Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, mister-no said:

Jokic na domaćoj hrani vidi se. Bogdan i Bjeli siluju za sve pare, upropasti ih nba za razliku od Jokica koji je povukao u suprotnom smeru.

Mozda je to i do statusa u ekipi koju imaju, tj moraju stalno da se dokazuju da budu bolji, da bi igrali. Dok u Denveru sve se vrti oko Jokica.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo fali Teo da unese ritam svojom magijom, mada i bez njega ovo mora mnogo bolje. Za mene je jedna od glavnih stvari, narocito ako je Teo nesto sjebao, Vasa. Mislim da njemu mora da se da sloboda, da bude potpuno opusten jer kad nije onda mu provociraju sut i ne moze da igra nista. Ista stvar je sa Jovicem sada, kao i sa Jovicem na EP 17, pa je poceo duplo bolje da igra kad je poceo da sutira kad mu idu ispod bloka. Samo sto je Vasa bolji igrac od tog Jovica. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bravo na pobjedi momci, nekako mi drago zbog svih ljudi koji su došli i zbog atmosfere koja mi je ovako preko TVa djelovala baš kul. Sa druge strane i da smo izgubili, ništa strašno ne bi bilo.

 

Mislim da smo malo bili iznenađeni intezitetom Litvanaca na samom startu, i jednostavno su nas tu izbacili iz ritma. Uigravamo se to je jasno, i ove utakmice i treba tome da služe, posebno u situaciji kada se igrači naknadno priključuju pripremama. Opet, vidi se kvalitet, i to na neki način pokazuje i rezultat na kraju, jer koliko god da smo izgledali inferiorno na momente, Litvanci se nisu mogli odlijepiti. Idealan tok meča i da se vidi kako niko neće da nam otvori put do finala i da se malo svi kolektivno iskuliramo sa Amerima kao jedinim konkurentom na SP.

 

Mnogo je bitno šta će biti sa Teom, jer iako mi je glupo da seciramo igru svakog pojedinca, nekako mi je utisak da smo bili baš bezopasni sa pozicije pleja, i Jovke i Vasa skroz nekonkretni.

 

Biće ovo sve ok. 🙂

 

P.S. Kvalitet teme će biti baš upitan tokom prvenstva bojim se. 😷

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

el bb na nekoj djokovic dijeti?  naci krupniji je bio u feneru dok je igrao, redak slucaj da igrac koji ode u nba se ne raskrupnja(tm)..

 

stos tice tekme, aj sto gro populacije racuna da cemo se prosetati do finala i tamo ocetkati amere, vec su i igraci u tom mindsetu..

 

celavi prepotenko, opasan nemac pojma, i opasno je usrao sa selekcijom..  na kraju ce voditi i simona i bircevica a nijedan ni drugi zajedno ne mogu da odmene bjelkana ni na 2 minuta, sto implicira da ce ovaj igrati po 40..

jos ako povede i radulju na ustrb bobija, no comment.. odstranjivanje kaline i nedovica je vec apsolvirano :default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 8
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n4l1m said:

el bb na nekoj djokovic dijeti?  naci krupniji je bio u feneru dok je igrao, redak slucaj da igrac koji ode u nba se ne raskrupnja(tm)..

 

stos tice tekme, aj sto gro populacije racuna da cemo se prosetati do finala i tamo ocetkati amere, vec su i igraci u tom mindsetu..

 

celavi prepotenko, opasan nemac pojma, i opasno je usrao sa selekcijom..  na kraju ce voditi i simona i bircevica a nijedan ni drugi zajedno ne mogu da odmene bjelkana ni na 2 minuta, sto implicira da ce ovaj igrati po 40..

jos ako povede i radulju na ustrb bobija, no comment.. odstranjivanje kaline i nedovica je vec apsolvirano :default_coffee:

 

što bi rek'o lessort, puši kurac (ja to od milošte hehe) 

 

koji je ovo bolid od teme i ko vas sastavi 

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

dobar poraz, pre svega zbog nerealnih ocekivanja kako cemo da se prosetamo do finala i nabijemo nemocne Amere

 

nadam se da cemo napraviti neku igru oko Jokica, da ce se Bogdan, Beli i ostali pohvatati sa njim u dovoljnoj meri za ovih 20 dana

 

slazem se da se Beli malo ofucao u NBA, od njega se ovde ocekuju neke prime Kukoc partije ali on je danas dosta drugaciji igrac nego sto je bio u Evropi, jbg, kada ti se igra svodi iskljucivo na to da rasiris teren prirodno je da izgubis nesto od point forward vestina

 

siljenje patke na Bobiju je vrlo neukusno, zasto je uopste pozvan ako ce da sluzi za to da ga na minut, dva prosetaju dvoranom ko cirkusku mecku

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bez osvrta na njihovu trenutnu formu najlošiji stav na terenu imali su Jović i Vasilije šokirani izlaskom Tea.

Obojica zreli i priznati EL plejevi od po milionče eura ali večeras, uz dužno poštovanje, sa samopouzdanjem štrebera na ekskurziji.

Kada su videli da i Bogdan nije sav svoj i da ni tu nema kreacije, pa upravo njih dvojica su morali da preuzmu i krenu snažnije

jer su bekčine od po 95-100kg i skoro dva metra...a oni bacaju lob pasove Jokiću na 4 metra od koša da ga ovi biju kao vola.

 

Vasa se u svakom prodoru samozarobio ispod obruča iz pozicija u kojima ili posterizuješ ili izvlačiš faul...

a on izvuk'o dve čiste blokade i pokušaj polaganja od vazduh.

Jović isto izgleda kao na Evropskom...ja sam tu ako baš nema ko.

 

 

Mislim da ne preterujem, samo sam preplašen jer obojici ova čaurenja nisu strana.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...