Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

@Milos 3.14, meni je dobric kobric za divno cudo okej, samo da ne poteze one trice iz dotrcavanja. kapiram da je kod karija na nekoj mocnoj drogi i da mu treba makar video call sa radonjicem..periodicno.

I meni je on OK, ali nekako cenim da ili on ili Marinković otpadaju ako ide 5 visokih. Ako se kockamo i idemo sa 4 visoka ( Joker, Milutinov, Beli, Deda) onda možda na EP odu i Marinković i Dobrić

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, uini said:

ja se nadam da idemo sa jokic milutinov bjelica deda kalinic lucic, tj da nema treceg klasicnog centra, jer koji ce nam, ako vec kopriva nije igrao minute kao siromah zamena za milutinova

To bi bilo najbolje, ali ako su i Bjelica i Milutinov roviti i skloni povredama onda možda ne bi bilo loše da se povede još neko kao osigurač. Po meni bolje Petrušev nego Kopriva/Rile

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Извештај медицинског тима: Недовић, Милутинов, Гудурић и Бјелица

 

Репрезентативац Србије Немања Недовић је током једног дуела на синоћној утакмици против Словеније доживео пад који је изазвао хематом на мишићу.

Након обављених прегледа и постављања прецизне дијагнозе, Недовић је започео терапије и неће бити у тиму на сутрашњем мечу против Италије.

У тим се након поштеде враћају Никола Милутинов и Марко Гудурић.

Немања Бјелица по плану наставља са терапијама.

Медицински тим репрезентације Србије

 

Au Nemanja sinko ... :smiley13:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

#00 Amedeo Della Valle (1993, 194, G)
#0 Marco Spissu (1995, 184, P)
#1 Niccolò Mannion (2001, 190, P)
#6 Paul Biligha (1990, 200, C)
#7 Stefano Tonut (1993, 194, G)
#8 Danilo Gallinari (1988, 208, A)
#9 Nicolò Melli (1991, 206, A)
#13 Simone Fontecchio (1995, 203, A)
#16 Amedeo Tessitori (1994, 208, C)
#17 Giampaolo Ricci (1991, 202, A)
#18 Matteo Spagnolo (2003, 194, P)
#25 Tommaso Baldasso (1998, 192, P)
#33 Achille Polonara (1991, 205, A)
#50 Gabriele Procida (2002, 201, G/A)
#54 Alessandro Pajola (1999, 194, P)
#70 Luigi Datome (1987, 203, A)
#77 John Petrucelli (1992, 193, G/A)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Hematom brate, to ce proci za 2 dana. Bolje da pauzira nego da ga tako staklenog i rovitog bacamo u boj protiv krezubog Polonare koji deli sekire pri svakom pokusaju pologanja.

Ma znam.Ali njega te povrede zezaju celu karijeru...Kod njega se moras brinuti da nece nezgodno negde stati...Jbg.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Kankkunen said:

Au Nemanja sinko ... :smiley13:

Toliko smo jaki sa povredama da je medicinski tim reprezentacije Srbije poceo da izdaje saopstenja.

23 minutes ago, uini said:

 

pejstovao je neko da rts prenosi

inace, ako je tacan onaj spisak centimetara, gallo im je najvisi igrac sa 208cm 😐

Isti ovaj utisak je bio i za SP 2019. kada smo igrali sa Italijanima. Bas se secam da smo komentarisali da im je Galo najvisi sa 208 cm. I sad kad razmislis, njima je Bargnani poslednji centar koji je vredeo, a daleko od toga i da je on imao igru centra.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

RTS

 

1 hour ago, uini said:

 

pejstovao je neko da rts prenosi

inace, ako je tacan onaj spisak centimetara, gallo im je najvisi igrac sa 208cm 😐

 

- Имате ли кромпира?

- Не, али имамо лука.  😄

 

Виђех, виђех да преноси РТС, но се понадах за СК или Арену.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:


Koja odbrana Dimeca, izvacario Jokaru posteno. A cini se da Jokic pokazuje Dedi nesto kao ma samo je baci ka meni, ali realno je Vanja imao bolju poziciju za dodavanje i trebalo je da mu doda on.

 

Kad se zaustavi klip na petoj sekundi npr, prosto je neverovatno kako Marinković nije uspeo da baci pas Jokiću. Čist pas, dobra pozicija Jokića..

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...