Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 said:

Nema potrebe. Ja sam navijac Zvezde ali cu uvijek postovati Dekija.

Otisao je, nije uradio svoj posao za sta je doveden i to je to. Za razliku od glibeza sa kojim se srecem svaki dan, on je svoju odgovornost preuzeo. Da li bi ti?

Bih, jos odavno. No dobro, otisao je, hvala mu na tome.

Link to comment
Share on other sites

Dugo sam razmisljao posle eliminacije o Stankovicu. Beogradsko je dete, jednostavno toliku pljuvacinu jednodusnu odavno nisam video na jednom mestu. Ljudi su sa pravom bili ocajni. Jednostavno kao covek sa kicmom podlegao je pritisku svog Beograda. Medjutim pitam se da li je Mrkela kicmenjak? Odgovornost mora da postoji a Stankovic je ovom ostavkom napravio granicu izmedju njega i Mrkele recimo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Italijani svakako idu iz strucnog staba, jer ih je Dejan doveo. Milojevic dovodi svoje ljude, vrv cu tu neko ostati u vidu kompromisa tipa Milijas, ali na ovim ozbiljnijim pozicijama ce biti promene. 

 

Btw, meni je Dejan Stankovic bolji trener od Vladana Milojevica, verujem da je to sad jeres reci, ali tako je. 

Hm...svakako da mi se više svideo Dekijev stil i da smo lepše igrali i u grupnoj fazi LE, ali za nokaut fazu prilično zaostaje.

Stanković nije izbacio nijedan tim približnog kvaliteta ili jačeg od sebe. Kluž je možda bio najjači protivnik kog smo prošli.

 

Deluje mi da mnogo bolje spremi tim kada postoji popravni, tj u ligaškom delu. Miloje je sa prilično ograničenim timom i sredstvima nije izgubio nijedan dvomeč u kvalifikacijama, a poznato je da nisam fan njegovog fudbala.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Markoss said:

Italijani svakako idu iz strucnog staba, jer ih je Dejan doveo. Milojevic dovodi svoje ljude, vrv cu tu neko ostati u vidu kompromisa tipa Milijas, ali na ovim ozbiljnijim pozicijama ce biti promene. 

 

Btw, meni je Dejan Stankovic bolji trener od Vladana Milojevica, verujem da je to sad jeres reci, ali tako je. 

Milojeviću je u Malmeu pomoćni bio Nikola Trajković koji je nešto malo igrao u Zvezdi. Mislim da je on preživeo smenu Milojevića ali ne bi me iznenadilo da bude u novom stručnom štabu Zvezde. Nadam se samo da ne opstane onaj Radenković🤥

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Stankovic je ovom ostavkom napravio granicu izmedju njega i Mrkele recimo. 

 

- Ја својом оставком повлачим границу, Мито.

- Какву границу?

- Између мене и тебе.

- Терзо, сеци пса!

 

Шалу на страну, добро да се један човек на одговорној позицији понео у складу са неуспехом који је доживљен. Доста је демагогије, обезбедили смо ЛЕ, ово, оно, то се урадило још против Пјуника. После Омоније и Шерифа, а сад и Хаифе, без обзира на повремене бљескове, мислим да Кумара није за тренера Звезде. Посвађан са пола свлачионице, форсирају се увреде за фудбал попут МГ77 и војника Срне...потребна је свежа крв. Не знам да ли пар дана пред дерби, али потребна је. Е, сад, шта ће ту Милојевић да промени, видећемо. Страх ме да неће много, јер је граница са почетка између поменутог двојца и остатка звездашког света превише изражена.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stankovic je uradio jako dobre stvari kao trener Zvezde, ali je od pocetka docekan na noz u javnosti i nijedan uspeh mu nije priznat, a neuspesi preuvelicani 10 puta.

 

Preuzeo je raspadnut tim od Milojevica. Imao je bodovnu prednost, ali tim nije bio ni za k. Rascistio sa Zanderom, Kanjasom, Van la Parom i Tomaneom, Jovancicem... Odigrao polusezonu maltene sa Gavricem i Nikolicem kao nosiocima. Poceo da pobedjuje redovno Partizan sto nam je jedno vreme bila nemoguca misija. Odigrao dve odlicne sezone u LE, uprkos ispadanjima iz LS kvalifikacija koja jesu bili neuspesi, ali nista kardinalno jer svakako kao klub nismo dorasli tom takmicenju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mozda jeste

ali sta bi rekao zasto mister nikada nije uspeo da izbaci/pobedi boljeg od sebe?

dok je miloje to u vise navrata uspeo?

 

Modernije Dejan gleda na fudbal i to je ono sto se u danasnjem fudbalu mnogo vise gleda od sturih rezultata. Milojevic stil je dekadentan, bukvalno izdanak srpske trenerske sole koji je batadjorizam doveo do perfekcije. Dejan je u nekoliko navrata pokusavao da igra fudbal, dosta napadackije smo igrali i u prvenstvu i u Evropi.

 

Za Milojevica se znalo onog momenta kad je otisao iz CZ da je to to, jer nijedan klub ne zeli da zbog rezultata trpi da mu ekipe igraju onoliko na gol manje. Cak i onaj ko je bio spreman to da istrpi, video je ubrzo da Milojevic van komfor zone ne moze bas puno, pa je svugde ostajao po dva meseca. 

 

Na stranu sto su meni njegovi rezultati sa Zvezdom i te silne eliminacije, nesto najnejasnije ikada, i nesto sto sam siguran da nikada logicki necu umeti da objasnim. Onoliko krs fudbal, onolika sreca, ali rezultat i to uvek kad treba. 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Koliko ke odigrao? Za koliko je prodat?

 

Da pomogne? U kom ti svijetu zivis? 

U svetu Milosa Ninkovica, Darka Lazovica, Dejana Savicevica.. 

 

Odigrao je manje od 100. 

 

Legenda Inteera svakako i jedan od boljih igraca Zvezde. 

 

Je l Luka Jovic legenda zvezde onda po tim istim parametrima. Prodat, nas decko iz skole, igrao u velikom stranom klubu

Link to comment
Share on other sites

Just now, Venger said:

I sta su uradili tamo? Jel su narasli kao klubovi? Jel igraju Serif i Omonija redovno LŠ sad?

Igraju LE isto kao i mi, da bi napredovao u sportu moraš da igraš sa najboljima a ne da se kurčiš kad gaziš kolubaru i javor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Modernije Dejan gleda na fudbal i to je ono sto se u danasnjem fudbalu mnogo vise gleda od sturih rezultata

na trenutke da...i sam rekoh da je par puta zalicilo da ce biti neki trener od mistera

ali onda odes u izrael i u 2p sa terena izvedes sve koji mogu nesto da odigraju u napadu i zaigras blok gori od miloja

mister kao da je hteo da igra fudbal, ali se vise puta pokolebao, nije verovao sebi i svojoj taktici, i vracao ne defaultni batadjorizam

 

kako objasnjavas gobelju, srnalda, miću i ostale gardiste?

imas info iz kluba, da li mozes da kazes sa kim se sve mister posvadjao? tj. ne moras imena, daj broj

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Igraju LE isto kao i mi, da bi napredovao u sportu moraš da igraš sa najboljima a ne da se kurčiš kad gaziš kolubaru i javor

Kakva Kolubara i Javor, pricamo o dve sezone LE u kojima je docekano prolece u Evropi. Rutiniran Ludogorec koji je bio svemirski brod za nas pre 5 godina. Cak i onaj Gent koji smo pregazili u dvomecu je bio u tom trenutku igracki dosta jaci od nas.

 

Kad krenes u teretanu, jel povecavas postepeno kilazu, u skladu sa tim kako ti raste snaga ili uzmes odmah da radis cucanj sa 200 kg i polomis kicmu? Bas rastemo od petardi u LŠ, to smo videli. Igraci izgledaju ko busan k posle svake utakmice.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

U svetu Milosa Ninkovica, Darka Lazovica, Dejana Savicevica.. 

 

Odigrao je manje od 100. 

 

Legenda Inteera svakako i jedan od boljih igraca Zvezde. 

 

Je l Luka Jovic legenda zvezde onda po tim istim parametrima. Prodat, nas decko iz skole, igrao u velikom stranom klubu

Ninkovic igrao u Zvezdi ko klinac oa se vratio da pomogne? Jel se Zvezda zvala Dinamo Kijev?

 

Darko Lazovic? Greota od decka sta mu je radjeno. I on se vratio u klub?

 

Luka se vratio u klub?

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

@Venger

ko je bo tebi odgovoran za to sto 3. sezonu za redom ispadamo od, na papiru, slabijeg protivnika?

ko je odgovoran sto ne mozemo da trcimo duze od 45min?

ko je odgovoran za srnica i gobelju?

 

Odgovoran je Stankovic, tu nema dileme. Ali reci da nije nista uradio ili da nas je nesto unazadio kao trener je u najmanju ruku netacno. Po meni je ostvario vidan napredak i za mene je utisak koji je ostavio ukupno na klupi pozitivan.

 

Za Gobeljica nije odgvoran jer nema drugog igraca na toj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...