Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

12 minutes ago, goldberg said:

 

Ma da, ovde ce bas imati ogromnih minuta da igra pored tri preostala plejmejkera i Nedovica koji ce da pojede vecinu minuta na 2.

 

 

Treba cuti glas i druge strane ali to sto pokusavas da prikazes da ce imati problema da se izbori za minute pored ovakvog Adamsa i Ivanovica je smesno.

 

Pa gledaj iz njegove perspektive,sigurno misli da Lorenca ne moze da dira u Makabiju,sq Boldvinom pola pola minuti,mozda a kad vidi nase plejeve protiv PAO e onda pomisli da je bog.

 

Link to comment
Share on other sites

Nema tu ovakvog Adamsa i ovakvog Ivanovica, ako ce Vildoza i Nedovic da pojedu vecinu minuta na 1 i 2, onda imamo jedno dva igraca viska i to minimum.

 

Uprava i strucni stab bi, za promenu, mogli da stanu iza svoje procene, a ne da gomilaju igrace sa jakom platom za ABA standarde u nadi da ce neko da se pokaze kao pogodak. Najlakse je imati 10 igraca na pozicijama 1,2 i 3, pa onda koja trojica ne valjaju oni ce na tribine.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

Nema tu ovakvog Adamsa i ovakvog Ivanovica, ako ce Vildoza i Nedovic da pojedu vecinu minuta na 1 i 2, onda imamo jedno dva igraca viska i to minimum.

 

Uprava i strucni stab bi, za promenu, mogli da stanu iza svoje procene, a ne da gomilaju igrace sa jakom platom za ABA standarde u nadi da ce neko da se pokaze kao pogodak. Najlakse je imati 10 igraca na pozicijama 1,2 i 3, pa onda koja trojica ne valjaju oni ce na tribine.

Druze, mi imamo 2 igraca viska i bez Vildoze.

Trubimo o tome svaki dan vec mesec dana, helouu.

 

Napravljen je epski zaser s ovim rosterom, i ne bi me cudilo da uskoro krenu silbovanja.

Prvi kandidat Holand, potpuni bezveznjak koji gleda samo da pripali a sa odbranom je na vi.

Drugi je Adams kog sigurno nece cekati 5 meseci da bi skontao kako se prevodi lopta i daje kos.

U svakom slucaju dok se iskristalise roster, bicemo lagano zakucani za samo dno EL i tu vise nikakve vildoze i nedovici nece pomoci.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goldberg said:

Nema tu ovakvog Adamsa i ovakvog Ivanovica, ako ce Vildoza i Nedovic da pojedu vecinu minuta na 1 i 2, onda imamo jedno dva igraca viska i to minimum.

 

Uprava i strucni stab bi, za promenu, mogli da stanu iza svoje procene, a ne da gomilaju igrace sa jakom platom za ABA standarde u nadi da ce neko da se pokaze kao pogodak. Najlakse je imati 10 igraca na pozicijama 1,2 i 3, pa onda koja trojica ne valjaju oni ce na tribine.

Kakve veze ima prekobrojnost sa tim sto je Vildoza sigurno video prostor za sebe u nasem timu?

Zaboravio si o cemu si prvobitno pisao.

Link to comment
Share on other sites

@Losmi17Pa sve to kosta, samo nekome se izgleda moze da dovodi i otpusta igrace iako satro imamo neki ogranicen budzet.

 

Normalno bi bilo da vise nemamo novca za dovodjenje Vildoze, a cak i da imamo, normalno bi bilo da se prvo resimo Adamsa i Hollanda (kako si ti predlozio).

 

@UDresuKvinsiMilera Postoje dve mogucnosti - ili nema toliko prostora za Vildozu ili ce jedno tri nasa igraca da ostanu potpuno bez minuta. Ako se razmatra druga ja pitam odakle toliko para i zasto nema odgovornosti u vidu rezultata ako se vec igramo Armanija i Fenera?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam razumeo spanske novinare Vildoza se predstavio, ali nije jos prijavljen za ABA i Evroligu.

 

Oni stoje iza stava da igrac nije dao evro i da nijedna tj nasa strana sa sve Vildozom se nije ni javila. Spremni su da idu na sud. Tako da premijera Vildoze, ako je klub normalan nece biti uskoro.

 

Meni samo nije jasno sto Vildoza prosto nije presao u Baskoniju. Sad mu je i ta solucija zatvorena. Bar da je pricao sa njima da smanje to i da se dogovore, vec im centa nije dao.

 

Sumnjam da bi se Baskonija blamirala, ako to i rade onda je to velika sramota. Samo oni su deonicari EL. Itd...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve mi veze imamo sa tim sto Vildoza duguje Baskoniji? Svakako ce on taj dug prema njima morati da plati, kroz sezonu, dve, tri kako vec to ide. Ali da bi platio mora negde da igra.  Ali ne, oni hoce da on ne igra nigde, da nema prihoda ali da im svakako placa. Moze biti da su ljuti na njega jer ih je iskulirao jer su ocekivali da on prvo razmatra njih u Evropi pa ostale. Ocekujem Vildozu ako ne u Spaniji, vec u narednom kolu ABA I EL. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...