iz toga posledično proizilazi.

 

Ne želim da dajem podršku ovom njegovom kvazimodo projektu, ne želim da učestvujem i podržavam ludilo, makar ne uživo, moje zdravlje je vrednije od njegovih prodavanja muda za bubrege i kumovskih zajebancija.

 

Do nekih boljih vremena, ako ih bude.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...