Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

Quote

Zapeli smo zato što ove nove generacije me mogu da prismrfe GS pa o kad vode 2:0 u setovima.

Rafa može da pukne na mastersima gde se igra dan za dan, ali na GS se ima dan odmora plus je spor beton, ovo će biti čudo ako ne uzme-sad ću da vidim i kvote.

Pa i Fed bi sa ovakvim žrebom i povredom stigao do SF.

Danil 2,75, Rafa 4,5 na betonu 

 

sve za 5 ali , nesto mi se javlja da nece rafa uzeti trofej :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Iz tvoja usta u bozje usi, ali karma opasno radi u korist Majorcanina u zadnje vreme. Strah me da pomislim ali Nadal lako moze da bude na 24-21 pre sledeceg Slema na kojem Djokovic ima pravo da igra, a to je naravno 2023 RG. 🙁

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, sigurno su ga pitali a on imao spreman odgovor. Ali da je mučno čitati to njegovo PR sran.je, mučno je. Bukvalno sam mogao da predvidim šta će da kaže. Ovu zadnju rečenicu je izgovorio milion puta, repetitivan je kao njegova priprema za servis.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Da ^
Trebaju mi visinske pripreme da svarim Banjca i posebno Pesikana :smiley7:

Na SBB može da se promeni na engleske komentatore.

Ja bukvalno dve rečenice ne mogu da slušam naše "komentatore".

To je neverovatno da ne mogu osnove komentarisanja tenisa da nauče, a samo treba da odgledaju jedan teniski meč gde prenose na engleskom ili Viška da kopiraju.

Kao da namerno zaje.bavaju narod koji mora da ih sluša. Ne postoji prostiji sport da se prenosi, samo da znaš neke osnove tenisa i da uglavnom ĆUTIŠ.

Link to comment
Share on other sites

Nisu Englezi ništa bolji, ono sa Raukanu je bilo nepodnošljivo, od komentatora do portala.

Ok oni su dobro pripomogli iii da djevojka tako potone.

Sad će ići hvalospjevi Rafi i beskrajno ponavljanje kako se Fed i on nisu nikad sastali na USO.

Da citiram Bena yikes

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

apropo raducanu

 

https://www.telegraph.co.uk/tennis/2022/05/12/emma-raducanu-conundrum-fragile-play-famous-stop/

 

(sad ce i ona verovatno da ima problem sa mentalnim zdravljem ....  vec vidjeno )

 

 

 

 

ovaj ne posustaje :classic_laugh:

 

Quote

Tennys Sandgren

 

US Open brought to you by moderna

 

Edited by double fault
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Nisu Englezi ništa bolji, ono sa Raukanu je bilo nepodnošljivo, od komentatora do portala.

Ok oni su dobro pripomogli iii da djevojka tako potone.

Sad će ići hvalospjevi Rafi i beskrajno ponavljanje kako se Fed i on nisu nikad sastali na USO.

Da citiram Bena yikes

Meni nije problem kada se ne slažem sa komentatorom ili kada previše navija za igrača. Meni je problem kada neko ne prestaje da priča, kao navijen, često i za vreme poena, kada samo trpa neke statistike koje nemaju veze sa duelom, čisto da nešto priča, a onda sledeći meč i sledeći ponavlja tub istu statistiku. Itd itd

Link to comment
Share on other sites

Meni smeta.Na ESPN prenose trojica, usta ne zaklapaju.

 

Onako kako si ti opisao, prenosio je Zvonko Mihajlovski.

Koliko sam shvatila ti si mlad, pa guglaj, možda na YT ima nešto od njegovog komentarisanju.Radio je na TV Beograd u Jugi.

 

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Helena said:

Meni smeta.Na ESPN prenose trojica, usta ne zaklapaju.

 

Onako kako si ti opisao, prenosio je Zvonko Mihajlovski.

Koliko sam shvatila ti si mlad, pa guglaj, možda na YT ima nešto od njegovog komentarisanju.Radio je na TV Beograd u Jugi.

 

Ako je 47 godina mladost, onda da, mlad sam 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...