Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

6 minutes ago, McLeod said:

 

Nema sanse, pretanki su.

 

Malo ih sad kenja sut, ali i CG igra tragicnu odbranu.

 

Plus nisu sposobni da izrutiniraju ako se i desi da ih ukenja ovako sut i povedu 10+. Nema ko to da drzi.

Evo po prikazanom zadnjih par dana, ja sam ubedjen da ova Spanija moze, recimo, Sloveniji da pomrsi racune. (Voleo bih da ne osvoje nista, da se razumemo, samo im ne verujem ni kad deluju slabo)

3 minutes ago, Marvin said:

Ali perfidno dize formu 😄 😄 😄

Pogledaj Skariolovu facu, covece. To perfidno spava, perfidno jede, ide u klonju ili peva. Sve u vezi tog coveka je perfidno i vredno podozrenja. Namazan je i bukvalno i metaforicki.

Edited by Casaubon
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Casaubon said:

Evo po prikazanom zadnjih par dana, ja sam ubedjen da ova Spanija moze, recimo, Sloveniji da pomrsi racune. (Voleo bih da ne osvoje nista, da se razumemo, samo im ne verujem ni kad deluju slabo)

 

Je l' si ih gledao protiv Belgije? 🙂 Ova danas utakmica je bila ubedljivo najslabija u B grupi, a opet je za ovo sad intenzitet za klasu visi.

 

Spanija je bas prototip ekipe koja odgovara Sloveniji, nemaju gabarita da sacuvaju Doncica, istovremeno nemaju dominantnog centra koji Slovencima moze napraviti probleme.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Casaubon said:

Skariolo vrlo perfidno dize formu svoje ekipe. Postigao je sta je hteo - uglavnom ih vide kao grupu gradjana, pritiska nema, a oni namazani i poprilicno zajebani. Ne mogu da pogodim ko ce ovo da osvoji, ali mislim da Spanija uzima jednu od medalja. 

 

5 minutes ago, McLeod said:

 

Nema sanse, pretanki su.

 

Malo ih sad kenja sut, ali i CG igra tragicnu odbranu.

 

Plus nisu sposobni da izrutiniraju ako se i desi da ih ukenja ovako sut i povedu 10+. Nema ko to da drzi.

The truth is out there... svakako negdje izmedju ove dvije tvrdnje 😄

Mislio sam da ce CG ipak malo bolje, prevarila me mozda i once in a lifetime partija Drobnjaka protiv Bugarske

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kenozoik said:

Nisam bio u prilici da gledam BIH - FRA. Vidim prilicno ubedljiv rezultat na kraju.

 

Moze neki recap u 2-3 recenice?

 

Isto i za MNE-ESP.

 

 


BiH vodila do polovine druge cetvrtine, Francuzi onda okrenu na 44:34 na poluvremenu. Treca cetvrtina se igralo ko je veci debil nekih 5 minuta nakon cega BiH u drugoj polovini 3. I pocetkom 4. Cetvrtine pravi 13:0 seriju i vodi 53:52. Do mozda zadnje 2 minute je bilo tijesno, promjene vodstva i onda se Francuzi odvajaju na +9 nakon cega je bio kraj. Zadnju minutu i po je bilo revijalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vise je to do cinjenice da se CG nije pojavila na utakmici nego sto su ovi sad neka velesila koja ono podmuklo oce svakog da zajebe i dize tiho formu. Skariolo je tu i dalje najbolja karika ali i gore ekipe od ove Spanije bi isto ovo uradile CG kad bi ovi ovako odigrali poluvrijeme.

Ovo je tragedija jedna od odbrane i skoka, imamo 3 skoka za poluvrijeme, toliko je dobra odbrana bila. Oni su u jednom posjedu imali vise ofanzivnih skokova nego sto smo mi za poluvrijeme ih uzeli. Brizuela dao 4 trojke sa istog mjesta nidje nikog oko njega u svakom navratu, brdo zicera, poena iz tranzicije, pustili su ih da otvore bez ikakve agresivnosti kako na lopti tako i na skoku 9/10 iz igre + nekoliko ofanzivnih skokova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Casaubon said:

Ne znam, Mek. Grupa je grupa, eliminacija eliminacija. Ubedjen sam da kad dodje stani pani ova i ovakva Spanija dobija Sloveniju 8/10 puta. Ako nista na Skariola i prljavstinu u odbrani.

 

Bas se ne slazem, ocekivao bih pre 25 razlike za Sloveniju u proseku nego da ih dobije jednom Spanija u 10.

 

Ova ekipa nema rutinu, nema ni kvalitet, a nema ni hijerharhiju. Kad se naidje na tvrdo, gledali bismo soliranja Brauna i Vilija, Rudi u stetocina modu, Brizuela i drugari ne bi smeli da pogledaju kos.

 

Bukvalno najpozeljniji rival za neko polufinale, ne samo nama, nego svima.

 

Ja sam apsolutno ubedjen da maksimalno jedna ekipa iz ove grupe prolazi osminu finala, a realno je da ne prodje nijedna.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:


BiH vodila do polovine druge cetvrtine, Francuzi onda okrenu na 44:34 na poluvremenu. Treca cetvrtina se igralo ko je veci debil nekih 5 minuta nakon cega BiH u drugoj polovini 3. I pocetkom 4. Cetvrtine pravi 13:0 seriju i vodi 53:52. Do mozda zadnje 2 minute je bilo tijesno, promjene vodstva i onda se Francuzi odvajaju na +9 nakon cega je bio kraj. Zadnju minutu i po je bilo revijalno.

Jesu li Bosanci igrali slabije nego do sada, ili Francuzi mnogo bolje?  Po  dosadasnjim igrama oba tima , rezultat je malo iznenadjujuc. Sad, mozda su Francuzi napredovali, ne znam.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kenozoik said:

Jesu li Bosanci igrali slabije nego do sada, ili Francuzi mnogo bolje?  Po  dosadasnjim igrama oba tima , rezultat je malo iznenadjujuc. Sad, mozda su Francuzi napredovali, ne znam.

 

 

Bilo je nereseno dva minuta pre kraja, a onda su Bosanci prodali dve lopte idiotski i raspali se posle toga.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kenozoik said:

Jesu li Bosanci igrali slabije nego do sada, ili Francuzi mnogo bolje?  Po  dosadasnjim igrama oba tima , rezultat je malo iznenadjujuc. Sad, mozda su Francuzi napredovali, ne znam.

 


I jedni i drugi uzasni bili, Francuzi dobili na fizikalije, Nurkicev nedostatak inteligencije i zakasnjelu reakciju selektora da prilagodi odbranu povratku Yabuselea na teren.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Bilo je nereseno dva minuta pre kraja, a onda su Bosanci prodali dve lopte idiotski i raspali se posle toga.

Šteta. Kupili me Bosanci borbenoscu i dobrom igrom. Vrlo simpaticna ekipa. Nisam ocekivao moram priznati

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:


I jedni i drugi uzasni bili, Francuzi dobili na fizikalije, Nurkicev nedostatak inteligencije i zakasnjelu reakciju selektora da prilagodi odbranu povratku Yabuselea na teren.

Hvala ti!

Krivo mi je. Zaslužili su dosta više po prikazanom.

Aj sad svim silama protiv LTU, da ih dobiju. Zasluzuju prolaz dalje 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...