Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Neka se spremi Nagelsmann.

 

A i meni je Potter bas ok lik ali nikako da ga krene u CFC. Mada oni moraju rijesiti nekog ozbiljnog napadaca, devetku, inace ce svaki trener imati problema.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

Totalno sumanuta sezona za Čelsi. 
 

Ako hoće Nagelsmana, moraće da plate Bajernu nešto. Svakako najbolja opcija na duže staze. 
 

Otkaz Tuhelu je iz dana u dan sve kretenskija odluka. 

 

Nagelsman je popio otkaz pre 10 dana, Tuhel je u Bajernu 😄

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fillam said:

 

Nagelsman je popio otkaz pre 10 dana, Tuhel je u Bajernu 😄

 

Nije popio "otkaz"  Samo je smenjen sa cela stručnog štaba 😁 , i dalje je na platnom spisku bavaraca,  tako da ako iko zeli da ga angažuje moraće da plati Bayernu obeštećenje. 

Edited by Fat Zadd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, Njuka baš demolirala Junajted. 
 

xG kaže 3.90, subjektivni osećaj 7. Visili golovi praktično celu utakmicu. 
 

Arteta je zaslužio za trenera godine, ali ovo što je Eddie Howe uradio od Njuke je meni još impresivnije. Najbolja ekipa defanzivno, što po principima, što po efikasnosti. 
 

Čovek je zadržao Schar-a, Burn-a, Murphy-a, Žoelintona, Targeta u i oko 11 i uspeo da ih predstavi kao legitimne PL igrače. Isak jeste ozbiljan potpis, kao i Bruno Gimaraeš, a Botman da kažemo da je bio mnogima na radaru ali nije bio sigurica. Gordona po mom mišljenju preplaćen ali dobro. 
 

U svakom slučaju, mislim da su najveći optimisti razmišljali o nekom top-6 pushu ove sezone kada su uleteli Saudijci, ali su očekivali meleone i meleone i rekonstrukciju igračkog kadra. Njukasl u realnosti nije imao MNOGO prostora zbog FFP-a, ali jeste mogao dosta da pretumba. Lova je sigurno pomogla da atmosfera u i oko kluba bude bolja, ali šta god da su starosedeocima uradili, alal im vera. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U svom uvodnom postu za ovu sezonu EPL sam napisao kako Rodzers lako moze postati prvi menadzer kome će biti uručen otkaz. Naveo sam i zašto - zbog potencijalno lošeg starta sezone..međutim,iznenađen sam da je uspeo da pregrmi loš početak i da onda u nastavku nije uspeo nikako da ispliva iz opasne zone.

Što se Potera tiče. Ne bih se mogao sloziti da je neka loša sreća bila ta koja ga je sve vreme pratila i da je pretezno ona dovela do otkaza. Lutao je mnogo Poter i previše promašivao u izboru i taktike i mozda još više formacije.

Link to comment
Share on other sites

Lester je u krizi, finansijski loše stoji, bez osveženog igračkog kadra, a liga za opstanak nikad izjednačenija. Sigurno ima i zasićenosti u igračkom kadru Rodžersom, previše povreda...

 

Čelzi - ne znam šta komentarisati.. otpušten Tuhel, Potera masno platili da ga dovedu, dovukli milion igrača, pitanje da li je iko od tih bio Poterova želja. Sad je otpušten verovatno samo zato što je Nagelsman slobodan...

 

Tottenham može da bira... samo što ne znam ima li ko da pregovara kad su se izblamirali sa Paratićijem (sportski direktor). Čovek da intervju o stanju u klubu posle otpuštanja Konte-a, a FIFA ga sledeće jutro suspenduje na 30 meseci (svi su to videli da dolazi sem kluba). Sam je odstupio, nije još otpušten... Bruka od kluba... kako se kolo okreće, uzimamo bivše menadžere Čelzija, tako da...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...