Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

26 minutes ago, Manilla said:

Ko je tačno sličan nama po snazi ako budemo koliko toliko kompletni? 

 

Ove ekipe bi morali da otresemo kao vašarsku krušku. 

Sa zdravim Bogdanovicem verovatno smo bolji od Poljske i Ceske i imali bi sanse da osvojimo ovu grupu. 
Izrael i Finska su ekipe zbog kojih se kaze da danas svi igraju kosarku. 
 

Upitan je dalji razvoj nasih mladjih igraca, oni se jos uvek bore da izadju iz proseka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, KfJ said:

 

Kad budemo znali sta je reprezentacija i ko igra. 

 

 

 

reprezentacija • ženski rod Pretstavljanje, zastupanje, zamenjivanje; gospodstven izgled, dostojanstveno držanje, ponašanje koje odgovara zvanju koje neko ima; narodno pretstavništvo; sp. najbolji pretstavnici jedne grane sporta koji učestvuju, kao celina na utakmicama u inostranstvu kao pretstavnici sporta jednog naroda, jedne države. (lat.)

 

- igraju kosarkasi, ako je u pitanju kosarkaska reprezentacija (prim. uini) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

reprezentacija • ženski rod Pretstavljanje, zastupanje, zamenjivanje; gospodstven izgled, dostojanstveno držanje, ponašanje koje odgovara zvanju koje neko ima; narodno pretstavništvo; sp. najbolji pretstavnici jedne grane sporta koji učestvuju, kao celina na utakmicama u inostranstvu kao pretstavnici sporta jednog naroda, jedne države. (lat.)

 

- igraju kosarkasi, ako je u pitanju kosarkaska reprezentacija (prim. uini) 

 

Navijao sam za nashe u prozoru, bila je dobra borba, zadovoljan sam. 

Ako opet bude takva atmosfera i ako to bude ekipa, naravno da ce biti zanimljivo pratiti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta je reprezentacija za tebe npr ?
Beyond definicije koju si ljubazno postirao. 
Moze to biti bilo sta naravno, od onog naseg kosarkaskog do cisto nacionalnog ponosa, neka istorija ciji smo hronicari, 

ili jednostavno samo iskra u oku, tetovaza KSJ na suterskoj ruci. Pitanje je retoricko i ne zahteva odgovor. 
 

Za mene konkretno, reprezentacija je grupa igraca koji cine jezgro + trener. 
Kakav oni utisak ostavljaju kao grupa i vodje i kako se ophode jedni prema drugima odredice i stepen ozbiljnosti njihove misije. 

 

Link to comment
Share on other sites

kao i mnostvo tetovaza po telu, korpulencija i masa dominiraju. Medjutim i tehnicki napredak u igri svih, od bekova do centara i krila vidljiv je i znacajan, kao i koncept moderne kosarke, pod uticajem NBA i trzista igraca i trenera u Evropi. Pa ipak, reprezentacija i u kosarci kao i u svakom drugom sportu, morala bi da bude nesto vise od pripadnosti klubu sa profesionalnim angazovanjem.  Drago mi je da Kari Pesic prihvatio da vodi reprezentaciju jer mi se cini da je harizma tog kosarkaskog strucnjaka bitna u stvaranju jakog tima za velika takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Ali razlog je pobedio 😄 Taksista mu tražio da sedne na zadnje sedište zbog epidemioloških mera i ovaj je, pazi, prebio ga, te ukrao (da, ukrao, ћирилицом-украо, УКРАО) automobil 😂

 

Гаги вент фулл ГТА

Edited by Manilla
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nešto valjda kod moke, pa ga je duda isto jednom zvao i više nije pa je popizdeo

 

Izjavio tada da Duda laže kao pas. Mislim da je još izjavio da je Duda dobar pedagog ali ne i trener. Videlo se i tada da nije vinklovan.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...