Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

@Dracarys bez uvrede, ali deluje mi da malo neuroticno klikces na transfere 🙂
jos jedan argument za limit transfera - pomaze pri resavanju ocd tj. okp tripova i cuva mentalno zdravlje 😑

 

salu na stranu, gledam sinoc tekme i stoji mi mitchell na kliku , tu kao gledam nesto upredjujem... nije proslo 5 minuta vec je bio u teamu 8 (nktn)

a inace sharpa sto sam uzeo lepo jos prve nedelje i dropam ga bzv, sad bih se pojo

 

lep pozdrav

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Davai Davai said:

@Dracarys bez uvrede, ali deluje mi da malo neuroticno klikces na transfere 🙂
jos jedan argument za limit transfera - pomaze pri resavanju ocd tj. okp tripova i cuva mentalno zdravlje 😑

 

salu na stranu, gledam sinoc tekme i stoji mi mitchell na kliku , tu kao gledam nesto upredjujem... nije proslo 5 minuta vec je bio u teamu 8 (nktn)

a inace sharpa sto sam uzeo lepo jos prve nedelje i dropam ga bzv, sad bih se pojo

 

lep pozdrav

 

Tako je to Davai, kada uzimaš FA, moraš imati na umu da ne igraš sam u ligi. Ako ne budeš dovoljno brz i oklevaš, neko će ga drugi uzeti. Neko je isto video da je Foks otišao u locker room, ili u mom slučaju koji sam i utakmicu gledao, jer je počinjala malo ranije u 12h, što i nije mnogo kasno.

 

Ja sam to naučio na dosta primera što fantazi, što real life, kao ranije kada sam bio mlad dečkić, pa sam oklevao da priđem devojci koja mi se sviđa i kasnije nađe dečka.

 

Bez oklevanja!

  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sta ova nedelja je za baciti.

O neal ima career high, green pogodio 3ku, kyrija Caruso stavio u dzep.

 

Bice bolje, idemo da otmemo 4,5 kat bez Dame-a..

1 hour ago, Zvezdinho said:

On ima samo jedan tier za devojke. Denris , Deneris i samo Deneris.

Tesko ce se to naći.

 

Plava, ima incest u porodici, čudne kućne ljubimce, velik miraz

Zajebano...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Fat Zadd said:

Kakav bedan jinx... I samo nekakvo kukanje :wink2:

 

Tako je bilo i protiv BoraBore prethodno kolo, prva 2 dana extra, posle naprasno počeli da se povređuju a ovi koji nisu se raspali , tako da, no sikiriki :wink2:

 

Kukanje je must kad imam .33 ppm a kao tu sam jak. Sta da radim da slavim?

Buahahha danas 93min 15 poena, 7/29 sut, 1 trojka. Vrhunski:)

 

Jbg ipak je ovo elita ovo ono, pritisak je jeben.

 

U dzinks ne verujem, al ako se probude shakali superička..

 

Do dushe, u pravu si, tek 2gi dan zavrsen, mož se desi skoro svasta..  vi'ećemo

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Probudih se jutros i rekoh da pogledam šta se dešava sa rezultatima, kad imam i šta da vidim.

Najiskrenije, prva asocijacija, kad sam video da pokazuje ovaj trade mi je bila, da je usrani ESPN zabagovao, i da ne prikazuje tačno igrače koji su deo trejda. Jer ne bi bilo prvi put da se tako nešto desi.

Dok sam gledao nešto drugo, osvežim par puta, vidim i dalje sve isto.

 

Da ne širim puno, meni je pre svega nepojmljivo da postoji neko ko je toliko očajan pa da prihvati ovaj trade.

@Dovla možeš li da barem pokušaš da objasniš kojom logikom si ovo prihvatio i misliš da će da ti se isplati?

Pobogu brate, pa daješ lika koji je prošle sezone prvih nekoliko meseci bio između top 10-20 igrača na rater-u, za 2 lika koja ćeš kroz par sedmica moći da pokupiš sa FA. Za koji si ga krasni draftovao u trećoj rundi, ako ga toliko malo vrednuješ?

Da ne pominjem što će on hteo-ne hteo morati da igra dosta kad ae vrati, jer je Horford cooked, po svemu sudeći.

 

A najjače od svega, kliknem na Time Lord-a, čisto da vidim da nisam propustio nešto od vesti i zašto ga daje ovako zabadava, i vidim likely to trade oznaku, rekoh otkud ovo sad?! Lik ga je ladno nekoliko sati pre trade-a postavio i prihvatio momentalno ovu sprdnju, bez da sačeka barem dan, ako ne i čitavu sedmicu, da vidi šta se nudi.

Još ja juče ujutru gledam ko ima blokere, da ponudim nešto, i baš sam mislio da ga pitam za jednog od ove dvojice na IR. Čak sam i sinoć osvežio stranicu, i samo ovlaš pogledao poslednjih par transakcija, nisam ni obraćao pažnju na poslednju na dnu obeleženu sivo (trade notis), jer sam mislio da je to neko od ove trojice što je Matić stavio, za koje će svakako boga oca da traži, pa nisam ni zagledao.

Kako mu nije palo na pamet da barem napiše na temi da bi ga zamenio, jer će se očigledno boriti za opstanak, pa mu treba neko ko odmah donosi vrednost.

 

Što se samog trejda tiče, stvari su jasne. Looney je FA, o tome nema šta da se puno priča, dovoljan je pogled na ono što igra i brojke. Ja sam ga prošle sezone imao kao poslednjeg igrača na roster-u, i to nakon što sam ga vratio sa FA nakon totalno beskorisne prve 2-3 sedmice. Ta sezona je svakako i njegov maksimum, jer pre svega nije imao konkurenciju + je sad potpisao ugovor, a i Wiseman i JaMychal su tu, tako da on lako može i iz rotacije da ispadne. Da ne pominjem pregršt small ball opcija u Kerr timu.

Melton nema potencijal za više od 20 minuta po meču, jedine 2 gde je igrao više su ove 2 što je Embiid zbog bolesti propustio, a on će igrati b2b ove sezone inače.

Harden izgleda odlično, Maxey ide samo up and up, tako da jedina šansa za Melton-a je neka dugoročna povreda. Uostalom, znamo svi kakav je ciklus sa njim. Čak i kad je imao priliku za 35 mpg, odigra nekoliko odličnih, pa se onda raspadne i vrati na 10 mpg, a dešavalo se i da ispadne iz rotacije. 

 

Sve u svemu, davanje Time Lord-a za Melton-ovih 10 pts, po 2 reb i ass i 1 stl je suludo, sve i da se vraća tek za fantasy playoff.

Ja mora da nisam bio pri svesti kad sam pomislio da ponudim Olynyk-a + još nešto za njega, ako je na ovo pristao.

 

Kako god, nadam se da će koliko do podne ova sprdnja biti poništena, a mogli bi i komesari to da odrade, jer ovakve stvari ne prolaze ni u random ligama.

Prećutao sam dosta besramnih stvari prethodnih nekoliko godina, jer me mrzelo da se cimam i bakćem sa kojekakvim likovima, a uglavnom je to nekoliko istih likova koji pokušavaju ovakve stvari. Ali pošto sam već odlučio da i dalje igram, više nema ćutanja.

 

Ako ova sprdnja ipak nekako prođe, imaće poštenjačina priliku da pokupi još par dobrih igrača sa FA, pa može onda sam sa sobom da se igra, jer mi ne pada na pamet da nastavljam ako je liga postala tolika sprdnja da čak i ovakve stvari prolaze, te svakako ne želim da dajem legitimitet takvim stvarima.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Probudih se jutros i rekoh da pogledam šta se dešava sa rezultatima, kad imam i šta da vidim.

Najiskrenije, prva asocijacija, kad sam video da pokazuje ovaj trade mi je bila, da je usrani ESPN zabagovao, i da ne prikazuje tačno igrače koji su deo trejda. Jer ne bi bilo prvi put da se tako nešto desi.

Dok sam gledao nešto drugo, osvežim par puta, vidim i dalje sve isto.

 

Da ne širim puno, meni je pre svega nepojmljivo da postoji neko ko je toliko očajan pa da prihvati ovaj trade.

@Dovla možeš li da barem pokušaš da objasniš kojom logikom si ovo prihvatio i misliš da će da ti se isplati?

Pobogu brate, pa daješ lika koji je prošle sezone prvih nekoliko meseci bio između top 10-20 igrača na rater-u, za 2 lika koja ćeš kroz par sedmica moći da pokupiš sa FA. Za koji si ga krasni draftovao u trećoj rundi, ako ga toliko malo vrednuješ?

Da ne pominjem što će on hteo-ne hteo morati da igra dosta kad ae vrati, jer je Horford cooked, po svemu sudeći.

 

A najjače od svega, kliknem na Time Lord-a, čisto da vidim da nisam propustio nešto od vesti i zašto ga daje ovako zabadava, i vidim likely to trade oznaku, rekoh otkud ovo sad?! Lik ga je ladno nekoliko sati pre trade-a postavio i prihvatio momentalno ovu sprdnju, bez da sačeka barem dan, ako ne i čitavu sedmicu, da vidi šta se nudi.

Još ja juče ujutru gledam ko ima blokere, da ponudim nešto, i baš sam mislio da ga pitam za jednog od ove dvojice na IR. Čak sam i sinoć osvežio stranicu, i samo ovlaš pogledao poslednjih par transakcija, nisam ni obraćao pažnju na poslednju na dnu obeleženu sivo (trade notis), jer sam mislio da je to neko od ove trojice što je Matić stavio, za koje će svakako boga oca da traži, pa nisam ni zagledao.

Kako mu nije palo na pamet da barem napiše na temi da bi ga zamenio, jer će se očigledno boriti za opstanak, pa mu treba neko ko odmah donosi vrednost.

 

Što se samog trejda tiče, stvari su jasne. Looney je FA, o tome nema šta da se puno priča, dovoljan je pogled na ono što igra i brojke. Ja sam ga prošle sezone imao kao poslednjeg igrača na roster-u, i to nakon što sam ga vratio sa FA nakon totalno beskorisne prve 2-3 sedmice. Ta sezona je svakako i njegov maksimum, jer pre svega nije imao konkurenciju + je sad potpisao ugovor, a i Wiseman i JaMychal su tu, tako da on lako može i iz rotacije da ispadne. Da ne pominjem pregršt small ball opcija u Kerr timu.

Melton nema potencijal za više od 20 minuta po meču, jedine 2 gde je igrao više su ove 2 što je Embiid zbog bolesti propustio, a on će igrati b2b ove sezone inače.

Harden izgleda odlično, Maxey ide samo up and up, tako da jedina šansa za Melton-a je neka dugoročna povreda. Uostalom, znamo svi kakav je ciklus sa njim. Čak i kad je imao priliku za 35 mpg, odigra nekoliko odličnih, pa se onda raspadne i vrati na 10 mpg, a dešavalo se i da ispadne iz rotacije. 

 

Sve u svemu, davanje Time Lord-a za Melton-ovih 10 pts, po 2 reb i ass i 1 stl je suludo, sve i da se vraća tek za fantasy playoff.

Ja mora da nisam bio pri svesti kad sam pomislio da ponudim Olynyk-a + još nešto za njega, ako je na ovo pristao.

 

Kako god, nadam se da će koliko do podne ova sprdnja biti poništena, a mogli bi i komesari to da odrade, jer ovakve stvari ne prolaze ni u random ligama.

Prećutao sam dosta besramnih stvari prethodnih nekoliko godina, jer me mrzelo da se cimam i bakćem sa kojekakvim likovima, a uglavnom je to nekoliko istih likova koji pokušavaju ovakve stvari. Ali pošto sam već odlučio da i dalje igram, više nema ćutanja.

 

Ako ova sprdnja ipak nekako prođe, imaće poštenjačina priliku da pokupi još par dobrih igrača sa FA, pa može onda sam sa sobom da se igra, jer mi ne pada na pamet da nastavljam ako je liga postala tolika sprdnja da čak i ovakve stvari prolaze, te svakako ne želim da dajem legitimitet takvim stvarima.

Hvala na iskazanom mišljenju...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne vredi, protiv mene svakakvi Pokumoni, Aje Dosunmui i slični šilje patku, Kem Džonson rekord sezone, Vigins gađa trojke bolje od Stefa, jebo me onaj ko me prokleo.

 

Ayo je odigrao maltene u skladu sa prosekom ove sezone, Cam je iskidao bas a Wiggins van broja trojki standardna partija. Poku igra bas nekonstantno tako da me ne bi cudilo da se do kraja nedelje raspadne skroz, ali svakako znaci ova partija. Caleb i Luni (koliko god Boro baljezga da je on FA)  se raspali.  

 

Sto se tice tvojih SGA kida kad ga ovi ne gase, Lowry odlicna partija, ostali slabo. 

Videcemo, prva 2 dana nikad nisu bili beznacajnija jer vecina igraca nije odigrala ni jedan mec. 

Link to comment
Share on other sites

looney imao 2pts, 9rebs, 2ast u odnosu na prosek od 5.8pts, 6rebs, 3.4 ast

 

[bez blk i stl jer ih nema]

 

daklem, nije se raspao, vec je imao 3 skoka vise i 4 pts manje, plus 1.4 ast manje.

 

mozda se on stvarno raspao ali na tim brojkama je tesko biti siguran.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

looney imao 2pts, 9rebs, 2ast u odnosu na prosek od 5.8pts, 6rebs, 3.4 ast

 

[bez blk i stl jer ih nema]

 

daklem, nije se raspao, vec je imao 3 skoka vise i 4 pts manje, plus 1.4 ast manje.

 

mozda se on stvarno raspao ali na tim brojkama je tesko biti siguran.

 

Luni je nocas imao 4 poena 3 skoka 2 ass.

 

Pre ove utakmice je imao prosek od 6 poena, 6.4 sk i 3.6 ass. 

 

Znaci procentualno 33% manje poena, 52% manje skokova i 45% manje ass, mislim da je to dovoljno reci da se neki igrac raspao?

 

Svakako najnebitniji detalj mog posta ali verujem da ti znas zbog cega si se bas za njega uhvatio.

Link to comment
Share on other sites

Vala jesu moje zlatne rezerve pokidale sinoc 😄 Dragic, Javonte Green, Alvaradao, svi natrpase fino na 20 min u igri 😄 

 

Uz to Garland is back baby, Original Gangster Anunoby 11 stl na dve tekme, i tako, nije lose 😄 

 

On the other hand, ipak ce mi za Keslera trebati mnogo strpljenja izgleda, juce samo 4 minuta dobio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dracarys said:

Nego ne znam šta da mislim o ''povredi'' Keldona. Vasela su ugasili, ali je bitno da Poeltl najslobodnije pliva. 

 

odakle ove informacije?

na ovim pop-sajtovima koje ja bistrim, obojica bi trebalo da se vrate za sledeću tekmu ili jako skoro

 

Quote

 

Keldon Johnson (left calf tightness) has been ruled out for Wednesday vs. the Raptors. 

Devin Vassell (knee) is also out but is said to be nearing a return. 

 

 

meni lično bi odgovaralo ali iskreno ne verujem u to ukoliko je neka tvoja projekcija, tj ako nije potkrepljeno opipljivim informacijama. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

odakle ove informacije?

na ovim pop-sajtovima koje ja bistrim, obojica bi trebalo da se vrate za sledeću tekmu ili jako skoro

 

 

meni lično bi odgovaralo ali iskreno ne verujem u to ukoliko je neka tvoja projekcija, tj ako nije potkrepljeno opipljivim informacijama. 

 

Šta će mi opipljive informacije, kada su pre sinićne utakmice imali skor 5-2 i odjednom je nastala povredica, mora da se propusti utakmica, a pre toga i Vasel.

 

Znači, stavljaju polako kočnice i prvi kojima glave lete su njih dvojica. Sada svi hoće Vembanjamu i pola lige će da tankuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...