Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Ja iskreno ne znam sta vi vidite u Celsiju. Tim je disfunkcionalan i generalno slab, najbolji igraci su u padu, Tuhel ulazi u godinu kada mu tradicionalno timovi izgledaju kao suva drenovina. Da je Vest Hem jos malo jaci (ili neko drugi) komotno bi ih imao van top 6. Licno ce mi biti sok ako udju u 5, mada i Totenhem od kompletnog raspada deli povreda Sona. Arsenal iz top 4 mogu izbaciti samo Artetino ludilo kao prosle sezone. Objektivno smo treci tim u ligi trenutno, miljama daleko od Liverpula i svetlosnim godinama od Sitija. Sve ovo ostalo je za neki prosek proseka standarda PL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Post je izuzetno dugacak i kao takav prigodan samo kao pocetni.

Šteta je da uloženi trud ne završi ovde. Ne bi bio ni prvi ni poslednji podugacak post koji ne otvora temu. Slobodno kači, ja cu ga sto posto pročitati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Del Piero said:

Znam da su troskovi puta i svega sto ide uz to kap u moru u odnosu na ono sta su dali za tv prava, ali kakvo je meni bahacenje da salju komentatorski dvojac na lice mesta za CRY - ARS.

Lako je sve kad si na budžetu države.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Produkcija prenosa na Areni je bolji u odnosu na Sport klub. Naravno ima i do sredstava koji su ulozeni u ceo paket oko Premijer lige. Da li je bahacenje uzivo komentarisanje sa lica mesta. Naravno da je za nase standarde bahacenje. Ali sto se tice standarda svuda u evropi to i jeste standard. Uzivo sa lica mesta.

Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni kači obavezno, tako je čini mi se i prošle sezone bilo da je Clutch otvorio temu a Nakamura svejedno okačio svoj poduži post koji je bio i zamišljen kao opening post ali ga je Clutch prestigao. Super da je tako ispalo, dobili smo dva izuzetno kvalitetna posta na otvaranju sezone a vjerujem da je i tvoj upravo takav.

 

Edit:A tako je bilo i za sezonu 2020/21 samo obrnute uloge, Nakamura otvorio a Clutch ostavio na temi svoj post koji je bio zamišljen kao uvodni al ga Nakamura preduhitrio. Na tebi je druže Crni da sada budeš clutch(er) 🙂

Edited by gledan van, ludilo 1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Hvala ljudovi na "podrsci".
Medjutim,post je gigantski..tipa - zauzeo bi celu stranicu :lol_2: Ja sam napravio nekakvu analizu i predikciju za svaki tim ponaosob. :lol_2:


Pa stavi ga onda u spojler mada kontam da nikome ovdje ne bi bo oči ne znam koliko dug post, ovdje je probrano društvo, sve istinski nogometni/fudbalski zaljubljenici 😁🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Hvala ljudovi na "podrsci".
Medjutim,post je gigantski..tipa - zauzeo bi celu stranicu :lol_2: Ja sam napravio nekakvu analizu i predikciju za svaki tim ponaosob. :lol_2:

Kvalitetnog stiva nikad dosta.

 

Bolje dugo i kvalitetno nego kratko a znas vec. :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drug Crni said:

Hvala ljudovi na "podrsci".
Medjutim,post je gigantski..tipa - zauzeo bi celu stranicu :lol_2: Ja sam napravio nekakvu analizu i predikciju za svaki tim ponaosob. :lol_2:

 

Možeš svakih par dana da izbaciš analizu za jedan tim. Taman bi dao materijala drugima da se možda pokrene diskusija oko tog tima.

Link to comment
Share on other sites

Ima li kod vas problema sa zvukom na Fulham - Liverpool? 

Ili ovaj komentator ima crve u gujsci pa konstantno menja položaj u odnosu na mikrofon? 

 

Za sada Fulham konkretniji, ali mi se čini da će im ponestati snage u drugom poluvremenu. Subjektivni osećaj da su za sada dosta više pretrčali. 

Pašće tu dva brzinska gola Liverpula i to je to. 

 

Edit:

Mitar ❤️

Prizvah ga

Edited by Gavran
Link to comment
Share on other sites

Liverpul bas sporo ulazi u sezonu. Nisu startni mnogo alibi poteza igraca na sredini terena. Upravu je izgleda Klop koji se zalio na rani start sezone i da ce trebati jos jedno  nedelje da se sve namesti kako treba u ekipi. A za kladionicare, pa ko vas sisa kad igrate na Liverpul na 1.3 kvotu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...