Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Istu stvar sam čuo i za Micića.

Васа је већ био најавио да ће играти на ои, једино ако се нешто после није десило?

Што се Калинића ако се испостави као истина то је велики хендикеп, нема такве радилице као што је он, а праву замену немамо, Лучић је тренутно само сенка онога што је био, Маринковић и Добрић су другачији типови играча а да се не лажемо далеко су од врхунских играча на том нивоу.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Momcima i kouču sva sreća i zdravlje. Danas po prvu pobedu. 💪🍀

Inače što se tiče Kalinića, on neće igrati za reprezentaciju dok je Pešić trener. Takva je situacija za sada. Možda se se nešto promeni u međuvremenu ali nisam optimističan. 

 

Ako me išta nervira u našem reprezentativnom sportu, a posebno košarci do koje nam je, je li, najviše stalo, to su raznorazne uvređene "mlade". 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kari neguje trenersku ljubav prema Beslacu, nadam se da ce danas dobiti Dusan i koji minut da se vidi da li ima za te buduce prozore bilo koje osnove za to. Dok je igrao u KLS ajde, razumem tu Karijev motiv, ipak matori propagira (po meni sa punim pravom) jaku KLS i izlazak iz ABA lige ali sada kada Beslac luta po SSR-u i u Saratovu ima 9.2ppg s 39% iz polja mi nije bas jasno cime je zaduzio opremu reprezentacije. Miletic mi deluje po onome sto sam video ove sezone kao igrac koji bi mnogo vise doneo narocito u domacim utakmicama, pre svega skorerski. Vise verovatno i od Ristica i Koprivice na njegovoj poziciji, mozda igrac koga stvarno treba proveriti u novembarskom prozoru.

Ne ocekujem nikakvu rapsodiju veceras ali bi valjalo dobiti sa kojom god razlikom. 

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mipivi said:

nmg utvrdim... gde jos, osim u reprezentacii, igra radanov?  koliko vidim, prosle godine peristeri, ove, runa, al ga nema na spisku, da vidim mu statse. jel davo neke golove tamo? 

 

 

Nemoj tako, igra redovno 

 

https://www.proballers.com/basketball/player/65037/aleksa-radanov/games

 

8.6p 4.1sk 2.3as za 24.2min - 10.2 indeks - ne ide mu sut za 3p ali nikada i nije bio neki suter. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jedan od oni slucajeva, kad ovi s kojima gledam, pocnu me gledaju ispod oka, dok ja objasnjavam kako mi se svidja lepo telo nekog igraca. 

jbg, igra trojku, a krompira u uspesnim sutevima za 3, puna kolona. ne moze to. 

inace si igrac na poziciji: dobar decko.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mipivi said:

jedan od oni slucajeva, kad ovi s kojima gledam, pocnu me gledaju ispod oka, dok ja objasnjavam kako mi se svidja lepo telo nekog igraca

jbg, igra trojku, a krompira u uspesnim sutevima za 3, puna kolona. ne moze to. 

inace si igrac na poziciji: dobar decko.

 

Nije to slucajno. 

 

Jer https://www.instagram.com/p/B-CKUhZDR3c/

 

Ne sudim. Ne, ne. 

 

🙂 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...