Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

4 hours ago, alcesta said:

Nisam uspela mnogo tenisa da vidim ove nedelje, ali ono malo što sam uhvatila bilo je odlično. Posebno Siner i Alkaraz, klasik, nisam prvo znala za koga da navijam ali me publika toliko iznervirala proslavljanjem Sinerovih promašenih servisa da sam na kraju navijala za njega i baš mi je bilo krivo kad je izgubio. 

Alkarazu svaka čast, neću mu prognozirati broj slemova u karijeri da ne prođe kao Feliks :default_sofa:

Žensko finale najbolje moguće :classic_love:

Ovo nije ispalo kako treba :classic_laugh:

 

Alkaraz se izvukao verovatno samo zato što si prognozirao Sinerovu pobedu u tom meču :classic_tongue:

 

Neće biti tako strašno ako osvoji, ali da bude prvi bez titule veće id 250, to bi bila tolika perverzija da sam skoro blizu da navijam da se tako nešto desi, i to bi bila svojevrsna istorija :default_coffee:

 

Nije Rios gori od Ruda sigurno. Što ne znači da su obojica loši igrači, daleko od toga.

 

Uhvatila sam u prolazu i nisam mogla da verujem šta čujem:roflmao: kako je došao do toga uopšte?

 

Ne podnosim takve igračice nikako, brrrr.

 

Pa nije ni protiv Rafe sva publika navijala za Tijafoa, verujem da će Alkaraz imati svoje navijače, mada ne u tolikoj meri.

Ma o buci na stadionu i kako on ima slušalice pa čuje ko u seriji Kafić uzdravlje...a zapravo je gubila ili gubio, igrač za koga je navijao, već će sam zaboravila kad je to kazao.

Msm, nije da nije u pravu, ali od kad ja gledam tenis,  tamo je publika takva:classic_biggrin:

 

Nije Alkaraz još to doživio, jedno je kad te stadion nosi, a drugo kad ih ima 10% koji navijaju za tebe...još ako se plješće na duplu i sl...

Ali tu i Tijafo može lako da pukne i brijem da će tako i biti..

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Boxy said:

Auuu kakav poen na set lopti, 57 udaraca

Nisam videla prvi set, je li moguće :classic_ohmy:

 

9 minutes ago, Boxy said:

2.set vec klasican Hacanov, sve sto je mogao, promasio je, a Rud previse stabilan i konstantan sa osnovne, 6:2.

Pomalo mi žao Kirgiosa, naleteo je na jedan od možda tri sjajna dana koja je Hačanov imao ove godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hačanov meni da zahvali, ovaj set je dobio samo zato što sam krenula da napišem kako je Rud psihički mnogo stabilniji. Od tog momenta poklanja zaredom tri poena i set :classic_biggrin:

48 minutes ago, Helena said:

Ma o buci na stadionu i kako on ima slušalice pa čuje ko u seriji Kafić uzdravlje

Zaboravila sam šta je to bilo u seriji, davno beše :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Auh.. Kakav antiklimaks seta.. 

Jel Mišel Obama u publici? 

Jeste, i još dosta zvezda čini mi se. Ako Tijafo izgubi verovatno ih neće biti ovoliko za finale.

Ipak popustio Alkaraz. Zanima me koliko publika ovde utiče na njega. Zar se nije jednom raspao jer su svi navijali za protivnika, ili sam pomešala s nekim drugim?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je to bilo u Bersiju protiv nekog Francuza...

7 minutes ago, Drug Crni said:

Ali dve duple u tb, uključujući jednu na set loptu..

Pogotovo kad im pogledaš obojici procenat servisa u prvom setu :ajme:

 

Kakav dš na brejk loptu :Hail:

Auuu šta rade obojica :Hail:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...