Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Single na Partizan odigran. Što je do mene, uradio sam sve da ih izbaksuziram. Ako ne dođe večeras, dupliram ulog sledeću, pa tako i majstoricu.

Nije mi žao da izgubim svaki put, a opet, ako pobede, valja i taj neki dinar da se uzme da se utopi tuga. 

Win-win -> potez očajnika (

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Single na Partizan odigran. Što je do mene, uradio sam sve da ih izbaksuziram. Ako ne dođe večeras, dupliram ulog sledeću, pa tako i majstoricu.

Nije mi žao da izgubim svaki put, a opet, ako pobede, valja i taj neki dinar da se uzme da se utopi tuga. 

Win-win -> potez očajnika (

 

Zaradićeš lepe pare 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Real je sad već nivo nekog ABA ligaša koji se nakrcao sa par, nekada dobrih, igrača.

 

Ne da nisu bauk, već njihove pripreme i ulasci u meč deluju žalosno.

 

Mislim da je CedOli teži rival.

 

Inače, rispekt za to kako visoki Partizana trpaju muda u usta Tavaresu, već evo ko zna koji put zaredom. Čovek jednostavno ne za gde je, minus igrač i non factor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Inače, rispekt za to kako visoki Partizana trpaju muda u usta Tavaresu, već evo ko zna koji put zaredom. Čovek jednostavno ne za gde je, minus igrač i non factor.

Kad imas ovoliko Dzoni Ivanovica u ekipi spolja onda ne pomaze niko. 

 

Spoljna linija Reala je na nivou Mornara

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Real je sad već nivo nekog ABA ligaša koji se nakrcao sa par, nekada dobrih, igrača.

 

Ne da nisu bauk, već njihove pripreme i ulasci u meč deluju žalosno.

 

Mislim da je CedOli teži rival.

 

Inače, rispekt za to kako visoki Partizana trpaju muda u usta Tavaresu, već evo ko zna koji put zaredom. Čovek jednostavno ne za gde je, minus igrač i non factor.

Potpuno se slažem, ali Tavares zavisi od lopti koje dobija od saigrača...ali uz ovakvog Musu, Ljulja i NWG, i Embid bi izgledao smešno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Sa ovakvim šutem, Partizana je skoro pa nemoguće dobiti..rekoh nakon madridskih utakmica: sve ulazi svima. Samopouzdanje u stratosferi

 

Ulazi im sve, ali ima malo i do odbrane koju Real ne igra... Na prvu fintu ispadaju...

Link to comment
Share on other sites

sprdamo se, ali sa ovakvim trenerom, ne treba ni nešto previše komentarisati igru i trenera Reala

 

ja se ne zezam kada kažem da mislim da su Bud / CedOli ozbiljnije ekipe od Reala trenutno

 

ne umanjujem uspeh Partizana, on ih je ogolio i rastavio na taj nivo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...