Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Bas htedoh da udjem ovde i ja da prokomentarisem tu kombinaciju plejmejkera, ali sve ste rekli. 

 

Fali im Jaime Fernandez koji je meni super igrac, zbog toga i imaju ovoliku ulogu ova dvojica. Uz to, pokupili su iz manjih ACB klubova i Brizuelu i Bouteillea koji su skroz interesantni. Bice dobar njihov mec protiv Baskonije za prolaz verovatno.

 

Sto se Waczynskog tice, covek je godinama legit EL igrac za neku mid-tier ekipu. Mislim, ne cudi me sto bira da igra u Malagi, verovatno ima i medju jacim platama tamo ali je i steta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne sjecam da je Mirotic ovako dobar ranije bio na niskom postu. Ove sezone veliki broj poena postize sa tih pozicija, koristi dobro fizicku nadmoc. Jos kad se to ukombinuje sa vrhunskim sutem spolja, onda je to nocna mora za cuvare. Za mene licno drugi najbolji igrac u Evropi, odmah iza Larkina.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, LosmiSK said:

Ludvisburg retko odvratno iso kosarku igra 🙂 zali boze ako prodju..jos ubacuje svog sina da igra 🙂 mada kad vidim onog Hercoga,mali je Apolon za njega.

 

Meni nije jasno kako onaj Najt moze onoliko poena da ubaci. Fizički mi izgleda kao prodavac virsli na uglu 45te i 17te 🙂

Nema neki prodor, dribbling, čini mi se kao da ima neki cheat 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne znam sta Alberta Diaza drzi toliko dugo godina u Unikahi. Jedan od vecih bezveznjaka u svijetu kosarke.

Diaz je rodjen u Malagi, zato i igra tamo. 

 

10 minutes ago, propolis said:

 

Meni nije jasno kako onaj Najt moze onoliko poena da ubaci. Fizički mi izgleda kao prodavac virsli na uglu 45te i 17te 🙂

Nema neki prodor, dribbling, čini mi se kao da ima neki cheat 🙂

Vala bas,sipali im trojke iz ISO, ubli ih u pojam.Poslednji napad Bayerna govori sve o njihovom ucescu na ovom turniru.

 

Knight je ludak,skorr klasicni, jes vala tacno sve sto si napisao.

Link to comment
Share on other sites

Danas ISO Ludvisburg vs Timski Ulm. Mislim da ce ih ISO vratiti u realnost, prebolesno igra Ludwisburg, nemati nikakve taktike, ubace te u masinu,pet minuta im dovoljno. Nerealno kako su okrenuli Bayern sa -14 pa poveli dva poena za pet minuta. Ulm na kecu sa Gunterom i Klepizom,neka im je sa srecom.

 

Sto se tice Spanaca,ocekujem hrkljus na Barsi vs Baskonije i sigure pobede Tenerifa i Malage, vrv  oko 10ak razlike.

 

Da vidimo od cega je napravljen Jaka Lakovic,mada mu svi USA igraci imali fine koledz karijere i timove.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LosmiSK said:

Danas ISO Ludvisburg vs Timski Ulm. Mislim da ce ih ISO vratiti u realnost, prebolesno igra Ludwisburg, nemati nikakve taktike, ubace te u masinu,pet minuta im dovoljno. Nerealno kako su okrenuli Bayern sa -14 pa poveli dva poena za pet minuta. Ulm na kecu sa Gunterom i Klepizom,neka im je sa srecom.

 

Sto se tice Spanaca,ocekujem hrkljus na Barsi vs Baskonije i sigure pobede Tenerifa i Malage, vrv  oko 10ak razlike.

 

Da vidimo od cega je napravljen Jaka Lakovic,mada mu svi USA igraci imali fine koledz karijere i timove.

 

Odlican je Ulm i bilo bi mi iznenadjenje da izgube. 

Klepiz igra poziciju 2,ali lici da je neki kombo. Startuju na 1 sa Harvijem I Obstom na 2, a menjaju ih Gunter I Klepiz. 

Gudvin odlicno krilo, na 4 takodje sjajni Derek Vilis na koga treba obratiti pažnju. 

Zanimljiv je i Osetkovski, mogao bi danas lagano da napuni centre Ludwizburga. 

 

Trebala bi biti odlična utakmica ukoliko Ulm ne odigra na gornjoj granici jer onda to ide 15+ razlike. 

 

Edit Derik Wilis 19 poena i 14 skokova. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, propolis said:

 

Odlican je Ulm i bilo bi mi iznenadjenje da izgube. 

Klepiz igra poziciju 2,ali lici da je neki kombo. Startuju na 1 sa Harvijem I Obstom na 2, a menjaju ih Gunter I Klepiz. 

Gudvin odlicno krilo, na 4 takodje sjajni Derek Vilis na koga treba obratiti pažnju. 

Zanimljiv je i Osetkovski, mogao bi danas lagano da napuni centre Ludwizburga. 

 

Trebala bi biti odlična utakmica ukoliko Ulm ne odigra na gornjoj granici jer onda to ide 15+ razlike. 

 

Edit Derik Wilis 19 poena i 14 skokova. 

Ima ih Ludwi, samo da se odmore malo od tempa. Pomraceje Markusa Najta ih kostalo pobede. Srecom,imao sam +2.5. Unistili su Harvija,Hekman briljirao sa Vilisom. Bice to klanje poslednja utakmica,na krv i noz sto bi se reklo.

 

Mada,bilo bi lepo finale Alba i Ulm, tu bi im se Alba usrala u zivot, ali bi bilo bar lepo finale. 

 

Sutra da vidimo Nkonka vs Mahalbasica sta moze u odbrani. Isto But i Sikma ce biti haos duel.  Interesantno ce biti i Polding u odbrani sa ovim nesretnim Nemcem Tadom tu im je kljuc al ce ih Hermanson i Giedraitis oduvati mislim.

 

Dobra kosarka ce biti ove zavrsne veceri.Ludvi sa10+ na-9 i onda tie.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LosmiSK said:

Ima ih Ludwi, samo da se odmore malo od tempa. Pomraceje Markusa Najta ih kostalo pobede. Srecom,imao sam +2.5. Unistili su Harvija,Hekman briljirao sa Vilisom. Bice to klanje poslednja utakmica,na krv i noz sto bi se reklo.

 

Mada,bilo bi lepo finale Alba i Ulm, tu bi im se Alba usrala u zivot, ali bi bilo bar lepo finale. 

 

Sutra da vidimo Nkonka vs Mahalbasica sta moze u odbrani. Isto But i Sikma ce biti haos duel.  Interesantno ce biti i Polding u odbrani sa ovim nesretnim Nemcem Tadom tu im je kljuc al ce ih Hermanson i Giedraitis oduvati mislim.

 

Dobra kosarka ce biti ove zavrsne veceri.Ludvi sa10+ na-9 i onda tie.

 

Nisam gledao, a jel ih Wilis usro sa 4 ili ga bacio na 5, nesto kao Bartel. 

Link to comment
Share on other sites

Uf ako je Hekman bio dobar onda je Ulm bas podbacio. Inace bi rekao da na ovom turniru najbolju odbranu igraju Lud i Ulm,tako da mi nije čudan onaj mali broj poena juce. 

Pogledao sam četvrtu danas snimak, Ulm prokockao plus 9, a onaj Najt je neverovatan. Jesi video kako je zakucao u četvrtoj? 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...