Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

da su samo ovo i naredno kolo

prvih 5x pikova = 4 su dva puta duze odustvovala, kevin porter jr jednom, evo vec mesecipo dana out.

 

a gde su ostali igraci koji su bili out.

gubio sam dobijene duele protiv ozbiljnih ekipa zbog toga.

 

nemam ja frku da ispadnem u b, tamo sam potekao, odatle sam se vracao dva puta, tamo se igra jednako dobar fantazi.

 

zao mi je samo sto vec 4-5 sezona imam isti ili slican kejs a ne biram cak ni neke injury prones.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

da su samo ovo i naredno kolo

prvih 5x pikova = 4 su dva puta duze odustvovala, kevin porter jr jednom, evo vec mesecipo dana out.

 

a gde su ostali igraci koji su bili out.

gubio sam dobijene duele protiv ozbiljnih ekipa zbog toga.

 

nemam ja frku da ispadnem u b, tamo sam potekao, odatle sam se vracao dva puta, tamo se igra jednako dobar fantazi.

 

zao mi je samo sto vec 4-5 sezona imam isti ili slican kejs a ne biram cak ni neke injury prones.

 

 

 

Kako stoje ovi naši što su ušli u A?

 

17. @vladaboss90

18. @Squabbit

19. @threepwood

20. @Nicklord& @Ta'veren

 

Tipujem da squabbit i threep ulaze u PO 💪

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vlada od srusenih snova i zakucavanja za dno tabele ne ostavlja komentare, a realno nije ni imao srecu sa Taunsom. Uspeo je da ukrade Skotija Barnsa na vreme za njega, ali slaba vajda. Garland iz druge runde je los za ovu sezonu, nije se znalo koliko ce Micel uticati na njega, ali ga je ipak ubio u pojam statisticki. Midlton u trecoj, bio je na pocetku povredjen duze vreme da bi kasnije i kada se vratio malo igrao, malo ne, a statisticki takodje nije ispunio ocekivanja. OG u cetvrtoj, isto povrede. Za Herberta u petoj sam i na pocetku sezone rekao da je visoko pokupljen.

 

Nije da je imao odron ekipu, briljirali su Klekston, Bol Bol sa pocetka sezone, i naravno neverovatni Kesler iz Jute.

 

Nije imao srece da se vise puta susrece sa protivnicima lose forme, malo i igracka sreca. To se i meni dogodilo, pa sad sta mi vredi sto mogu u ovom trenutku da ispeglam svaku ekipu u ligi kada necu uci u plej of. 

 

Ostali koje si pomenuo ulaze u plej of, ali ce najverovatnije biti pocisceni.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

threep je dobar ali pricam generalno

mislim da su u poslednjih npr 5 sezona bolji bili obi koji su nekada dosli iz b nego oni koji su starosedeoci

 

To i logično da su ekipe koje dolaze iz B malo "napaljenije" i željnije dokazivanja 🙂

Threep je sklopio baš dobru ekipu prošle godine, ne računajući Jokića, pa sam ocenio da bi mogao biti visoko plasiran i u A.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

.

 

nemam ja frku da ispadnem u b, tamo sam potekao, odatle sam se vracao dva puta, tamo se igra jednako dobar fantazi.

 

 

 

Kakva ce to biti ekip'ca u B : Ti, Zveki, Maxa, Delgisa X2 ( Delgi coowner u 2 ekipe), Mile (bez Neleta ), Woocina...

 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dracarys said:

Uini predosetio trejdove sledece sezone u B ligi

 

ja ne predosećam, samo objektivno sudim.

eto npr, ako se towns vrati za fantazi plejof, da li će magia biti gubitnik zato što je dao nebitnog meltona i fg% destroyera barnesa ili će zapravo uzeti titulu?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sve lepo pokrio Grof, ocajna sezona, najgora od kako igram fantazi, i to ne samo u ovoj ligi 😄 malo vise i privatnih obaveza bilo, nisam ni ispratio sezonu kao prethodne, tako da B ligo, eve me nazad 😄 vama sto ostajete ovde sve najbolje u nastavku, bilo je zadovoljstvo 🙂 Navija se za Magiju zbog Townsa 😄 i sve bivse B ligase 😄 

 

jack-sparrow-until.gif

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, propolis said:

 

Kako stoje ovi naši što su ušli u A?

 

17. @vladaboss90

18. @Squabbit

19. @threepwood

20. @Nicklord& @Ta'veren

 

Tipujem da squabbit i threep ulaze u PO 💪

 

 

Reprezentujemo B ponosno. Ja se borim za prvo mesto pred plejof sa ludim Borom, Squabb i Nick/Tav su na plejof pozicijama. Vlada se nazalost vraca u B, ali imao je mnogo problema sa povredama

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

ja ne predosećam, samo objektivno sudim.

eto npr, ako se towns vrati za fantazi plejof, da li će magia biti gubitnik zato što je dao nebitnog meltona i fg% destroyera barnesa ili će zapravo uzeti titulu?

 

Nebitni Melton je top 100 igrac, znaci bolji od pola igraca u pola timova a Barnes je top 30-40.

 

Svakako, mislim da ce taj trejd biti fer jedino ako se KAT uopste ne vrati do kraja nase sezone, a mozda sam i u tom slucaju bolje prosao.

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Magia said:

 

Nebitni Melton je top 100 igrac, znaci bolji od pola igraca u pola timova

 

možda na nivou sezone, pošto su 76ersi dugo igrali bez maxeyja i hardena ali sada ako je u top 200, to je strava

barnes je 47 na rateru, to sam video jer je na prvoj strani (na nivou sezone)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

 

Reprezentujemo B ponosno. Ja se borim za prvo mesto pred plejof sa ludim Borom, Squabb i Nick/Tav su na plejof pozicijama. Vlada se nazalost vraca u B, ali imao je mnogo problema sa povredama

 

Drago mi je da to čujem 💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

1. Tripvud ------------------126-87-21

2. Boro----------------------122-83-29  

3. Konkvistadori------------124-89-21  2.0

4. Manu---------------------123-99-12  7.5

-----------------------------------------------------------------------------------

5. Mađija--------------------121-102-11 10.0

6. Davai---------------------118-100-16 10.5

7. Skvebi-------------------108-100-26 15.5

8. Debeli---------------------112-105-17 16.0

9. Nicklord&Taveren -------108-101-25 16.0

10. Miško-------------------106-107-21 20.0

11. Đole---------------------106-109-19 21.0

12. Matić --------------------103-107-24 21.5

-----------------------------------------------------------------------------------

13. Dovla---------------------100-111-23 25.0

14. Dracarys-----------------101-113-20 25.5

15. Uini-----------------------100-114-20 26.5

16. Lavrnja--------------------96-118-20 30.5

-------------------------------------------------------------------------------------

17. Stefi-----------------------97-119-18 30.5

18. Uchiha&Luka-------------97-122-15 32.0

19. Chaos---------------------93-124-17 35.0

20. Vlada---------------------84-135-15 45.0

 

 

 

Najzanimljiviji mečevi poslednjeg kola su 

 

Dracarys-Stefi

Dovla-Uini

Uchiha&Luka-Skvebi

Mađija-Lavrnja

 

Ja mislim da sam izborio opstanak, takođe, mislim i da nema šanse da izgubim ove nedelje sa ovako dobrim rasporedom i zdravim igračima i uz moje angažovanje ove nedelje, pokušaću za plej of čak, ali slaba vajda, treba dosta toga da se potrefi!

 

Mislio sam da je Uini bliži ispadanju, ali nije, ima lepu priliku da se izvuče. Odgovara mu što se Stefi i ja sastajemo u poslednjem kolu, pa god da izgubi, njemu je dobro. Ostaje mu samo da se nada da Uchiha ili Lavrnja ne dođu do visokog rezultata. U slučaju istog broja pobeda, Uini je pobedio Lavrnju i Uchihu, a poražen je od Stefija. Čeka ga svakako težak duel bez glavnih igrača protiv protivnika koji je vrlo jak i vratili su mu se svi igrači, mislim da ovde miriše na poraz, ali je Uiniju svakako cilj da taj poraz bude što blaži.

 

Lavrnja je pred poslednje kolo izbio iz zone ispadanja u kojem je visio skoro pa čitave sezone i sada ima vrlo težak zadatak protiv Mađije. Ima tu Lavrnja i sreće, jer Mađiji se tim trenutno dosta crveni i Jokić ove nedelje ima samo dva meča, ima čemu da se nada! Poražen je od Uchihe i Uinija, a pobedio Stefija.

 

Prošlogodišnji finalisti Uchiha i Luka su u nokdaunu. Na početku sezone sam rekao a njih da mogu biti šampioni, ali i da mogu i da ispadnu. Nadam se da znate koji je rizik uzimati AD i PG u prve dve runde! Sada su mnogo bliže ispadanju i igraju protiv ekipe koja je u velikoj formi, doduše, nije i da neće biti neizvestan duel! Pobedili su Lavrnju, a izgubili od Uinija i Stefija.

 

I za kraj Stefi! Veoma veliki deo sezone je bio u plej of zoni, da bi se u poslednjih par kola smandrljao niz liticu, pravo u zonu ispadanja. Danas je ušao među četiri najgore ekipe, a naredni protivnik sam mu ja! Komentarisao sam već sebe, mislim da ne može da računa na veliki broj kategorija protiv mene, već da gleda šta rade druge ekipe. Pobedio je Uinija, Uchihu, ali je i izgubio od Lavrnje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys, čestitke na pobedi, da ne bude da samo tebi nisam čestitao.

dobro si skockao ekipu ali verovatno prekasno. bio bi nezgodan protivnik u plejofu bilo kome.

edit

mada ko zna, vidim da nisi obradio borbu za plejof.

 

tićma ima par pobeda prednosti ali igra protiv threepwooda. đole protiv bore, prvi i drugi na tabeli. ne znači to ništa u jednoj nedelji ali opet

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svakoj seriji dodje kraj, pa tako i ovoj nasoj. Nakon 7 vezanih pobeda stize poraz, rekao bih u pravi cas. Cestitke @Manu, izuzetno ozbiljna ekipa je BBB. Mi smo prethodne dve sezone gradili tim oko Vucevica i sa njim nema greske. 

 

Jos jedno kolo i krece PO ludnica, a tu bih zeleo da u cetvrtfinalu izbegnemo BBB i Madjijine svedoke.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da ste mene već prežalili ali sad kad ostvarim 13-0-0 biće klepete.

 

Šalim se, sad gledam draft recap, imam najgoreg pika druge runde (Zion), pete runde (Sexton), šeste runde (Lowry), a nisam se proslavio ni izborima kasnih runda. Jedino što sam nabo SGA u trećoj rundi ali jedna lasta ne čini proleće.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

1. Tripvud ------------------126-87-21

2. Boro----------------------122-83-29  

3. Konkvistadori------------124-89-21  2.0

4. Manu---------------------123-99-12  7.5

-----------------------------------------------------------------------------------

5. Mađija--------------------121-102-11 10.0

6. Davai---------------------118-100-16 10.5

7. Skvebi-------------------108-100-26 15.5

8. Debeli---------------------112-105-17 16.0

9. Nicklord&Taveren -------108-101-25 16.0

10. Miško-------------------106-107-21 20.0

11. Đole---------------------106-109-19 21.0

12. Matić --------------------103-107-24 21.5

-----------------------------------------------------------------------------------

13. Dovla---------------------100-111-23 25.0

14. Dracarys-----------------101-113-20 25.5

15. Uini-----------------------100-114-20 26.5

16. Lavrnja--------------------96-118-20 30.5

-------------------------------------------------------------------------------------

17. Stefi-----------------------97-119-18 30.5

18. Uchiha&Luka-------------97-122-15 32.0

19. Chaos---------------------93-124-17 35.0

20. Vlada---------------------84-135-15 45.0

.

 

 

Jbt ja sam se glupirao sto nisam pravio izmene i drzao par igraca kao nekakve potencijale jer sam mislio da nemam sanse za top 4, a verovatno da sam pravio bih sad bio 4i. 

 

od KATa ni traga ni glasa, a trenutno pored njega imam jos 5 O igraca, gde su Jaylen i Wiggins zbog nekakvih licnih razloga van timova :twak:

 

Sa Tripom sam imao nerealno srece, pobedio fg% za 0.24% i ft% za 0.46% :Hail:

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2023 at 4:07 AM, Davai Davai said:

Opet fantomska pobeda! 😳

Nemam drugo objasnjenje, sem jinx madjije.

Sorry Bat, ako nista zadrzao si mesto na tabeli.

Sad idem na picikato kur, taman da vidimo da li je bitnija velicina ili tehnika. 😄 Sala mala, srecno (dajem ti 4 gtd fore).

Hm.... 

Izvukao si se kao puvonjak jer kyrie preskoči 1nu i jos par zezancija. Sreca tu je dame da vrati tas na vagu kako valja..

On 2/26/2023 at 1:52 AM, Dracarys said:

Vlada od srusenih snova i zakucavanja za dno tabele ne ostavlja komentare, a realno nije ni imao srecu sa Taunsom. Uspeo je da ukrade Skotija Barnsa na vreme za njega, ali slaba vajda. Garland iz druge runde je los za ovu sezonu, nije se znalo koliko ce Micel uticati na njega, ali ga je ipak ubio u pojam statisticki. Midlton u trecoj, bio je na pocetku povredjen duze vreme da bi kasnije i kada se vratio malo igrao, malo ne, a statisticki takodje nije ispunio ocekivanja. OG u cetvrtoj, isto povrede. Za Herberta u petoj sam i na pocetku sezone rekao da je visoko pokupljen.

 

Nije da je imao odron ekipu, briljirali su Klekston, Bol Bol sa pocetka sezone, i naravno neverovatni Kesler iz Jute.

 

Nije imao srece da se vise puta susrece sa protivnicima lose forme, malo i igracka sreca. To se i meni dogodilo, pa sad sta mi vredi sto mogu u ovom trenutku da ispeglam svaku ekipu u ligi kada necu uci u plej of. 

 

Ostali koje si pomenuo ulaze u plej of, ali ce najverovatnije biti pocisceni.

 Grofe kada radis recap pocetnik projekcija, tirova i ostalih papazjanija..

 

Ako si ubo 3/20 ekipa bice dobro.

Moj ego me tera da te podsetim na ovo opet. 

Pogotovo sto cu em ispasti, em biti pročišćen. :)

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...