Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

19 hours ago, uini said:

 

tjah, izgleda da igraju loše nedelje obe te ekipe, pošto bih ja protiv obojice u ovom trenutku imao 7-8 kolona a igram bez kureta i kpjra i generalno PG slota.

a duren je stravinsky, samo što, ako prođe ovaj 4-team trejd, deliće minute sa wisemanom. trenutno igra sam, sinoć 42mins

Igrace zajedno tu ce Stewart izgleda da izduva najvise, ako prodje trejd
Do kada da nam bude deadline? 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Igrace zajedno tu ce Stewart izgleda da izduva najvise, ako prodje trejd
Do kada da nam bude deadline? 

 

nece, zato sto ce babo malo na sf i eto 25+mins za stewa. bey je otisao u tom slucaju.

edit zajedno u postavi? ne verujem u to.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Da, bila je vest da ce Wiseman biti starter. Tako da Stewart duva tu

 

to je fejk njuz od nekog lika koji hajpuje wisemana kao ja ntilkinu.

 

receno je zapravo da ako zasluzi, startovace, sto otprilike moze da se kaze za pola igraca bilo kog rostera.

 

smesno bi izgledalo da njih dvojica igraju zajedno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

to je fejk njuz od nekog lika koji hajpuje wisemana kao ja ntilkinu.

 

receno je zapravo da ako zasluzi, startovace, sto otprilike moze da se kaze za pola igraca bilo kog rostera.

 

smesno bi izgledalo da njih dvojica igraju zajedno.

The Pistons plan to make James Wiseman a starter, per

@MarcJSpears

.

Pa da bas je Spears neki lik.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dracarys said:

Sad sledi dvonedeljni duel protiv protivnika koji je vec napravio dve izmene u nadi da ne bude izbambusan. 

 

lahko je qrčiti se kad mi ne igraju prvi, treći i četvrti pik; 

doduše, to je manje-više standard cele moje sezone, 1-2-3 od top 5 pikova su stalno u autu, minus cca dve nedelje od 18.

Link to comment
Share on other sites

Zion, Mitch Lob - dugoročno povređeni (naravoučenije za B ligu sledeće godine, nikad više đembelog uzimati)

Lebron - oborio rekord i sad ladi jaja, propušta stalno utakmice, verovatno igrač koji se najviše puta zaustavljao na 9 nečega ove sezone

Lowry i Oladipo - na sav jad od produkcije povređeni obojica

 

Krpim se sa nekom bedom sa FA ali mislim da ispadanje teško mogu da izbegnem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nije da nije bio Kanter u drugoj rundi, one sezone kada je bio treci centar u Bostonu.

9 hours ago, uini said:

 

generalno ti cela ekipa vrhunski sutira, svaka cast. moji FA likovi koji se pretvaraju da su pravi igraci, potonuli sinoc u sutu;

steta, mogao sam bar da se nadam za 4-5 kolona, sad ni to.

Kasno mi je ekipa proigrala. Pravio sam ekipu za drugi deo sezone, ali je nisam na vreme docekao. Sad umesto da udjem lagano u plej of i tamo istamburam, sada cu zatvorenih ociju osigurati opstanak sa 4 vezane pobede.

 

Mislim i da sa Karijem i KPJ ne bi mogao izbegnes poraz, jer sam poenterski mozda i najjaci u ligi, a u asistima sigurno. Samo bi trice okrenuo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije kao da bi nesto znacajno promenio u ovom kolu, ali mislim da ce ti ekipa biti ozb osakacena za sledecu nedelju kada igras sa veoma jakom ekipom. Trebace ti dosta srece da se izvuces naredne nedelje od ispadanja.

 

Ja sam pokupio Vilija Ernangomeza da ga neko drugi ne bi pokupio, iako znam da su mi za plej of sanse skoro nepostojece.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...