Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Istina, nema logike. Več juče sam pisao da je Kari na time-outu rekao da če oni tražiti Shengeliu. Tako da je več tad mogao da kaže za faul, a nije po onome što sam ja čuo. Možda i grešim, ali kad ti jasno i glasno na klupi kažeš pravimo faul, tu nema zabune. Dok su igrači Barcelone bili poprilično zbunjeni u tom zadnjem napadu Baskonie.

Link to comment
Share on other sites

i u tvitu pise da je trazio faul i da imaju poslednji napad

 

mozda Kari nije znao da Davis ima 4 licne, ali svejedno je napravio gresku. isto tako mislim i da je Davis pogresio, nema sta tu da se razmisljas, 10 sekundi do kraja, pravi faul

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

i u tvitu pise da je trazio faul i da imaju poslednji napad

 

mozda Kari nije znao da Davis ima 4 licne, ali svejedno je napravio gresku. isto tako mislim i da je Davis pogresio, nema sta tu da se razmisljas, 10 sekundi do kraja, pravi faul

Msm da je Kari ocekivao da ce Davis da se zrtvuje za tim a ovaj to nije ucinio i ispalo je kako je ispalo.Uglavnom lako je sada posle bitke biti general.Ali da je trazio faul jeste.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, jasno je tražio faul. Ja se živo sječam ovo kad je pričao za "deny", a odma posle toga je rekao kad njihov primi loptu faul. To mi je promaklo.

 

I nebitno koji je igrač u pitanju, titula je u igri, nemaš šta da se šparaš. Ako je rečeno faul, onda pravi faul.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, LosmiSK said:

Tamir Blat u Albi. To je skauting, zlo igrac.

 

Ovo znaci da je Hermanson free..

 

Bas sam se pitao gde će Blat. Video sam da ima dobru statistiku, dva puta sam gledao u repki i stvarno je bio najbolji, lider ekipe. Mada se meni ne dopada jer je bas, bas shorty. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LosmiSK said:

Bio je i Hinason pre dve sezone.

 

Inace extra pojacanje za Albu

 

https://sportando.basketball/en/ben-lammers-officially-signs-with-alba-berlin/

 

 

 

 

 

 

To beše bio neki visoki 4 ili 5? 

 

Nisam gledao tog Lammersa, ali još neko na forumu rece da je odlican. Izgleda kod koga mi kupimo, taj posle uzme boljeg igraca 😂😂😂

Bas me zanima koga će Promiteas da kupi umesto Halla. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...