Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

20 minutes ago, Ne sam Safete said:

Što bih te zajebavao, da je u Zvezdi trcao bi  za Teom i Šabazom.

Da ne spominjem fore koje bi usput pokupio.

Nekad sam i ja tako razmišljao, ali nisam više tog stava.

 

Igranje 25+ svaku utakmicu u ABA ligi >>> igranje do 5 minuta u EL i nešto preko toga u ABA, uz taj trening sa jakim igračima. Pričam o proseku minuta, naravno da bi Topić imao neke tekme sa baš finim učinkom i u Zvezdi, ali nije to to.

 

 

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marvin said:

Ovo sa Nedovicem meni deluje da je on inace malo preko qrca dosao na pripreme (sudeci po onoj ranijoj izjavi), a onda jos kad je video da igra po 10 minuta bio u fazonu necu da se cimam i gubim celo leto za ovo, ionako me je mrzelo.

Sto na kraju i nije tako neposteno, bolje nego da je nastavio da igra na bazi q.

 Po govoru tela i faci tipa "mrzim što sam ovde", nadmašio i Borišu. Nikad ga nisam video u gorem izdanju (i fizičkom, i mentalnom). Tačno se videlo da je došao preko neke stvari na pripreme.

 

Poslednji put sam to video kod Micova, onda kad ga je Sale oterao u svlačionicu (bio na toj utakmici). Incident na klupi je bila kulminacija njegove kurcobolje. Jednostavno, kretanje i govor tela su mu bili kao kod kornjače.

Edited by drgnk
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MilošVB said:

Nekad sam i ja tako razmišljao, ali nisam više tog stava.

 

Igranje 25+ svaku utakmicu u ABA ligi >>> igranje do 5 minuta u EL i nešto preko toga u ABA, uz taj trening sa jakim igračima. Pričam o proseku minuta, naravno da bi Topić imao neke tekme sa baš finim učinkom i u Zvezdi, ali nije to to.

 

 

Bolje da radi sa Baračem, nego sa Ivanovićem, više će naučiti?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

a borisa se bas trudi, mislim da ga ovde ljudi nepravedno cene po facijalnoj ekspresiji

I zbog imena nekako.

 

Izvinjenje svim Borišama.

 

@Ne sam Safete

 

Nema Ivanović vremena da razvija mlade igrače, dok je Baraću baš to prioritet. Ivanović bi Topića gledao da uklopi tako da doprinese rezultatu, a to bi malog moglo da uguši. Što se tiče igranja tvrđe košarke, mali je ovog leta pokazao da ima taj mentalitet, ne gubi se to za godinu dana. Za sledeću sezonu se već slažem, obavezna EL.

Edited by MilošVB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miljenovic sa 18 je Kris Pol za Topica od 18. Peno je takodje bio bolji za par klasa, mada se za njega videlo da je formiran i early bloomer. Secam se da je i Novak bio prilicno dominantan kao klinac mada je njegova generacija bila teski odron tada cini mi se.

  • Ha-ha 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

pre najuzeg odabira jeste, sada je sitno-sopstvenicki & ne mora da podseca kako je uvek tu za repku, kada eto, upravo danas nije.

Pa meni vise ima smisla sada sto je otisao/odustao ilistagod nego pred sam odabir konacnog spiska.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Miljenovic sa 18 je Kris Pol za Topica od 18. Peno je takodje bio bolji za par klasa, mada se za njega videlo da je formiran i early bloomer. Secam se da je i Novak bio prilicno dominantan kao klinac mada je njegova generacija bila teski odron tada cini mi se.

Znači da ne brinemo, Topić će postati igračina. 

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Miljenovic sa 18 je Kris Pol za Topica od 18. Peno je takodje bio bolji za par klasa, mada se za njega videlo da je formiran i early bloomer. Secam se da je i Novak bio prilicno dominantan kao klinac mada je njegova generacija bila teski odron tada cini mi se.

Kontam da si svestan da si naveo igrace i vecite talente koji su brzinom munje propali?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

meni se recimo svidja ali nemam nikakav uzorak medju odraslim kosarkasima, kao ni svi drugi.

Ma meni sva ta njegova igra naravno medju juniorima je dosta na silu, prodor zavrsnica ili pas spolja a to mi se iskreno ne svidja i ne vidim da ce moci to da prenese na seniorski lvl. Zato sam i pisao msm na kkcz temi da on svoju igru na seniorskom nivou tek treba da pronadje i da je zbog toga pozajmica u Megu top potez.

Ne znam nisam u hajpu kao 99% ljudi.

A iskreno se nadam da nikad vise u zivotu nisam pogresio u proceni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Kontam da si svestan da si naveo igrace i vecite talente koji su brzinom munje propali?

A mi inace znamo kakav ce igrac biti Topic sa 25 godina? Kontam i da se nije pojavio krsten junior od Borise Simanica (xexe) pa mora da se hajpuje

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

A mi inace znamo kakav ce igrac biti Topic sa 25 godina? Kontam i da se nije pojavio krsten junior od Borise Simanica (xexe) pa mora da se hajpuje

Ne mora da se hajpuje, dovoljno je samo da ga pogledas kako igra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Gledao sam ga na prvenstvu i nije mi uopste jasno. Nije posebno dominantan ni u svom godistu, a kako se pise ovde ocekujem minimum Medzika Dzonsona

 

Dominantan je u svom godistu sto se videlo na turniru Evrolige za juniore. Bio je dominantan i u Kls-u sto nije njegov uzrast.

 

Toj mladoj reprezentaciji se prikljucio kasnije, pitanje je dal je i koliko trenirao sa njima te ne bi uzimao te partije zdravo za gotovo.

 

Nije rang Doncica u njegovim godinama to je jasno, ali ne moze se reci da nije dominantan u svom godistu jer je u top3 plejmejkera u Evropi u tom godistu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki8 said:

Lepo Topic deluje na utakmici protiv USC-a, on bi i u koledz kosarci odlicno izgledao. Bice zadovoljstvo pratiti ga u ABA ligi sledece sezone.

 

Imas li stream?

Topic oborio mnoge individualne rekorde u juniorskoj Evroligi. Dominacija kakva se od Doncica nije vidjela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, McLeod said:

Gledao sam ga na prvenstvu i nije mi uopste jasno. Nije posebno dominantan ni u svom godistu, a kako se pise ovde ocekujem minimum Medzika Dzonsona

Pa teško i može kad ima u ekipi i Bošnjakovića, Markovića, Jovića dok je bio zdrav. Svi oni zaslužuju veliku ulogu u ekipi i ne ide da jedan igra sam. Verujem da bi u šut ušao da je procenio da ima potrebe da se ispucava, jer on nije tako loš šuter, ali prosto nije imalo potrebe. 

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, ali to top 3 plejmejker u svom godistu u Evropi su bili mnogi koji nisu dobacili do Evrolige u kasnijoj karijeri a mi ovde pricamo o seniorskoj reprezentaciji. A juniorska EL je tek reper tezak, mvp bio Voja Stojanovic i Borisa. 18 godina ima decko, mozda bude top igrac, mozda za 5 godina igra za Borac iz Banjaluke

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...