Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Fali još jedan igrač pored pleja koji ume sa loptom da kreira ili da odigra 1na1. 

Na zalost pored 5 plejeva i 5 centara oni su uspeli da dovedu samo jednog koji ce vrv biti povređen pola sezone....

 

Pozitivna stvar večeras je Martin, napokon smo dobili mačku u reketu. Odličan napadač koji je veoma snalažljiv u reketu i ume uvek da bude na pravom mestu.

Šteta što je Luka ostao na klupi jer je imao baš dobru tekmu i na moje iznenađenje izdominirao na skoku pored Papajanisa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, iamsho4sho said:

Kada imas Simonovica u strucnom stabu , mislim da je jasno kolika je ozbiljnost u klubu. 

 

Znaci cirkus strucni stab .  

A tek Jorović koji liči na Slejtera iz Mućki

Just now, BojanaCZV said:

Inace, ovaj poraz kao gumicom brise pobeda nad Olimpijom.

 

Ali to ce biti jos teze pobediti 

Ni blizu. Ovim porazom smo već u drugom kolu izgubili ionako male šanse za bilo šta u EL.

 

Poraz od Olimpije ništa ne znači. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero_Cameron said:

A tek Jorović koji liči na Slejtera iz Mućki

Ni blizu. Ovim porazom smo već u drugom kolu izgubili ionako male šanse za bilo šta u EL.

 

Poraz od Olimpije ništa ne znači. 

 

U EL nismo uradili nista jos od Kinsi macke.

 

Nama je ABA liga prioritet, a EL za sticanje znanja i rast ekipe tokom sezone.

 

Bar ja to tako vidim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Mišljenja sam da ni Adams ne bi nešto bolje odigrao, ali bar da se proba, od ovog što je Džoni odigrao ne može gore.

 

Ovako jadno se ne igra ni na jačim basketima.

 

Džoni je večeras imao mogućnost da pokaže može li ili ne da uradi nešto u ozbiljnoj konkurecniji. Odgovor je jasan, da se ne ljubimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, BojanaCZV said:

Inace, ovaj poraz kao gumicom brise pobeda nad Olimpijom.

 

Ali to ce biti jos teze pobediti 

Pobeda nad Olimpijom i Baskonijom... Ali, s obzirom na nas tandem plejmejkera koji tesko da ce ista bolje uraditi, pitanje je. Vise nije pitanje kada se Nedovic vraca(bar kod mene) vec kad se Markovic vraca?! i naravno prikljucuje Vildoza. 

Ps, Baskonija trazi obestecenje za Vildozu? 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, iamsho4sho said:

Kada imas Simonovica u strucnom stabu , mislim da je jasno kolika je ozbiljnost u klubu. 

 

Znaci cirkus strucni stab .  

 

Dobar je Simon, nekako nezgrapan u onom odelu, ali medju cirkuzantima iz strucnog staba (na celu sa Petom Rajlijem Jorovicem) jedino on ne stoji kao cunj, vec stalno nesto dobacuje, koriguje i sugerise. Voleo bih da je prvi trener, makar bi bilo zabavnije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic je igrao skoro 30 minuta, i od 40+ pikova koje je odigrao sa Martinom i Mitrovicem barem 30 je izdriblao nazad i bacio loptu igracu na 45 stepeni. Nikakav pokusaj ulaza, suta sa poludistance, lob pasa, ma nista.

 

U zadnja 3 minuta opet tragikomicno uvaljuje vruc krompir Dobricu na 5-6 sekundi do kraja da on iskreira, a to jednostavno Dobric ne zna da radi.

 

Stvarno veliko razocarenje je Ivanovic, svi prozivaju Adamsa, ali Adams se makar borio u odbrani, imao 3 ukradene, pokusao ubrzati napad, povuci kontru, barem nesto uraditi dok Ivanovic samo uvaljuje loptu prvom do sebe...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Mislim da nisi u pravu. Meni se bas svidelo sta sam video danas. Nema kondiciju, ali bice to dobro.

Ne znam da li ti se dopalo to sto je zbog 5 centara u rosteru na klupi zaboravljen jedini koji moze nesto da iskreira - Mitrovic ili sto drugi glumi cetvorku jer na toj poziciji nemamo izmenu u 12?

 

Raduljica je bivsi igrac i ovo sa njim je sprdnja. PAO je jedina ekipa u Evroligi koja ima 2 ogromna centra i nijednog brzeg, zato ga nisu istog sekunda zavrteli u piku, ali jesu posle 2.5min sa sve Gudaitisom koji se otvara i dva puta je sam kao duh zakucao dole.

 

Svi koji kritikuju partiju Ivanovica (koja jeste bila jadna) ne znam da li ste gledali Adamsa na sta decko lici. Izgleda uzasno uzivo, svaki dribling mu je na ivici TO, svaki pas takodje, a o kosu i ne razmislja, dva puta se iznenadio sto je sam i bacio loptu bezveze.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Adams i nema sa kim da povuče tranziciju kad igra sa krilima koji su operisani od lopte i centrima koji imaju po 130 kilograma žive vage.

 

Naša igra se svodi na Raško Katić 2.0 fazon, daj loptu visokima dole neka se uguze i daju koš ili daj loptu visokima gore neka šutnu za tri.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

Vildozina prava ima Baskonija, kazu da ce tuziti klub i Vildozu.

20210414122014_357908.jpg

Saopštenje Košarkaškog kluba Baskonija prenosimo vam u celosti:

"S obzirom na objavu Crvene zvezde o angažmanu igrača Luke Vildose i s obzirom na ozbiljnost situacije, Upravni dodbor Baskonije želi da saopšti:

1. Baskonija poseduje prava na igrača van NBA lige kao što je dogovoreno kada je igrač odlazio u Nujork Nikse, meseca maja 2021. godine. To znači da u slučaju potpisa za klub van NBA lige ili igrač ili klub moraju da finansijski obeštete Baskoniju.

2. U slučaju angažmana Luke Vildose u Crvenoj zvezdi, on je obavljen bez učešća ili saglasnosti Baskonije. Čak i bez bilo kakve komunikacije u vezi sa tim. I bez plaćanja ugovorene novčane naknade. To predstavlja veoma ozbiljno kršenje dogovora postignutog prilikom njegovog odlaska u NBA ligu i pripisuje se igraču i klubu njegove destinacije.

3. Suočena sa takvom situacijom, Baskonija čim je saznala za njegov ugovor sa Crvenom zvezdom, izričito je i nepobitno zahtevala od kluba i od samog igrača poštovanje prava koja uživa. Takođe, slučaj je prijavljen Evroligi od koje se traži primena odgovarajućih zakonskih mera, posebno suspenziju registracije igrača od strane Crvne zvezde kako bi se zadržao integritet takmičenja koji bi u protivnom mogao da bude na udaru.

4. Konačno, ukoliko prethodni dogovori ne budu ispunjeni u propisanim rokovima, Baskonija će nastaviti da preduzima odgovarajuće zakonske radnje kako bi do tančina zaštitila svoja prava, kako od igrača, tako i od Crvene zvezde kao odgovornih za navedeno kršenje regulatornih propisa Evrolige.”

Edited by Laki21
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mislim da nisi u pravu. Meni se bas svidelo sta sam video danas. Nema kondiciju, ali bice to dobro.

Mora da smo gledali razlicite utakmice. Ne, nece biti to dobro, svaki minut na parketu ZZ Top pregojenog roudija je uvreda za ovu igru i elitnu ligu. Narocito imajuci u vidu da jedini realan talenat sedi pored terena, a drugi glumi cetvorku jer ga nemamo gde

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Čudno je da se niko iz Oktagona nije oglasio, Jelić ili Ristović ... njihov je klijent.

Nemoguće da nisu znali za tu klauzulu.

Sumnjam da nisu znali, jer oni su i sastavljali ugovor. Mislim da je to obestecenje fazon kao sto je Kalinic imao u Valensiji  ako ode u Spansi klub. Svakako, menadzeri neka plate obestecenje jer se preko njih islo, ako je njihova greska...

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovakav Adams bogme bas problem, jer je dosao na mesto Napiera (posle ispale doticnog), kao dobar asistent i odlican skorer. 

 

Naravno, tek je dosao, on se igra kosarke, igra neki Nbgd basket, cenim da ce se ipak uozbiljiti i adaptirati u narednih mesec-2.

 

Ivanovic dobija sansu koju mu je i trebalo dati, nazalost je ne koristi, onaj pik s Martinom je procitala cela petorka PAO dok mu je lopta jos bila u ruci..ma cim je Martin stao u blok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...