Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

4 minutes ago, Green23 said:

Baš, iako nije počelo tako 😁 Ali sinoć bez Vajta i Džonsona, a upitni su i za sutrašnje mečeve ☹️

 

Ali zato ovi što su odigrali su odigrali na gornjoj granici svi.

 

Ja se provlačim ko muda kroz pocepane gaće sa obzirom da igram bez prva dva pika, a nadam se i protiv tebe 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2022 at 7:05 PM, propolis said:

 

Ali zato ovi što su odigrali su odigrali na gornjoj granici svi.

 

Ja se provlačim ko muda kroz pocepane gaće sa obzirom da igram bez prva dva pika, a nadam se i protiv tebe 🙂

 

Meni nažalost nastavili igrači sa povredama 🤦‍♂️ Ali kakva nedelja Vestbruka... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Meni nažalost nastavili igrači sa povredama 🤦‍♂️ Ali kakva nedelja Vestbruka... 

 

Vestbruka sam najavio da će biti skup😉 

 

 

Povrede su sastavni deo fantazija,ali je ipak nezgodno vreme došao izostanak Mičela.

 

 

Meni ostaje da se koprcam do povratka Lamela i Lenarda,a do tada provlačenje i nada u udarni trio Lopez Jrue i Westbrook, Nurk kao sidekick.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, propolis said:

 

Vestbruka sam najavio da će biti skup😉 

 

 

Povrede su sastavni deo fantazija,ali je ipak nezgodno vreme došao izostanak Mičela.

 

 

Meni ostaje da se koprcam do povratka Lamela i Lenarda,a do tada provlačenje i nada u udarni trio Lopez Jrue i Westbrook, Nurk kao sidekick.

Da, imaćeš brutalan sastav kada se vrate njih dvojica, drago mi je da smo se ranije sreli 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Vi stvarno mislite da se ON nece vratiti na kamenjarski unististitelj kosarke mod?

 

Prošle sezone je imao

44%fg

18ppg

7.5 rpg

7.1 apg

28 DD

12 TD

 

Ako pričamo o fantaziju on je sigurno odličan igrač,a to kako ce se Lejkersi provesti sa njim je manje bitno za fantazi dok on ima ovakvu ili sličnu statistiku.

 

Ove nedelje 20ppg,8apg,6rpg uz 45%fg

još ako se naloži da bude u konkurenciji best 6th man eto još bolje produkcije.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

@delgado zakucali smo na ovo, bukvalno mozda 1 ili 2 kategorije su otvorene ali neigranje Embiida ove nedelje je rijesilo pobjednika.

 

Asisti i procenti ne mogu izjednacenije. Stilovi vodis za 3 i to verovatno dobijas, tako da ima jos za sta da se igra. Svaka dobitna kat je zlata vredna ili neresena makar

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, мајор јосип said:

Redom mi padaju igrači, morao sam dropovati Craudera i Delona jer nisam imao mesta na IR, al evo sada i sa tim dropovima imam 5 out igrača - Fredi, Batler, Mič, RoCo, Oladipo. 

Pravi mali pakao. 

 

Koliko vidim, glasao si za 3 IR

9 hours ago, propolis said:

 

Prošle sezone je imao

44%fg

18ppg

7.5 rpg

7.1 apg

28 DD

12 TD

 

Ako pričamo o fantaziju on je sigurno odličan igrač,a to kako ce se Lejkersi provesti sa njim je manje bitno za fantazi dok on ima ovakvu ili sličnu statistiku.

 

Ove nedelje 20ppg,8apg,6rpg uz 45%fg

još ako se naloži da bude u konkurenciji best 6th man eto još bolje produkcije.

 

 

 

Kakav crni 6th man, on ako ostane do kraja sezone u NBA sa 15 minuta, da peva i organizuje slavlje sa 3000 zvanica.

 

On u Lejkersima svakako sigurno neće ostati.

 

Što se tiče statistike, neće da ga potpuno ugase, samo iz poštovanje, a i iz razloga, jer ostatak tima najveći mogući odron, šta reći kada neki Met Rajan dođe i igra minute završnice, svaka čast njemu na pogođenoj trici, ali ja do pre koju nedelju nisam ni znao ko je on. Sledi mu trejd do dedlajna 1/1, a posle, neka mu je sa srećom.

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2022 at 12:19 PM, Green23 said:

Da, imaćeš brutalan sastav kada se vrate njih dvojica, drago mi je da smo se ranije sreli 😁

 

 

Jesi spreman za finalni okršaj 🙂

Danas rani termin gde imamo najbolje igrače večeras.

Verujem da će Mičel igrati,a stoji ti na IR.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...