Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Jeste Valensija uzas veceras, ali ja bih ipak pre pohvalio ofanzivu Burgosa. Bas fluidan i raznovrstan napad, zapamticu ime Joan Pennaroya.

 

Edit: sta je covek nacrtao za kraj trece cetvrtine, odusevljen sam

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

Obe ekipe su vidno nenaštimovane, odigravaju se najosnovnije akcije i pokušava se na individualni kvalitet, ima mnogo ispadanja iz odbrane i promašaja, s obe strane. Vodi ekipa koja za nijansu ima povezaniju igru i veći voljni momenat.

Link to comment
Share on other sites

ovo je kurac od kosarke. ne samo u spaniji. u nemackoj isto. i ne samo od kosarke, fudbal je jos gori

 

axel bouteille odlican igrac. uprkos koroni vidim da se snasao u unikahi

 

au jbt kako u albi pametno rade. naciljali su lammersa iz bilbaa, kao zamenu za nnoka. pominjao sam ga vec. decko raste iz sezoen u sezonu. prvi bloker spanse lige ispred tavaresa, a nije cak ni starter u bilbau

 

https://sportando.basketball/en/alba-berlin-targets-ben-lammers-to-replace-landry-nnoko/

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

ovo je kurac od kosarke. ne samo u spaniji. u nemackoj isto. i ne samo od kosarke, fudbal je jos gori

 

axel bouteille odlican igrac. uprkos koroni vidim da se snasao u unikahi

 

au jbt kako u albi pametno rade. naciljali su lammersa iz bilbaa, kao zamenu za nnoka. pominjao sam ga vec. decko raste iz sezoen u sezonu. prvi bloker spanse lige ispred tavaresa, a nije cak ni starter u bilbau

 

https://sportando.basketball/en/alba-berlin-targets-ben-lammers-to-replace-landry-nnoko/

Ne znam koje utakmice ti gledas sad i koje si gledao pre u tim istim ligama. Ne moze biti ne znam sta dobro, ali npr Valensija i Real je bio epski mec. Naravno da je bolje uz navijace, ali ne igra se losa kosarka. Evo Andora dobi Reala odlicnom igrom. Burgo i Valensija dobar mec

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odgledao maltene 90% utakmica sa ovog turnira. Kvalitet kosarke je skroz pristojan, nekolike utakmice su cak bile i fantasticne. Naravno da ima i dosta  oscilacija tokom meceva, ali to je normalno kada se uzme u obzir da nije bilo takmicarske kosarke 3 mjeseca.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTripleDouble said:

Koliko vidim Real cupa samo pobeda Gran Kanarije protiv Valensije i naravno sopstvena pobeda protiv Saragose pa da se napravi krug od 3 ekipe i onda da se nadaju boljoj kos razlici? 

 

Tako je

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Preveliki je hendikep za Valensiju bio izostanak Abaldea, njegov doprinos u oba pravca je ogroman. Dubljevic odigrao dosta lose ovaj turnir za neke svoje standarde. 

 

Baskonija mi se nikako dojmi kao ekipa, ima tu kvaliteta, ali igraju nekako ruznu kosarku. 

 

U drugom je falio Labeire jer Doornenkamp nije mogao nikako da sačuva Sengeilu. Mislim da je tu bila razlika od tih par poena da prodju dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...