Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

11 minutes ago, propolis said:

 

Hajde da čujem tvoju ponudu za KAT-a,da vidimo šta ti nudis.

Ja kad sam ga uzimao bilo je 4 do 6 nedelja out prošle su dve.

Hajde da čujemo šta je to pošteno za KAT-a koji će biti out 2 do 4 nedelje.

Ja ti kazem da su ti ga poklonili jer se znalo da se Kawhi i Lamelo vracaju jako brzo, posebno prvi. Ima da suris od NG. Poklonili su Karl Anthony Townsa za neke nesrece

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

Ja ti kazem da su ti ga poklonili jer se znalo da se Kawhi i Lamelo vracaju jako brzo, posebno prvi. Ima da suris od NG. Poklonili su Karl Anthony Townsa za neke nesrece

 

Lepo od Lamela što se vratio,a i Kawhi je krenuo fino.

Nego je pitanje šta nudis za KAT-a,trejdovacu ga.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Nista, sto bi nudio. Trejd totalno nerealan koji su pustili da prodje ali dobro

 

 Pa ti si nudio Buddy+Schroder, ovo je ispala jaca ponuda priznaces. Mislim svaka tebi cast sto si pristao da se ponisti nas trejd i da ja odradim zeljeni trejd, tu se vidi class u ondosu na one hijene uinil Dzongovske koje su me isterale iz A lige. Samo zelim da opstanem u ovoj ligi, i da imam sansu da se borim za to.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

 

  tu se vidi class u ondosu na one hijene uinil Dzongovske koje su me isterale iz A lige. 

 

tja, 2x po sezoni dropujes igraca kojeg nisi zeleo da bacis, pa apelujem da ti ga vrate. nije se jos desilo da ponovimo kolo ako nisi gadjao dobre izmene sa FA, e to bi bio class act.

 

a ne biste ispali iz lige da ste prihvatili ponudu koju sam vam poslao da bi razumeli sta je fer trejd, al vas je bilo blam da je razmatrate, sto je razumljivo.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

tja, 2x po sezoni dropujes igraca kojeg nisi zeleo da bacis, pa apelujem da ti ga vrate. nije se jos desilo da ponovimo kolo ako nisi gadjao dobre izmene sa FA, e to bi bio class act.

 

a ne biste ispali iz lige da ste prihvatili ponudu koju sam vam poslao da bi razumeli sta je fer trejd, al vas je bilo blam da je razmatrate, sto je razumljivo.

 

 Covece, vetovan je trejd jos uvek zdrav King za Srudera i Porzingisa koji bi nas sacuvao u ligi. 

 Nema nijednog realnog i osnovanog razloga zasto taj trejd nije prosao, neces mi prodati tvoje argumente "Bahatili ste se sa tim i tim trejdom" posto su svakako vetovani, ovo isto za drop i vracanje nidje veze, mozda ce drugi ljudi da se upecaju na tvoje spinove i licemerje, ali ja necu.

 

   Ima da pominjem ovu situaciju koliko hocu, do kad hocu, jer nepravda ostaje nepravda, bez obzira koliko vremena prodje i sto realno nikog za ovo, osim nas dvojice, nije briga. 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se zahebavao ali  on stvarno ima tu neku diktatorsku  osobinu da samog sebe ubedi da je upravu. I nema svrhe dalje da ti pomazem u hiperprodukciji postova kad jedino to imas za cilj.  kad si 1 vrh zajebanta fendera uspeo da isprociras gde da neces ludog deglija

 

Misim, evo ako ti je lakse, konli+fox za brona je brutalna ponuda bila ali eto, nama srbima je uvek sve malo i ne znamo za dosta  🙄

 

SporCki pozdrav  :triprsta:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Oterani iz lige bukvalno, i jos treba da se izvinim i da kazem e jeste mi smo pogresili.

Kako da ne. 

 

ako zelis, mozemo sledece sezone da se menjamo, ja tebi dam zauvek moju fransizu u A, ti meni das tvoju u C ili B & nepravda je ispravljena. jel to okej?

Link to comment
Share on other sites

Ma sve 5, samo sam 'pohvalio' menadzment B lige tj ljude sto mi nisu vetovali ovde posten trejd kao u predjasnjoj situaciji u A i dali mi sansu da se borim za opstanak bez prva 2 pika, nista vise. Tj. prvo sam uradio trejd koji jeste bio slab i kad je uskocio propolis s jacom ponudom, Miki je pristao da se trejd ponisti iako je prosao i niko se nista nije bunio, sve mi se to dopalo i imao sam zelju da pohvalim ljude. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Nemoj da te slome uini ova 2 jahaca apokalipse :lol_2:

 

Trejdovali sami sa sobom i posle si im ti kriv🙃

 

sto da me slome, ekipa mi se zove "b [like] residents", to bi ih podsecalo cele sezone gde im je mesto & da to nije sramota. ja cu se rado vratiti u b ligu, tu sam poznat kao ronaldo gaucho.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...