Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Meni je najviše žao nas koji dolazimo. Ovo nije problem karaktera, već kvaliteta. Na žalost, nemamo ga dovoljno da bismo mogli da se takmičimo na ovom nivou. 
 
Hellooo darkness my old friend...
I meni žao vas što dolazite...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

Meni je najviše žao nas koji dolazimo. Ovo nije problem karaktera, već kvaliteta. Na žalost, nemamo ga dovoljno da bismo mogli da se takmičimo na ovom nivou. 

 

Hellooo darkness my old friend...

Nisu ni ekipe iz Duletove ere bile jace od protivnika, ali je zato na domacem terenu bilo svakome uzasno tesko da nas dobije. 

Efes ce nas rutinirati sa pola snage u sred Arene, a ne prihvatam argument da ovi igraci nemaju kvalitet. Ali kao tim su mrtvi. Bez energije, bez ideje, pa i bez dovoljne borbe.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Xpert said:

Nisu ni ekipe iz Duletove ere bile jace od protivnika, ali je zato na domacem terenu bilo svakome uzasno tesko da nas dobije. 

Efes ce nas rutinirati sa pola snage u sred Arene, a ne prihvatam argument da ovi igraci nemaju kvalitet. Ali kao tim su mrtvi. Bez energije, bez ideje, pa i bez dovoljne borbe.

 

Žao mi je, golim okom je vidljivo da se trude, ali ne mogu da odigraju dobro u oba pravca nekoliko vezanih minuta. Jedan dobar napad, pa dve loše odbrane, pa dve dobre odbrane i zatim izgubljena lopta.

 

Previše je ovde mina, Smajli koji zaglavinja, Tristan maši kretnju pa ne gradi, Zek kasni za Klejburnom, Mati bira loše rešenje, umesto da kuca, baca lud pas van... i tako, svako od njih ima nedostatke, a naš trener nije našao načina da to sakrije.

 

Ali hajde da vidimo drugo pol

Edited by Dzep
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da Dante može da skapira da je najbolji igrač u ekipi i da preuzme malo stvar u svoje ruke. Kao da ni sam ne kapira koliko je moćan. 

 

Ledej i Lesor kada ne doprinose u napadu, nemamo šanse ni protiv slabijih ekipa, a ne prvaka Evrope. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Zoc vec 8+ min igra sa istom postavom Exum-Panter-Naneli-Ledej-Lesort... 

Vraca se u stari mod. 

 

Ispravka, vise je. Kad je Lesor 3:30 pre kraja 2/4 zamenio Smajlija pa evo sve do sada kad je Lesor morao da izadje. 13min sa istom postavom. 

 

Lesor se najvise istrosio. 

Link to comment
Share on other sites

Cim ne pravimo gluposti, skroz smo korektna ekipa. Samo kad bismo mogli da repliciramo 3/4 i u poslednjih 10 minuta.

 

P.S. I evo odmah idiotluk. Jebeno raspalo udvajanje na Zizicu i pustamo Bubou da nam saspe trojku?! Pa gde je mozak?

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...