Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

1 hour ago, delgado said:

Puni breeee, trpaj do chepa! Tott i Arsenal do sada prikazali znatno vise od Celzija i istakli ozbiljnu kandidaturu za top4. Naravno, duga je sezona, sve su ovo preliminarni early utisci.

Jos kad bi Manca UTD uspeo da skine bodoveo Lpoolu i idealan start sezone.

 

 Ajmo Siti, moraju da se skupljaju pobede... 

Totenhem nije pokazao nista do sada, upravo ih je taj Celsi koji je i sam u krizi razbio u proslom kolu. 
Jedini ko deluje da je na nivou iznad prethodnih sezona je Arsenal.

 

Celsi ako da 80-85m za Fofanu zasluzuje da ponovo dobije ban na transfere, ovaj put na 40 godina.
I 70m za Cucurellu je glupost, mnogo je bolje da su dali za FDJ ako treba i 100m, imali su Cilvela, Alonsa i Emersona levo, ako to nije dovoljno onda je problem u treneru. Isto tako desno imaju Jamesa i Azpilicuetu - sasvim dovoljno. Liverpul i MCI igraju bukvalno sa po jednim levim i desnim bekom a ovom doktoru fudbala treba izmedju 9 i 14 bekova da bi bio zadovoljan.

Trebalo je dati 100m za FDJ i za 60-70m moze odlican stoper da se pronadje i to je to. 
Eventualno Aubu da se pojaca napred.

Besmisleni su skoro kao MUTD. Kupuju kao da sutra ne postoji - doveli su Wernera, Havertza, Ziyecha i Pulisica odjednom i nijednog nisu uspeli da uklope u tim. To su zacinili sa 100m za Lukakua koga su posle godinu dana vratili Interu besplatno.

 

Je l mene neko zajebava ovde?

Pa Vazura bi bolje organizovao politiku tog kluba.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Каква голчина Трипијеа из слободњака, ово се не брани па да има и два голмана. Пример како играти против јачег и квалитетнијег противника, висок пресинг и максимално агресивно када имају лопту у ногама у твојој половини.

 

ЕДИТ: Ипак је МанЦ језив, убацише у већу брзину и 2 гола, тако лагано...... свака част

Edited by Дејо
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Miki28 said:

Uz duzno postovanje Bergkampu ali ovo je neki veci nivo.

Najbolji igrac PL nez ikakve dileme

Ovo nije za crveni

Bio je i Bergkamp najbolji u PL,ali nisam ga poredio sa KDB-om,već sam mislio da Denis upravo na ovaj način često pronalazio saigrače.

 

edit:prvi na tabeli :classic_smile:

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Xpert said:

Lik uopste nije mario za loptu, plus kopacka u koleno. Nije mi jasno kako je VAR ovo preinacio. 

Light verzija onoga sto je Simunic uradio Sulejmaniju, al opet dripacki potez koje zasluzuje crveni.

 

Definicija onog što se u žargonu naziva "narandžasti karton". Kad je žuti, onda mu je sudija progledao. Kad je crveni onda je prestrogo. Mada mislim da ovo po principu treba da se sudi crveni, da se zaštite majstori kao što je DeBrujne od mesara kao što je Tripije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, P-51D said:

 

Definicija onog što se u žargonu naziva "narandžasti karton". Kad je žuti, onda mu je sudija progledao. Kad je crveni onda je prestrogo. Mada mislim da ovo po principu treba da se sudi crveni, da se zaštite majstori kao što je DeBrujne od mesara kao što je Tripije. 

Uz dužno poštovanje, ali i Tripije je baš na ovoj utakmici pokazao da je i on majstor. Zašto je ovo za crveni? Osim toga Tripije se nije nešto bunio već se KDB-u izvinjavao za start. Zato je VAR se i uključio (zbog dobrog vladanja okrivljenog 😅). Sudija je odmah trebao dati žuti i strogo podvući igraču da više neće tolerisati slične startove, a ne da utiče direktno na odnos snaga u ovako izvanrednoj utakmici.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...