Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Nisam mislio da ći ikad ovo reći ali....Čestitke Špancima i čestitke Skariolu na trenerskoj košarkaškoj klinici na ovom EP.

 

Koliko god ih "mrzeo" iz milion razloga treba učiti od njih kako se bori,gine ,kako se psihički i fizički sprema ekipa

pred i za vreme velikih takmičenja.

A naši besposličari i neznalice iz saveza neka uče malo od Španaca,nije sramota učiti i primenjivati nešto dobro,

umesto što pričamo demagogije,izlizane floskule bez stida,morala i odgpvornosti.

Jer jbg,važnija je fotelja od razvoja srpske košarke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad rekoh da su Spanci zajebani i da je Skariolo perfidno napravio underdog etiketu na timu, objasnise mi kako je blago onome ko niih dobije u osmini finala. Ne mogu ocima da vidim Spance, ali skidam im kapu za volju, zelju i muda. Tim koji nikoga nije previse respektovao i protiv svakoga je odigrao maksimalno rudarski do zadnjeg minuta. Voleo bih da nasi momci pokazu pola od tog stava. Ma trecinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ipak mi je drago da Francuzi nisu uzeli titulu, pošto bi svakako bili ekipa sa najmanje talenta ikada koja se našla na tronu

 

takođe su manje više i zalutali u ovo finale jako čudnim okolnostima

 

i pored ogromnog broja poena na prvenstvu, na kraju najbolja odbrambena ekipa osvojil

 

što se nas tiče, standardno se mnogo kurčimo.. a u realnosti, bez Jokića (Bogdana), Španija je par klasa iznad nas

 

koliko su posloženi, organizovani, pokretni, pa i atletični kad treba (onaj alejup koji je Willy uhvatio sci-fi za sve naše igrače)

Edited by medobrundo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Setimo se kada je Skariolo twitovao kako zavidi na kvalitetu prijateljske utakmice Slovenija-Srbija🙄 Nie ni ova spanska ekipa nista posebno ali eto takvo je stanje u evropskoj kosarci. Imaju najsredjeniju  organizaciju, sto su pokazali rezultati mladjih kategorija, najjace klubove, ligu itd. Francuzi su zalsluzili da ispadnu u opsmini finala, oni su ovde izvukli maksimum, vise srece nego pameti.

Edited by Miki8
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naklon do poda Spancima....neko drugi je zemlja kosarke, to vise nismo mi.Mozes da ih mrzis, ali moras da im se divis👏👏👏

10 minutes ago, Don Radonja said:

Furnije zvani punim prazne statse.

Hertel zvani "lep sam za oko, al kancerogen za ekipu"😎

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Lopta ne laze, najbolji tim je zasluzeno ovde uzeo titulu. Kosarka je ekipni sport a ne guslanje na jednog igraca top klase dok ostali statiraju, kao i nemanje bilo kakvog plana B.

Neije Jokic kriv sto su ovi statirali , sto ne znaju da ubace otvorene suteve ili da odigraju nesto bez njega kada ovaj odmara.  To je bio  poptpis naseg selektora.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...