Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

9 hours ago, Miki28 said:

Nije City uopste toliko jak koliko mislite ali dobro.

 

Ovdje je pitanje samo da li ce se druge ekipe sastaviti a tu msilim na Liverpul pa onda Celzi i Utd.

Totenhem ce iz sijenke da vrijeba. 

Arsenal igra bas lijepo i rutinira protivnike, siguran sam da au izvukli pouke sa kraja prosle sezone. Dovesce ili Pedra Neta ili Tielemansa do kraja prelaznog roka.

Saliba im je stub odbrane, sjajan je.

E necemo sad preterivati…

 

😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bosMan_jr said:

E necemo sad preterivati…

 

😂

Nisam mislio Utd sto se tice titule nego u medjusobnom duelu, da ce biti u stanju da otkinu bodove Sitiju.

8 hours ago, Radoznalko said:

Dečko je navijač Cityjevog gradskog rivala, trofejnijeg kluba iz Mančestera, pa mu navijačka ostrašćenost smeta da vidi ono što je očigledno, a što mu je @BattleBender lijepo objasnio u pretprošlom postu.

A ocigledno je sta? Da je City duplo jaci ove sezone nego prosle?

Nigdje nisam rekao da nisu favoriti ali sam rekao da uopste nisu toliko jaki koliko mislite.

9 hours ago, BattleBender said:

Jesu, jer imaju najboljeg trenera, uigran tim, koji je jos jednu godinu uigraniji. Obogacen sa Haaland-om.
Trebalo bi da su najjaci tim na Svetu sada.

Za mene nije najbolji trener. Klop mi je bolji trener u Engleskoj a ovako generalno don Karlo. E ono sto je on uradio sa Realom, Pep moze samo da sanja. Oepinjo mora da ima najbolji tim da bi mogao nesto osvojiti a slozicemo se da Real uopste nije bio medju favoritima za LS a poizbacivao iste, redom.

Link to comment
Share on other sites

Meni je trenutno Konte najbolji trener u PL. Dovukao tim do LS posle preuzimanja raspada u velikom stilu, ocistio se skarta i doveo bolje igrace, uveo ozbiljnost, red rad i discilinu TM zato je Dele Ali vrlo brzo leteo npr.. Ima svoju taktiku u derbijima koja ne izgleda lepo za oko ali donosi rezultate,  2x pobede protiv Pepa i 2x neresena protiv Kloppa, nalupao Artetu u najvaznijem mecu sezone...  Tim i ove sezone deluje stabilno, ozbiljno i preziveo je tradicionalno nezgodno gostovanje na Stamford Bridgu... 

 

 Sledece kolo Nottingem u gostima, eto jos jedne prilike za bodove i lepo samopouzdanje na samom pocetku sezone. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Meni je trenutno Konte najbolji trener u PL. Dovukao tim do LS posle preuzimanja raspada u velikom stilu, ocistio se skarta i doveo bolje igrace, uveo ozbiljnost, red rad i discilinu TM zato je Dele Ali vrlo brzo leteo npr.. Ima svoju taktiku u derbijima koja ne izgleda lepo za oko ali donosi rezultate,  2x pobede protiv Pepa i 2x neresena protiv Kloppa, nalupao Artetu u najvaznijem mecu sezone...  Tim i ove sezone deluje stabilno, ozbiljno i preziveo je tradicionalno nezgodno gostovanje na Stamford Bridgu... 

 

 Sledece kolo Nottingem u gostima, eto jos jedne prilike za bodove i lepo samopouzdanje na samom pocetku sezone. 

Ocekujem od Totenhema lagani top 4 i da uzmu neko kup takmicenje.

Ozbiljna ekipa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Klop mi je bolji trener u Engleskoj a ovako generalno don Karlo. E ono sto je on uradio sa Realom, Pep moze samo da sanja. Oepinjo mora da ima najbolji tim da bi mogao nesto osvojiti a slozicemo se da Real uopste nije bio medju favoritima za LS a poizbacivao iste, redom.

 

Pa nije Karlo sa Lesterom uzeo LS. Imao je poprilicno respektabilan tim, od toga vise igraca koji su se naosvajali usatog, a to sto nisu bili najveci favoriti za osvajanje, moze znaciti samo manji pritisak za tim. Sa druge strane, ne bih mogao da zamislim Pepa da vodi PSZ i da mu neki Monpelje uzme titulu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma to su sad manje vise nebitne stvari i licne preference. Ono sto je objektivno je da Siti ne moze da ima slabiji tim nego prosle sezone kad su kupili najboljeg napadaca na svetu, a prosle sezone bili sampioni igrajuci bez klasicnog napadaca.

 

Znaci resili najveci problem, prodali backup igrace i sad su slabiji, to je nelogicno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Lav93 said:

 

Pa nije Karlo sa Lesterom uzeo LS. Imao je poprilicno respektabilan tim, od toga vise igraca koji su se naosvajali usatog, a to sto nisu bili najveci favoriti za osvajanje, moze znaciti samo manji pritisak za tim. Sa druge strane, ne bih mogao da zamislim Pepa da vodi PSZ i da mu neki Monpelje uzme titulu. 

Jel PSG 2011/12 iste jacine kao PSG 2022/23? Ne bih rekao. Koliko se sjecam on je na pola sezone preuzeo tim.

Tek sledece ljeto je dosao Ibra, Silva, Lavezzi i ko vec jos, Verrati cini mi se.

Real je bio autsajder u svakom mecu. Prosao je jedan od najtezih puteva do osvajanja LS. 

7 minutes ago, McLeod said:

Ma to su sad manje vise nebitne stvari i licne preference. Ono sto je objektivno je da Siti ne moze da ima slabiji tim nego prosle sezone kad su kupili najboljeg napadaca na svetu, a prosle sezone bili sampioni igrajuci bez klasicnog napadaca.

 

Znaci resili najveci problem, prodali backup igrace i sad su slabiji, to je nelogicno.

Haaland nije najbolji napadac na svijetu. Ima potencijal da to bude ali najbolji nije. 

 

Backup igraci koji su bili bitni srafovi ekipe? Sterling je dao koliko , 10+ golova u PL? Jesus isto negdje oko 10 cini mi se. 

Jos ces mi napricati da su u pitanju losi igra. Ne, u pitanju su sjajni igraci.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Sterling je prosle sezone vec bio precrtan, manje vise. Zesus nije isporucivao ono sto se od njega trazilo, Zincenko je ultra zamenjivi backup. To kakvi su oni igraci generalno i da li mogu da podignu kvalitet druge ekipe (vidimo da mogu, ocigledno) je nebitno iz vizure Sitija, ali vrtimo se u krug.

 

Sto se Halanda tice, takodje da se slozimo da se ne slazemo, za Siti je sigurno najbolji na svetu zato sto im bas takav tip napadaca treba, njima ne treba ni Nejmar ni Mbape, treba im bas Haland i zbog toga jeste najbolji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

Sterling je prosle sezone vec bio precrtan, manje vise. Zesus nije isporucivao ono sto se od njega trazilo, Zincenko je ultra zamenjivi backup. To kakvi su oni igraci generalno i da li mogu da podignu kvalitet druge ekipe (vidimo da mogu, ocigledno) je nebitno iz vizure Sitija, ali vrtimo se u krug.

 

Sto se Halanda tice, takodje da se slozimo da se ne slazemo, za Siti je sigurno najbolji na svetu zato sto im bas takav tip napadaca treba, njima ne treba ni Nejmar ni Mbape, treba im bas Haland i zbog toga jeste najbolji.

Sterling nije skrajnut. Imali su 2 tima slicnog kvaliteta, normalno je da neko ne igra svaku utakmicu. 

Koliko je kvalitetan Jesus vidi se u Arsenalu. On je sve to isto igrao u Sitiju s tim da ga Arteta vidi kao jednog od glavnih igraca dok je u Sitiju bio samo jedan od dobrih fudbalera.

 

Bernardo Silva ce im otici, ubijedjen sam da ce ga Barsa dovesti nakon prodaje FDJ.

 

Haaland ne moze biti najbolji napadac na svijetu pored Benzeme, Lewe i Kejna koji su em brutalni napadaci em mnogo kompletniji. 

Te krilne napadace tipa Mbappe, Nejmar, Salah i ne uzimam u razmatranje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Sterling nije skrajnut. Imali su 2 tima slicnog kvaliteta, normalno je da neko ne igra svaku utakmicu. 

Koliko je kvalitetan Jesus vidi se u Arsenalu. On je sve to isto igrao u Sitiju s tim da ga Arteta vidi kao jednog od glavnih igraca dok je u Sitiju bio samo jedan od dobrih fudbalera.

 

Bernardo Silva ce im otici, ubijedjen sam da ce ga Barsa dovesti nakon prodaje FDJ.

 

Haaland ne moze biti najbolji napadac na svijetu pored Benzeme, Lewe i Kejna koji su em brutalni napadaci em mnogo kompletniji. 

Te krilne napadace tipa Mbappe, Nejmar, Salah i ne uzimam u razmatranje.

Ako Bernardo ode dovesce neku kvalitetnu zamenu iako ja mislim da ne smeju da ga puste osim ako je bas bas nezadovoljan i nece da igra, a ne deluje mi kao takav lik.

Strasan igrac je u pitanju, bio bi najbolji igrac Barse bez problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Miki28 said:

Jel PSG 2011/12 iste jacine kao PSG 2022/23? Ne bih rekao. Koliko se sjecam on je na pola sezone preuzeo tim.

Tek sledece ljeto je dosao Ibra, Silva, Lavezzi i ko vec jos, Verrati cini mi se.

Real je bio autsajder u svakom mecu. Prosao je jedan od najtezih puteva do osvajanja LS. 

Za onaj Monpelje jeste bio iste jacine. Ako se taj Real svake godine bori za Primeru koja je druga liga po jacini na svetu, ne znam kako moze biti autsajder u ligi sampiona. Jel to znaci da su i ove godine autsajderi? Pa ne pricamo o Lajpcigu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Sterling nije skrajnut. Imali su 2 tima slicnog kvaliteta, normalno je da neko ne igra svaku utakmicu. 

Koliko je kvalitetan Jesus vidi se u Arsenalu. On je sve to isto igrao u Sitiju s tim da ga Arteta vidi kao jednog od glavnih igraca dok je u Sitiju bio samo jedan od dobrih fudbalera.

 

Bernardo Silva ce im otici, ubijedjen sam da ce ga Barsa dovesti nakon prodaje FDJ.

 

Haaland ne moze biti najbolji napadac na svijetu pored Benzeme, Lewe i Kejna koji su em brutalni napadaci em mnogo kompletniji. 

Te krilne napadace tipa Mbappe, Nejmar, Salah i ne uzimam u razmatranje.

 

Kejn ne moze u istu recenicu sa Halandom. Benzema i Levandovski su mozda generalno bolji/kompletniji igraci, iako je i to vrlo, vrlo diskutabilno, ali imaju po 35 godina i to je sto je od njih, Drogba je isto tako bolji napadac, ali to je proslost, Haland je buducnost.

 

Sto se tice ovog gore sve sam rekao, ne bih se vise ponavljao.

 

Ne verujem da ce Bernardo otici. Ako ode, dovesce najbolju mogucu zamenu, Pep moze da uperi prstom u igraca kojeg bude hteo i on ce doci.

Link to comment
Share on other sites

Nema smisla da sada puste Silvu, osim ako vec nisu dogovorili Belingama ili koga god. Mislim da su se dovoljno opekli sa pustanjem Zincenka i ocekivanjem da ce bez problema dovesti Kukurelju.

Edited by Lav93
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lav93 said:

Za onaj Monpelje jeste bio iste jacine. Ako se taj Real svake godine bori za Primeru koja je druga liga po jacini na svetu, ne znam kako moze biti autsajder u ligi sampiona. Jel to znaci da su i ove godine autsajderi? Pa ne pricamo o Lajpcigu.

 

 

Malo citaj sa razumijevanjem. Jesu igrali sa PSG? Jesu igrali sa Sitijem? Jesu igrali sa Liverpulom? Davane su im male sanse. Kakve to veze ima sa Spanijom i da je Spanija 2 liga po jacini? 

Mislim da cak nisu favoriti bili kuci protiv Celzija po kvotama mada nisam siguran. U ostalim dvomecima su sigurno bili.

8 minutes ago, McLeod said:

 

Kejn ne moze u istu recenicu sa Halandom. Benzema i Levandovski su mozda generalno bolji/kompletniji igraci, iako je i to vrlo, vrlo diskutabilno, ali imaju po 35 godina i to je sto je od njih, Drogba je isto tako bolji napadac, ali to je proslost, Haland je buducnost.

 

Sto se tice ovog gore sve sam rekao, ne bih se vise ponavljao.

 

Ne verujem da ce Bernardo otici. Ako ode, dovesce najbolju mogucu zamenu, Pep moze da uperi prstom u igraca kojeg bude hteo i on ce doci.

Haaland nije najbolji napadac sada. Kao sto sam vec napisao, ima potencijal da bude ali sada su Benz, Lewa bolji napadaci.

Kejn takodje, covjek ne dobija priznanje koje zasluzuje jer je u Totenhemu ali je klasa od igraca i kompletniji od Haalanda a za mene i bolji.

Decko je u svom prajmu, fale mu 75 golova da stigne Sirerov rekord. To je ludilo.

23 minutes ago, bosMan_jr said:

Ako Bernardo ode dovesce neku kvalitetnu zamenu iako ja mislim da ne smeju da ga puste osim ako je bas bas nezadovoljan i nece da igra, a ne deluje mi kao takav lik.

Strasan igrac je u pitanju, bio bi najbolji igrac Barse bez problema.

Ne znam koju? Jako je malo vremena. 

Barsa ima sve dogovoreno oko Bernarda, treba im kes od prodaje FDJ. Tu ako Utd prvi popusti i plati te cuvene plate, eto Bernarda istog dana u Barsi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Malo citaj sa razumijevanjem. Jesu igrali sa PSG? Jesu igrali sa Sitijem? Jesu igrali sa Liverpulom? Davane su im male sanse. Kakve to veze ima sa Spanijom i da je Spanija 2 liga po jacini? 

Mislim da cak nisu favoriti bili kuci protiv Celzija po kvotama mada nisam siguran. U ostalim dvomecima su sigurno bili.

 

Ko koliku kvotu u kladionici ima, mene ne zanima jer nisam kladionicar. To sto Real nije svrstan u prva tri favorita za LS, ne znaci da je nivo Apoela sa Kipra. Ako je neko kadar da napadne Primeru, svakako nije autsajder u LS. Posto im je igracki sastav gotovo isti i za ovu sezonu, oni su dakle autsajderi i ove sezone prateci tu tvoju bukmejker analogiju. A ovo za citanje sa razumevanjem, ne vredi ni da komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lav93 said:

Ko koliku kvotu u kladionici ima, mene ne zanima jer nisam kladionicar. To sto Real nije svrstan u prva tri favorita za LS, ne znaci da je nivo Apoela sa Kipra. Ako je neko kadar da napadne Primeru, svakako nije autsajder u LS. Posto im je igracki sastav gotovo isti i za ovu sezonu, oni su dakle autsajderi i ove sezone prateci tu tvoju bukmejker analogiju. A ovo za citanje sa razumevanjem, ne vredi ni da komentarisem.

Jesi li kladionicar ili ne, ne zanima me. Real je bio autsajder i osvojili su. 

I ove sezone su ispred njih favoriti Bajern, PSG, City i Liverpul.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Jesi li kladionicar ili ne, ne zanima me. Real je bio autsajder i osvojili su.

Svašta ću ovde pročitati. Čak i to da je najtrofejniji klub svih vremena autsajder. Sine, Real je uvijek favorit u svim takmičenjima u kojima učestvuje, pa i u Ligi šampiona. To što su se ponašali kao autsajderi da zavaraju protivnika, to je neki drugi par opanaka. Mlad si da bi se sjećao Mohamed Alija (Kasijus Kleja), možda najslavnijeg boksera svih vremena. Tako je i on puštao protivnicima da ga kao tuku naslonjenog na konopcu, a kad bi se ovi izmorili, on bi ih dotukao.

E, nešto slično je i Real uradio, a ima tu i nekih drugih stvari, ali tek to niko od vas ne bi shvatio.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Radoznalko said:

Svašta ću ovde pročitati. Čak i to da je najtrofejniji klub svih vremena autsajder. Sine, Real je uvijek favorit u svim takmičenjima u kojima učestvuje, pa i u Ligi šampiona. To što su se ponašali kao autsajderi da zavaraju protivnika, to je neki drugi par opanaka. Mlad si da bi se sjećao Mohamed Alija (Kasijus Kleja), možda najslavnijeg boksera svih vremena. Tako je i on puštao protivnicima da ga kao tuku naslonjenog na konopcu, a kad bi se ovi izmorili, on bi ih dotukao.

E, nešto slično je i Real uradio, a ima tu i nekih drugih stvari, ali tek to niko od vas ne bi shvatio.

Jedan hint za tebe: broj u nick-u nije broj godina😉

Pozdravi Formana od mene

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

I ove sezone su ispred njih favoriti Bajern, PSG, City i Liverpul.


Bayern i Liverpool ni u ludilu nisu favoriti za LP ispred Reala. Nit imaju bolje ekipe, nit imaju mentalitet Reala. City jeste neupitno ispred, a kod PSGa dosta ovisi kakvi ce biti Ney, Messi i Mbappe. Real ce ove godine biti jos jaci nego prosle, u prva dva kola Primere su izgledali brutalno. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Izgleda da ce United uzet i Asensija za 30 miliona eura. Ako i taj transfer realizuuju treba im Perez dati kakvu plaketu za doprinos Real Madridu. 

Nece. Pokusaj pritiska na Ajax da prihvati orodaju Antony-a posto zamisli cuda, Celzi drzi cijenu za Zijeha a jadni, mali Ajax nece to da plati. Kako su samo tako bezobrazni u Celziju jer ovi u Ajaxu to nikad ne radi svojim igracima.

8 minutes ago, Dracarys said:

Neko je već rekao, ali bih voleo da vidim Ronalda u Čelziju, kada ga već Mančesta više ne želi. Haverc me jako nervira i on ne može da bude špic za ozbiljne rezultate.

Auba stize u Celzi u ova 2-3 dana. Ostale su neke formalnosti da se zavrse.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...