Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

NAravno u odnosu na to gde se vidi Adams. Ako ga vide na beku onda nam treba plej, a ako ga vide na pleju onda je potreban bek. 

Sto se tice Adamsa:

 

 

Vlada im isprao mozgove sa odbranom,lepo.

Nema koji igrac nije pomenuo da nam je to glavna stavka u igri.

Videcemo da li je to samo prica,izjave i ostalo ili ce to praktikovati i na terenu.Za sada je primetno zalaganje i plan.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Adams je PG.

Onda nam treba bek, koji bi igrao pored Nedovica i menjao ga vecim delom sezone kad ovaj ne igra. Cini mi se da su Adamsa pomerili na 2 ili je to bar za sada dok se jos malo ne privikne.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Onda nam treba bek, koji bi igrao pored Nedovica i menjao ga vecim delom sezone kad ovaj ne igra. Cini mi se da su adamsa pomerili na 2 ili je to bar za sada dok se jos malo ne privikne.

Povremeno je na dva, krpi se zbog povreda Nedovića i Dobrića ... nema ko drugi.

Cenim da mu to još više otežava jer nije svoj na svome, što se tiče pozicije i uloge.

Biće on OK, sve bolji tokom sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Prvi veci, tako da kazemo ispit za Jovanovica I ekipu. Videcemo kako ce ekipa da odigra. Bice teze naravno bez 2 ponajbolja igraca, ali zato I imamo sirok roster(sem na bekovskim pozicijama) ali mislim da su dovoljni igraci koji su na raspolaganju za pobedu. Zanima me pozicija Petruseva danas, da li ce na 4 ili 5.  Ako opet bude na 4, to nam moze priblizno dati negde odgovore gde ga trener vidi...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Kankkunen said:

Povremeno je na dva, krpi se zbog povreda Nedovića i Dobrića ... nema ko drugi.

Cenim da mu to još više otežava jer nije svoj na svome, što se tiče pozicije i uloge.

Biće on OK, sve bolji tokom sezone.

 

Pa bolje je odigrao na 2 nego na 1, racunajuci sve pripremne utakmice i ove dve zvanicne. Decko je odlican skorer i deluje veoma los floor general.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

NAravno u odnosu na to gde se vidi Adams. Ako ga vide na beku onda nam treba plej, a ako ga vide na pleju onda je potreban bek. 

Sto se tice Adamsa:

 

 

Prestao sam da gledam kad se zapitao da li mi zaista igramo ulicni basket ovde 😄 

Ne prate ameri 3X3 ocigledno.

 

Salim se, nastavio sam da gledam. 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Evo da kažem jednu stvar koliko god nepopularna bila među navijačima koji traže sve sada i odmah: bolje sačekati da se igrač zaleči kako treba nego rovitog igrača slati na parket, posebno u ovoj fazi sezone kad još uvek ima gomilu šansi za popravni i kada smo daleko od utakmica za trofeje.

 

Je li poznat neki momenat u istoriji kad je Nedara bio potpuno zalečen?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Prestao sam da gledam kad se zapitao da li mi zaista igramo ulicni basket ovde 😄 

Ne prate ameri 3X3 ocigledno.

 

Salim se, nastavio sam da gledam. 😄 

 

u srbiji se prakticno ni ne igra street basket u poredjenju sa ranijim decenijama, 3x3 profi varijanta nema veze sa kolicinom i kvalitetom basketa na ulicama danas.

Edited by uini
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

 

u srbiji se prakticno ni ne igra street basket u poredjenju sa ranijim decenijama, 3x3 profi varijanta nema veze sa kolicinom i kvalitetom basketa na ulicama danas.

 

A cemu je blizi ulicni basket, 3X3 ili klasicnoj kosarci? 

 

Anyways, back to the game... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...