Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Adamsu bi trebalo 5 meseci da se privikne i kod brace Pavicevic, kod kojih nije potrebna dozvola da se pripali.

 

Tesko da ce ovde doci do ozivljavanja, jednostavno je i govor tela i sve sto radi i vise nego problematicno.

I to ne bi bio problem da je doveden kao peta opcija na bekovskim pozicijama, covek je projektovan kao druga opcija.

 

Daj bobe da gresim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pozitivno:

- lozenje i solidna napadacka rola bentila

- pocetak povratka u zivot petruseva

- solidan napad u 1p

- pracka holanda

 

negativno:

- losa odbrana veci deo tekme

- adams jos gori nego sto je bio

- previse glupih poena primamo

- rotacije, 0 minuta za ilica, zaboravljeni igraci na klupi

 

coach vlada za sad najslabija karika

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nista ovo ne valja.

Kapiram da ce sa segijem i kumarom biti bolje.

Ali nasa 4 pleja imaju ukupno 5 poena u rukama.

Hasan Martin maltene bez minuta i uloge.

Dalibor Ilic bez minuta.

Lici na gomilu ec igraca, gde necemo dobiti profilisane uloge ni u naznakama sa ovom robusnom rotacijom od 15+ igraca.

Link to comment
Share on other sites

Adamsa pustiti da sutira ili neka ide. Njemu ova igra apsolutno ne odgovara. Ovo nema smisla. Covek je scorer a uzeo 1 sut. Ivanovic je tek katastorfa sto se sutra tice... Dajte neke akcije za Holanda iz screens pa nek puca svaki drugi napad...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Mi odigrasmo sa 7 visokih i 4 beka i Holand? Ja ne znam kojom logikom je sklapan ovaj sastav. Mi nemamo beka ili krilo koje moze zasuti koš. Pretpostavljam da je to trebao biti ovaj Adams a on dubioza. Nema ni Nedovića i raspad sistema. Nemam pojma šta očekivati..

Link to comment
Share on other sites

Trener nije zaboravio Petruseva, vec je mislio da mu Bentil pruza vise na obe strane terene, sto se i ispostavilo kao tacno.

Po meni je dobijena Buducnost sa pola snage i sa sirokom rotacijom gde je odredjenim igracima dozirana minutaza zbog utakmice u cetvrtak.

Veliki problem na pleju. Markovic ce duze van terena, jer je ruka u longeti. Ako se ne vrati za cetvrtak Neda bas smo u problemu.

Bentil je bas veliki ubod. Strasan igrac. Jak ko konj sa mekom rukom.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

dobili smo 69:65,
istim rezultatom PAO je izgubio od Arisa,
samo oni nemaju brige da li ce sledece godine da igraju EL a i dobro znaju da ce u plej-ofu svakako rasturiti taj Aris,
tako da su utakmicu mogli lepo i bez sekiracije da koriste za uigravanje i pripremu za EL mec.
nama je ovo bio mec sa macem pod grlom, zadovoljan sam sto nismo izgubili, ali puuuno stvari mi se ne svidja.

Edited by djura.net
Link to comment
Share on other sites

Bitna pobeda, ne treba je umanjivati, ove godine je svaki poraz u ABA potencijalno jako skup.

Od dobrih stvari treba izdvojiti znakove zivota Petruseva, solidnu all round partiju Bentila, pametnu i dobru partiju Luke. 
I pobeda bez Nedovica, Dobrica i Markovica, sto nije mala stvar.


Ipak, nekoliko stvari mi nikako ne dozvoljava da budem optimistican.

Prvo, imamo ludacki broj igraca kada svi budu zdravi i ni u tragovima se ne vidi ko ce kakvu ulogu imati. 
Drugo, Adams. Ja sam u njemu video jedinu kartu za nase iznenadjenje ove sezone. Tj jedinu pored Nedovicevog zdravlja. Za sad 0/2 . Ovo na sta on lici je bas bas kriminal. Ne znam da li iz ovog stanja moze nesto da se izvuce.

Trece, koncepcija pet centara u ekipi se po gluposti granici sa uplacivanjem novca na racun nigerijskom princu.

ja ne znam ko je i kako to zamislio i koji ce nam qrac Raduljica.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ocekuju da u drugom kolu igramo kao sat. Videcemo, imamo slabosti, ali nam fale i igraci, sada je najbitnija Ljubljana a protiv PAO zasto ne pokusati iskoristiti i njihovo trazenje forme i domaci teren, publika bi trebalo da pruzi neku podrsku u cetvrtak...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...