Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Resenje je prosto, ja bih doveo Maksimovica, ali ne bih ga pustao da igra vazne utakmice (LS, derbije, Vojvodinu...). Onda svi zadovoljni i problema nema.

Zna se ko u Zvezdi igra na vaznim utakmicama ali

I njima se još i skandira! Gardisti su to a ne neki ramadanijevi agenti. A gobeljic i srnic bi ga u dupe ljubili samo da ih uzme pod svoje i proda u tamo neku Firentinu ili Napoli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Godine prolaze, perkos i dalje brani Maksimovica, kao da ima procenat od njega. 😂 

 

Meni je jedan od jacih utisaka Maksimoviceve karijere bio kad je otisao u Spartak Moskvu na pozajmicu. Oni bili prvi na polusezoni, dodje Maksa, jedan kiks, drugi kiks i Spartak zavrsi sezonu u LE. 

 

Ima on meceva kad izgleda kao Nesta na terenu, ali ima meceva kad se vise isplati cuvati njega nego protivnickog napadaca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Godine prolaze, perkos i dalje brani Maksimovica, kao da ima procenat od njega. 😂 

 

Meni je jedan od jacih utisaka Maksimoviceve karijere bio kad je otisao u Spartak Moskvu na pozajmicu. Oni bili prvi na polusezoni, dodje Maksa, jedan kiks, drugi kiks i Spartak zavrsi sezonu u LE. 

 

Ima on meceva kad izgleda kao Nesta na terenu, ali ima meceva kad se vise isplati cuvati njega nego protivnickog napadaca.

Maksimovic mi je brat od ujaka pa redovno uplaćuje za burek jebiga guzva je kod mrkele i terze nisam uspeo da dođem na red.😁   Od svih ponuđenih i potencijalnih štopera koji se pominju oko Zvezde Maksimović je najbolji ali eto pamti mu se svaki kiks. Da se ne lažemo zna se iz čije kuhinje i zašto je to pokrenuto a pokoplio se nakon odlaska Prosinečkog iz Zvezde. Ko god malo prati dešavanja u Zvezdi zna o čemu je reč ali neko je vojnik kluba,neko burekdžija,neko veruje vesiću i dan danas( generlštab delija) a neko slobodno iznosi svoje mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

Opet ti i teorije zavere, kuhinje i ostale stvari. Naravno, nista konkretno neces da kazes, vec samo zna ko je i prici i tako to... Jeste, svi mi ovde slusamo Vesica i generalstab sta ce da nam kaze, pa dolazimo da pljujemo mocnkg Maksu😂😂😂

 

Maksimovicu se pamte kiksevi jer ih je bilo toliko mnogo sto u Zvezdi, sto u reprezentaciji, sto u klubovima. Ali lakse je valjda misliti da je to teorija zavere nego da ljudi pamte sta i kako je igrao

 

Ali ajde da ispostujem, iako znam da neces odgovoriti, iz cije kuhinje dolazi?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozemo ovde da raspredamo o bureku, ujacima i gardistima, ali je cinjenica da tako vazna pozicija kakva je stoper uz Dragovica mora biti adekvatno popunjena obzirom da se nazire prodaja Erakovica vrlo skoro.

Tu jednog mladog igraca, koji je toliko napedovao poslednjih godinu dana upravo uz Dragovica, ne moze da zameni drugaciji profil, niti sporiji  nit manje okretan stoper. E to ce se upravo desiti, bar tako ocekujem, pa kom opanci, kom obojci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pero_Cameron said:

A koji je to porodicni razlog zbog kog hoce da se vrati u Srbiju? Ne treba nam igrac koji ce biti mislima van terena celo vreme.

Maksimovica prati los glas i to nije bez razloga. Ko je malo vise upucen zna zasto ovo govorim. 
Prodaja utakmice sa Bordoom koju je neko pomenuo je potpuna glupost, ne prodaje se utakmica te vaznosti niti na tako ocigledan nacin, ali ima drugih stvari vezanih za njega koje nikako nisu za pohvalu. 
I sve ovo drugo receno stoji: kikser je uvek bio, a ako bi se nekako ignorisali ti kiksevi (sto ne znam kako je moguce), radi se o stoperu koji je kvalitetom u top 2-3 srpska i odlicnog kvaliteta za Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, pantelia said:

Dakle ko smatra da je Maksimovic kiksara i vezara, i daleko mu lepa kuca i sto dalje od Zvezde, on je ili vojnik kluba, ili burekdžija, ili gardista, ili veruje vesiću? Lepo.

Mozda je i sve zajedno 😄😄😁 brzo se zaboravlja ko je vodio i kako klub u vreme kad je Maksimović došao u Zvezdu. Kad je otisao Prosinečki došla je druga struja tj novi trener i nova menadzerska ekipa kojoj nisu odgovarali ni Maksimović ni Mladenović ni Luka Milivojević pa se krenulo sa njihovim bušenjem i teranjm iz kluba. Zato se i dalje priča o njegovom kiksu čak i prodaji protiv Bordoa iako je veći krivac bio Bajko. Ne postoji igrač na poziciji štopera koji nije nikad napravio kiks ali se nekima to pamti a nekom se gleda kroz prste, sad da li je burek ili nešto jače ko će ga znati.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ko je igrač sa 29 golova i 21 asistencijom u prošloj sezoni koji se najavljuje?

Pešić. Promocija u 14.

 

edit. samo što ovo nije statistika iz prošle sezone, nego učinak u Zvezdi u prvom mandatu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šilja Pešić nije loš igrač ali nije za prvog napadača u Zvezdi tj morali bi da imamo jednog top špica a da Šilja ulazi po potrebi. Nažlost domaćih napadača dostupnih mrkeli je vrlo malo pa eto opet Šilje u Zvezdi. Pitanje je i koliko će se uklopiti uz već formiranu ekipu koju predvode Katai i Ivanić, nekako mi je utisak da je sa njima najbolje sarađivao Falćineli iako sigurno nike vrhunski špic.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Šilja Pešić nije loš igrač ali nije za prvog napadača u Zvezdi tj morali bi da imamo jednog top špica a da Šilja ulazi po potrebi. Nažlost domaćih napadača dostupnih mrkeli je vrlo malo pa eto opet Šilje u Zvezdi. Pitanje je i koliko će se uklopiti uz već formiranu ekipu koju predvode Katai i Ivanić, nekako mi je utisak da je sa njima najbolje sarađivao Falćineli iako sigurno nike vrhunski špic.

Talijan je bio pravi fit na tandem Katai-Ivanic, odradjivao je dosta posla i ucestvovao u igri dalje od protivnickog gola, menjao pasove i otvarao se, navlacio protivnicke stopere i otvarao prostor krilima.

To Zvezda nema od kako je Falcineli otisao, Silja to sigurno nije i njegov doprinos cemo videti na terenu, iako nije los igrac - nije ni za prvu opciju sigurno, a tako dolazi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pantelia said:

Ako Silja dolazi mesto Pavkova, super.

 

Ako ovo znaci da Ohi odlazi, onda mozemo da se roknemo kolektivno.

Pavkov nema gde da ode, tako da na zalost Ohi je taj, jos jedan sjajan posao ekipe iz fotelja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...