Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
1 hour ago, Miki28 said:

@realno *w kalva je bila utakmica? Kako su se uklopili Facu i ovamo Jabari i Willy?

Uhhh sad vidim statse, toliko Tavares izdominirao Willija?

 

Tavares se sprdao sa Vilijem. Bukvalno kao dete da čuva, mada stvarno mislim da bi Vili mogao malo da se opusti i odigra makar malo bolje.

 

Uglavnom, kod Reala sve kreće od Tavaresa, standardno. Ubijao odbranu, a u napadu pored poena, jako puno stvari počinje od skupljanja oko njega. Onda traže ko će u napadu, to je prvo bio Musa, pa Kampaco, pa opet Musa veže tri trojke i razbiju ih tu.

Kampaco jako dobar, kao da nije odlazio.

 

Ljulj je i dalje tu, kad uđe u igru, moraju da ga zamole da neko drugi šutne. Srećom po Real, sve manja minutaža za njega.

 

Kod Barse Laprovitola u prvom gazio, posle stao i to je to. Ne vidim neku razliku u odnosu na prošlu godinu. Jedan od glavnih utisaka kako mi nekako slabašno izgleda Džabari Parker. Pa jbt on je u NBA znao i na 4 da se spusti ako se dobro sećam, a sada deluje kao neka baš lagana trojka. Vidim na wiki mu se vodi 113 kg, to nema ni u snu.

Strašnoooo skromno je izgledao na terenu.

 

Edited by realno *w
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tavares je cheat code, siguran sam da dosta nba centara ne bi imali takav uticaj na igru u evropskoj košarci kakav ima on. Sumnjam da će ga Real tek tako pustiti.

 

Hernangomez će biti dobar protiv drugih ekipa. Barca kao ekipa baš ne puni oči, nisu sigurni za f4 imo.

 

Inače PAO djeluje loše na pripremama ali ipak ne bih donosio neke zaključke na osnovu toga.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Sector said:

Inače PAO djeluje loše na pripremama ali ipak ne bih donosio neke zaključke na osnovu toga.

 

Ipak je to skroz nova ekipa, teško je bilo očekivati da odmah kliknu. 

 

Što se Vilija tiče, da, igraće dobro sigurno. Naročito ako Barsa bude imala standardno doro suđenje i dozvole mu se njegovi čuveni laktovi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...