Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

По тикетсу остало је још око 300-400 карата за ложе, још има за оба партера и за трибину Д и А. 

 

Још доста има до утакмице тако да очекујем скоро пун Пионир и ово морамо добити посебно ако њима не буде играо ни Вилијамс а нама се врати Добрић. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Jbg, njegova greska. Niko mu nije kriv...

Na kraju je negde njegova greska, ali je klub odgovoran. Neko mora da vodi racuna o putovanju ekipe i uvek da proverava dokumenta, pre puta. Meni se desilo da je prijatelju koji je putovao samnom istekao pasos. Stavili su ga na granici u pritvor i nakon sat vremena su ga pustili, ali nije bilo naivno posto je to ozbiljan prekrsaj. Na kraju sve zavisi koliko je policajac na granici dobre volje.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Na kraju je negde njegova greska, ali je klub odgovoran. Neko mora da vodi racuna o putovanju ekipe i uvek da proverava dokumenta, pre puta. Meni se desilo da je prijatelju koji je putovao samnom istekao pasos. Stavili su ga na granici u pritvor i nakon sat vremena su ga pustili, ali nije bilo naivno posto je to ozbiljan prekrsaj. Na kraju sve zavisi koliko je policajac na granici dobre volje.

Znaci nasi navijaci na granici, tj aerodromu su krivi jer su ga zadrzali dok ne donese ispravan pasos ako sam te dobro razumeo? Mislim to je jedino logicno bilo, njegov klub I on snose gresku I odgovornost zbog toga... 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam sada sastav PAO i iskren da budem, ako Wolters i Derick ne igraju, ovo je prilicno jadan sastav.

Ni o nasem nemam mnogo toga lepog da kazem, ali mi deluje da smo bez Nedovica i Markovica, a oni bez Woltersa i DWonta mi u prednosti.

 

Imaju dva krupna i slicna centra koji dobro raxe svoj posao ali su isti profil.

Normalnih cetvorki osim Williamsa i nemaju.

Spolja imaju Grigonisa koji je dobar igrac i Andrewsa i Lee-a koje uopste ne cenim nesto specijalno. Prvi je pametan igrac i dobar EC strelac koji tek treba da pokaze nesto u EL, a drugi je neugodan mali zvrk koji ima jednu EL sezonu iza sebe u kojoj je imao prilicno malu ulogu.

Ni jedan ni drugi nisu bili ni blizu uloge koja im je sada namenjena.

Tu je i Ponitka o kome je sve receno puno puta.

Osim njih tu su klasicni grcki sljakeri koji mogu da pogode za 3 ako im je dan.

 

Sve u svemu dosta plitak roster i dovoljno je da se Grigonis i Lee ne raspucaju i da oni ne mogu da predju 62 poena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Prelako smo pustili Voltersa, steta. Da nam je sad takav plej koji je pouzdan, siguran sa loptom u rukama, konstantan i tacno znas sta dobijas od njega... Da se razumemo, i ja sam prizeljkivao boljeg igraca od njega, ali sto bi se reklo nekad je bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

Mi ga pustili ili DR koji je jos uvek bio trener KKCz ga pustio odmah po zavrsetku ABA lige. Klub se oprostio i zvanicno od Nate tada, a DR pored vec poznatog spiska zelja imao nekog drugog na playu umesto Nate.

 

I gle cuda zavrsi u PAO pored toliko slobodnih playeva pocetkom jula.

Edited by Šarac
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Znaci nasi navijaci na granici, tj aerodromu su krivi jer su ga zadrzali dok ne donese ispravan pasos ako sam te dobro razumeo? Mislim to je jedino logicno bilo, njegov klub I on snose gresku I odgovornost zbog toga... 

Nisam to rekao. Trebao je granicni policajac u grckoj da ga zaustavi. Nasi nisu mogli da ga puste u zemlju bez validne isprave i uradili su jedino sto su mogli. Cak su bili i dobre volje, jer su trebali da ga deportuju nazad, a ne da cekaju novu ispravu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Mi ga pustili ili DR koji je jos uvek bio trener KKCz ga pustio odmah po zavrsetku ABA lige. Klub se oprostio i zvanicno od Nate tada, a DR pored vec poznatog spiska zelja imao nekog drugog na playu umesto Nate.

 

I gle cuda zavrsi u PAO pored toliko slobodnih playeva pocetkom jula.

 

Wolters bese otisao nakon finala aba lige? Sta je bio razlog? Zvanicno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Mi ga pustili ili DR koji je jos uvek bio trener KKCz ga pustio odmah po zavrsetku ABA lige. Klub se oprostio i zvanicno od Nate tada, a DR pored vec poznatog spiska zelja imao nekog drugog na playu umesto Nate.

 

I gle cuda zavrsi u PAO pored toliko slobodnih playeva pocetkom jula.

Hrvati nam zabranili ruski naftu, a sad i Radonjic planski ukrao Voltersa…

 

jbt kad ce kraj nasim problemima??

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Hrvati nam zabranili ruski naftu, a sad i Radonjic planski ukrao Voltersa…

 

jbt kad ce kraj nasim problemima??

 

Ovo sto je Sarac napisao nije nikakva teorija zavere, vrlo je mogucan scenario da je Dejo vec tad imao dogovor sa Panatinaikosom. Ne kazem da jeste, vec da je moguce. Ali ne secam se koji je tacan razlog odlaska Nejta pre kraja sezone. Tu mozda lezi neki odgovor.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Ovo sto je Sarac napisao nije nikakva teorija zavere, vrlo je mogucan scenario da je Dejo vec tad imao dogovor sa Panatinaikosom. Ne kazem da jeste, vec da je moguce. Ali ne secam se koji je tacan razlog odlaska Nejta pre kraja sezone. Tu mozda lezi neki odgovor.

Ili je teorije zavjere ili blacenje lika i djela Dejana Radonjica? 

Ko uvredjena mlada pa o bivsima sve najgore. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nisam to rekao. Trebao je granicni policajac u grckoj da ga zaustavi. Nasi nisu mogli da ga puste u zemlju bez validne isprave i uradili su jedino sto su mogli. Cak su bili i dobre volje, jer su trebali da ga deportuju nazad, a ne da cekaju novu ispravu. 

E sad te razumem. Samo mi je zvucalo to "Vilijams ce imati dodatni motiv" kao da su ga nasi namerno, tj neosnovano zadrzali.😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ili je teorije zavjere ili blacenje lika i djela Dejana Radonjica? 

Ko uvredjena mlada pa o bivsima sve najgore. 

 

Mislis da je nemoguce da su dva coveka koji su saradjivali u Zvezdi jako fino dogovorili dalju saradnju pre isteka ugovora prosle sezone? Nije nikakvo blacenje lika i dela. Ako stavimo po stranu to sto nas je Sarac navikao na frustrirane cinicne komentare, ovo sto je sada napisao nije ni malo nemoguce. Stavise, verujem da je dosta cest slucaj. Nejt ocito voli da radi sa Dejom, a Dejo je otisao u Pao. I eto Nejta u Pao. Mogucnost da je to znao jos prek KLS je potpuno realna. Opet kazem, ne tvrdim, samo me ne bi cudilo.

 

I sad opet, ja koji volim Dejana Radonjica mogu slobodno da kazem da se covek vodi svojim interesom, sto je skroz ok. Njemu je interes bio da ode u Grcku, razloge tesko da cemo saznati, i tu nema nista lose. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sam B said:

 

Ovo sto je Sarac napisao nije nikakva teorija zavere, vrlo je mogucan scenario da je Dejo vec tad imao dogovor sa Panatinaikosom. Ne kazem da jeste, vec da je moguce. Ali ne secam se koji je tacan razlog odlaska Nejta pre kraja sezone. Tu mozda lezi neki odgovor.

tačan razlog je da igra onoliko dugo koliko ga klub plaća, nama nije trebao za domaću ligu pošto se znalo da crno beli odustaju od tog takmičenja nije bilo razloga da ga držimo u klubu i plaćamo. sve ostalo su samo kafanska naglabanja ... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

A sta ako je Radonjic nakon odlaska u Pao pogledao sta moze da dovede i rekao hocu Nejta jer ga poznajem od ranije a trazi angazman. Treba mi neko kome vjerujem u novoj sredini. 

Jel i to moguc scenario? 

 

Jeste. I jedan i drugi scenario je podjednako moguc. I nisu teorije zavere.

 

Recimo, ocigledno je da je Derik Vilijams takodje neko ko se dobro slaze sa Dejom, i da je Dejo ostao sad bismo imali njega a ne Bentila. Ne znam sta je bolje, samo logicki sledim dogadjaje.

Edited by Sam B
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatna rasprava poslednjih 5 strana o igračkom kadru a izgleda kao da se niko ne seća situacije od pre samo 4 meseca.
Mnogo je teško sastaviti izbalansiran roster kada nemaš novca, ili bar kada nemaš novca kada bi trebalo da ga imaš (kada ga imaju ostali klubovi).
Ako se prisetimo kraja prethodne sezone da smo iznenadno ostali bez novca, da su nam otišli trener (koji ne zarađuje milion+), da nismo mogli da zadržimo ni jednog vrednijeg igrača. Da smo produžili Vajta jer nismo bili sigurni ko će nam igrati. U isto vreme drugi klub opušteno ostavlja trenera, sve najbolje igrače od prethodne sezone (koštali milion+ ili manje).
Onda na tako razbucan roster bez trenera mi dobijamo nešto novca, potpisujemo Nedovića, Bentila i Ilića. Dok druga strana dovodi još 3-4 EL igrača od po 1+ miliona na već postojeći skupi sastav.
Nama su očigledno bile obećane neke pare, čim su svi insajderi bili složni za Singltona i Šabaza. Ali očigledno novca nije bilo za oba kluba pa smo ostali bez dogovorenih pojačanja.
U trećem krugu smo očigledno dobili još nešto novca da pojačano neki mid-range EC tim, jer igramo EL, pa smo doveli "skupocenog" Adamsa i Raduljicu.
Eto vam tajna rostera sa 5 plejeva i 5 centara.
Da smo u junu imali sav novac ili bar obećanje za novac ostao bi i trener i Kalina i Holins, dodali Šabaza i Singltona i to bi bio mnogo bolji tim nego ovaj. Eventualno Gudura kao dodatak na roster pa da se posibamo za top 8.
Ali ima ona narodna: sirotinjo i bobu si teška

Od lepših vesti: danas utakmica da probamo da uzmemo pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...