Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Pa zapravo Kulibali u ovom bunarenju i iima vise smisla od Pesica koji sa tri metra glavom gadja u golmana. Ako je uopste i udario glavom, ako nije, jos jadnije od njega.

 

Nikolic, plejmejker koji ne vodi loptu nego ona njega sa 0 posto kreativnosti. Mnogo bre sve ovo deluje lose. Cak i odlicni igraci poput Kataija i Dragovica su neprepoznatljivi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto Stankovic na ovim utakmicama kao danas ne igra desnog beka, cak je bio igrac kola kada je prvi put startovao na toj poziciji. Ovo stvarno nema smisla vise sa Gobeljicem, u napadu nikad nije znao ali makar u odbrani je igrao nesto, sada duplo golo. 

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam koliko je fizicki inferioran ovaj Nikolic, sav sitan i nikakav, izgleda kao kadet na terenu. S druge strane, Micko sasvim solidan, kamo srece da nam je jedan takav na desnom beku.

 

Nit' automatizama, nit' trunke lucidnosti u nasoj igri, sve nesto tunjavo, jalovo, stihijski... Sablonski alibi pasovi, balon-centarsuti napamet, niko se ne krece i ne nudi, svi statiraju i cekaju da ovaj s loptom nesto izmisli. Na sve to, prekidi su nam uzas. Tuzno nas je gledati, ispade da nam je Ivanic pola tima...

 

Ne znam sta se desilo Pesicu, igra i krece se kao poslednja babetina, uopste nije ovako nemocno izgledao na prvih 4-5 utakmica...

Link to comment
Share on other sites

Ma nema sanse sad da ga otpuste. Sacekace reprezentativnu pauzu ovu, pa ce da se vidi dal cemo posle toga bolje da izgledamo. Kontam da nece da se menja do polusezone. Ako na pauzu odemo sa nekim minusom plus izduvakis iz Evrope, onda ce i da se reaguje sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...