Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

I to je to. Rud - Alkatraz finale. Direktan okršaj za prvi slam i No1 poziciju. Ulog je veliki. Igrački bih, 7 ovom trenutku, dao prednost Rudu, ali je Akrataz jak u vugla, dok je Rud već izgubio jedno finale i to će da mu stoji nad glavom "šta ako izgubim još jednom?".

 

Baš me interesuje šta će kladionice da kažu, Mislim da će da počnu sa 1,8 za Alkatraza, pa kad narod navali pašće na 1,7 ili 1,65 na njega.

 

Inače rekoh da ću posle deset godina da odigram tiket na Ruda i Alka, ne odigrah, lol.

Edited by Pangea
Link to comment
Share on other sites

Najbolje moguce, novi no.1 ce definitivno imati osvojen slem :thumbsup:

 

A nocas sam nesto bas malo gledala, postoji samo jedan teniser zbog kog ne spavam a on je negde i Svajcarskoj i kulira, ali kako je Alkaraz krenuo, mozda se to uskoro promeni :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Dracarys said:

Verovatno bi mu stojalo da je izgubio od nekog trećerazrednog igrača na šljaci, a ne od jednog Nadala na RG.

Gubili su i Meda i Tim od Novaka na AO pa su im ti porazi stojali nad glavom i sami su izrazili ogromno olakšanje što su osvojili slem. Publika je bila u fazonu "hoće li ikada osvoji taj slem".

Nisu svi ti igrači kalibar Big 3 ili Mareja pa da znaju da će imati još X šansi. Svesni su svijih ograničenja.

37 minutes ago, Boxy said:

Najbolje moguce, novi no.1 ce definitivno imati osvojen slem :thumbsup:

 

A nocas sam nesto bas malo gledala, postoji samo jedan teniser zbog kog ne spavam a on je negde i Svajcarskoj i kulira, ali kako je Alkaraz krenuo, mozda se to uskoro promeni :classic_biggrin:

Izdajice 😏

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, alcesta said:

Ama sećam se serije, nego ovo što kaže Helena, ne znam kakve veze ima s Banjčevom pričom.

Piši ponekad :heart:

 

A inace sve sto Banjac kaze je smisleno i ima veze sa tenisom :lol_2:

 

Juce je Pesikan nekako stigao do Brodveja i do Kose i da je to najbolji mjuzikl koji je ikada gledao :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tiafoe me stilom igre veoma podseca na James Blakea.

'Minus' u odnosu na njega mu je slabija teniska inteligencija,a 'plus' sto igra u eri daleko slabije konkurencije,pa mozda i uspe da napravi nesto vise u karijeri od sunarodnika. Ja mu to zelim,jer je bas gotivac lik.

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ne samo to, Alkaraz lopticu udara čisto, pravilno-školski...

S druge strane, Tijafo je jedan od bejzbol udarača...

Inače se stalno potencira ta priča da Amerikanci nemaju top igrače zbog mahom betonskih terena, ali nekako ih demantiju Amerikanke kojih ipak ima u vrhu...

A Alkarazu želim da se što pre makne od šljake i zaigra beton i travu i da sve ovo ne bude jedno leto..

Btw, Kosa jeste najbolji mjuzikl :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Helena said:

Inače se stalno potencira ta priča da Amerikanci nemaju top igrače zbog mahom betonskih terena, ali nekako ih demantiju Amerikanke kojih ipak ima u vrhu...

Sad odosmo od teme, ali ja bih rekla da je u pitanju popularnost i motivacija za pojedine sportove kod mladih Amerikanaca. Čak i ako se izuzme koliko je tenis skup sport, čini mi se da će talentovani dečaci pre izabrati najpopularnije ekipne sportove u kojima mogu dobro da zarade i ako nisu u samom vrhu, dok za žene svakako ekipni sportovi nisu finansijski perspektivni koliko tenis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...