Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Ja mislim da jeste bio penal (partizanov igrač prvi kod lopte, Katai kasni i šuta ga u list), ako se gleda po ovim novim VAR kriterijumima, gde se u sitna crevca gledaju ti minimalni kontakti i povlačenja za dres bez imalo osječaja za utakmicu. 

 

To što su ti novi kriterijumi težak bullshit i uništavaju fudbal, to je več za odvojenu debatu.

Upravo to. Onda citam kako Bobana kako  igraci previse padaju a ustvari ako ne padnes ne moze ni faul dobiti. Sad kad se setim kad Erakovic nije pao protiv Makabija a covjek ga udario 3x jace jos bio u gol sansi a ovaj izlazi sa loptom iz 16.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

a kako objasnjavas fiziku lopte nakon tog kontakta?

kako lopta leti onoliko ako katai sutira igraca a ne loptu?

 

Nisam obratio pažnju na to, iskreno. 

 

Ali sam primetio drugi detalj, koji mi je bio presudan. Možda če nekome biti smešno, ali ja na snimku vidim kako se igraču Partizana zatrese list, posle udarca Kataia. Što znači da je do kontakta tamo stvarno došlo.

 

A skoro nemoguče je da Katai u jednom pokretu/zamahu pogodi prvo loptu pre Partizanovog igrača, a posle toga i njegov list

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

a sta je mogao ovaj da promeni u 5 dana?

mister jeste u velikoj meri kriv za ovo sto gledamo danas…a najvise za to sto ne mozemo da trcimo

Brate ja vidim da ni Mitrovic ne moze da trci, a usao je pre 10 minuta. Znaci da nije do kondicije nego do volje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a sta je mogao ovaj da promeni u 5 dana?

mister jeste u velikoj meri kriv za ovo sto gledamo danas…a najvise za to sto ne mozemo da trcimo


Za pocetak, izmene su mu kriminalne.
A po meni i startnih 11.

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:


nije samo Bukari, ceo tim. Onog italijana treba strpati u zatvor, šta je on radio .

 

Negdje sam bio procitao da taj kao kondiciju tempira prema kraju sezone odnosno da postepeno dize fizicku spremu igraca. Sad kad se serim Omonije i Serifa ista situacija je bila al se tad maskiralo vrucinama a opet protiv Milana i Glazgova smo fizicki bili dobri. U sustini stamota da ekipa koja zeli igrati ls u svako vreme ne moze odigrati 90min u bar nekom pristojnom tempu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...