Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

13 minutes ago, slavisa said:

Postavio sam link ka starom forumu, citaj nekoliko strana unazad pa onda unapred. Ako hoces moze i jos unazad negde decembar 2015 da citas, pa ces videti kako se pisalo o Saletu. 

 

Ako je glavni izvor to sta ste pisali na starom forumu, onda se moze zakljuciti da je bilo podjednako podmetanja laznih informacija kao sto se to radi i ovde.

 

Nijedne godine nije trazeno od bilo kog igraca da prekrsi maksimalni rok koji je propisan zajedno sa NBA, tako da se nadam da razumes da je ono tvoje "a kako sad moze a ranije nije moglo" samo pokusaj podmetanja i nista drugo? Ako je iz neznanja, onda ne bi bilo lose da revidiras i ostale "informacije" koje su ti izgradile takva i slicna uverenja.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, mmajstor said:

 

Ako je glavni izvor to sta ste pisali na starom forumu, onda se moze zakljuciti da je bilo podjednako podmetanja laznih informacija kao sto se to radi i ovde.

 

Nijedne godine nije trazeno od bilo kog igraca da prekrsi maksimalni rok koji je propisan zajedno sa NBA, tako da se nadam da razumes da je ono tvoje "a kako sad moze a ranije nije moglo" samo pokusaj podmetanja i nista drugo? Ako je iz neznanja, onda ne bi bilo lose da revidiras i ostale "informacije" koje su ti izgradile takva i slicna uverenja.

Evo ti jedan izvor http://mondo.rs/a904572/Sport/Kosarka/Djordjevic-o-Marjanovicu-i-sastavu-Srbije-za-olimpijske-kvalifikacije-i-Rio.html gde Marjanovic nije mogao da igra u tim kvalifikacionom turniru

pa onda ova vest http://mondo.rs/a907292/Sport/Kosarka/KSS-placa-da-Boban-Marjanovic-igra-za-reprezentaciju.html gde NBA pravi problema oko osiguranja, onda mozes procitati da kod francuza ni jedan nba igrac nije hteo da igra taj kvalifikacioni turnir sem batuma.

ovde imas vest da je Marjanovic zeljan da igra za reprezentaciju, ali ne i na kvalifikacionom turniru dok ne potpise ugovor, ali da se stavlja na raspolaganje Djordjevicu http://mondo.rs/a911947/Sport/Kosarka/Boban-Marjanovic-igra-za-Srbiju-na-Olimpijskim-igrama-u-Riju-2016.html . i onda dolazi onaj link prvi, gde Djordjevic kaze da ne moze tako, ako nije igrao na kvalifikacionom turniru, onda nece ni u Riu. Nema nikakve razlike izmedju tada i ovih kvalifikacija, gde vecina onih igraca koji su izborili svetsko nece igrati na tom istom prvenstvu. 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da ces skontati da je ovo pravi trenutak da stanes ali ne vredi.

Koji tacno od ovih linkova dokazuje da je trazeno od Bobija da se stavi na raspolaganje reprezentaciji duze nego sto je to po usvojenom dogovoru sa NBA? 

 

Morace da radi report dugme ako se nastavi ovo trolovanje... ne moze normalna diskusija o reprezentaciji da se uspostavi od vas koji bi samo da pljujete po Djordjevicu. 

Link to comment
Share on other sites

LOL, nemoj da si nervozan 🙂 najlakse je stisnut report dugme. 

Ja nemam naviku da stiskam report ma da mi neko ne znam sta napise. 

Cim nesto nije po volji forumasa, i o cemu bi oni zeleli da citaju, je trolovanje i stiska se report dugme, Vazi. MC je 100% upravu

 

Ovo je jedna normalna diskusija o reprezentaciji. o cemu bi ti pisao? ko ce biti u startnih 12? to se djordjevic odlucit a ne ti ili ja..

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mmajstor said:

Mislio sam da ces skontati da je ovo pravi trenutak da stanes ali ne vredi.

Koji tacno od ovih linkova dokazuje da je trazeno od Bobija da se stavi na raspolaganje reprezentaciji duze nego sto je to po usvojenom dogovoru sa NBA? 

 

Morace da radi report dugme ako se nastavi ovo trolovanje... ne moze normalna diskusija o reprezentaciji da se uspostavi od vas koji bi samo da pljujete po Djordjevicu. 

 

Ja mislim da ne moze diskusija da se uspostavi od tebe koji na svaki pomen Djordjevica skaces kao da ti je doticni ne znam sta.

 

I sta je ovo ovde, tvoj privatni topic gde sme da se pise samo ono sto tebi odgovara ?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Skyglider said:

 

Ja mislim da ne moze diskusija da se uspostavi od tebe koji na svaki pomen Djordjevica skaces kao da ti je doticni ne znam sta.

 

I sta je ovo ovde, tvoj privatni topic gde sme da se pise samo ono sto tebi odgovara ?

 

 

Kao prvo, ja ne skacem, nego pisem.

 

Kao drugo, ne pisem kao o Djordjevicu kao da je ne znam sta, nego iskljucivo i samo kao da je trener reprezentacije a ne politicki pijun ili vojnik.

 

Kao trece, pisem o onome sto je tema, a ne sto je teorija zavere u sta pojedini zele da pretvore ovaj topic pod plastom "diskusije", pa podatak koji sam gore izneo o pripremama opet skrecu u vec sto puta pomenuti offtopic izmisljajuci neistine.

 

Kao cetvrto, ovo nije moj privatni topic vec topic o reprezentaciji Srbije, a ne poligon za popljuvavanje jednog coveka, pa da na njemu treba da se delimo i prikljanamo u zavisnosti od toga da li smo za one koji ga pljuju, ili onima kojima to smeta ukoliko se to ponavlja iznova i iznova, pa da se prakticno samo o tome pise umesto o temi topica. 

 

Kao peto, cim ne prepoznajes da je ovo sto se radi na ovoj temi trolovanje, ocigledno jer i sam u tome ucestvujes, cini po mom misljenju a naravno to ne mora da bude tacno, problematicnim to sto imas veze sa moderiranjem. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Skyglider said:

 

:classic_laugh:

 

Jel si ovo opisao neku drzavu iz svoje maste ?

 

To je činjenično stanje. Živi svedok. Ne znam koliko imas godina, ali ako nisi doživeo drugu polovinu sedamdesetih ili osamdesete preporucujem ti da pitas nekog starijeg za misljenje kako se zivelo tad.  

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mmajstor said:

 

Kao prvo, ja ne skacem, nego pisem.

 

Kao drugo, ne pisem kao o Djordjevicu kao da je ne znam sta, nego iskljucivo i samo kao da je trener reprezentacije a ne politicki pijun ili vojnik.

 

Kao trece, pisem o onome sto je tema, a ne sto je teorija zavere u sta pojedini zele da pretvore ovaj topic pod plastom "diskusije", pa podatak koji sam gore izneo o pripremama opet skrecu u vec sto puta pomenuti offtopic izmisljajuci neistine.

 

Kao cetvrto, ovo nije moj privatni topic vec topic o reprezentaciji Srbije, a ne poligon za popljuvavanje jednog coveka, pa da na njemu treba da se delimo i prikljanamo u zavisnosti od toga da li smo za one koji ga pljuju, ili onima kojima to smeta ukoliko se to ponavlja iznova i iznova, pa da se prakticno samo o tome pise umesto o temi topica. 

 

Kao peto, cim ne prepoznajes da je ovo sto se radi na ovoj temi trolovanje, ocigledno jer i sam u tome ucestvujes, cini po mom misljenju a naravno to ne mora da bude tacno, problematicnim to sto imas veze sa moderiranjem. 

 

 

Ja kao najveci problem ovde vidim tvoju napadnost i agresivnost. I to sto privatizujes ovaj topic i pokusavas da odredjujes ko sta sme da pise i ko sta sme da kaze o Djordjevicu. I to sve cinis uz precutnu saglasnost moderacije. Ko si ti uopste da odredjujes sta je ovde trolovanje a sta ne? Za to postoje moderatori na podforumu. Meni deluje da si ti ovde najveci troler svojom napadnoscu. Sta, niko ne sme nista da kaze proiv Sujete, svi moramo o njemu da pisemo u superlativima ?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Mikel said:

 

To je činjenično stanje. Živi svedok. Ne znam koliko imas godina, ali ako nisi doživeo drugu polovinu sedamdesetih ili osamdesete preporucujem ti da pitas nekog starijeg za misljenje kako se zivelo tad.  

 

Cinjenicno stanje je da ono sto si napisao odgovara fantaziji jugonostalgicara koji je u vreme raspada imao 10ak godina, pa sad zivi u nekoj iluzuji kako je sve bilo tad bajno. 

 

Da odradimo jedan mali breakdown onoga sto si napisao

 

Quote

U to vreme, kada se zakletvom zapocinjao prvi korak, ziveli smo u svetu pravih vrednosti kao sto su postenje, marljivost, pravednost, ljubav prema otadzbini i drugovima. Ka vrhu su mogli samo najbolji djaci. Plata preko 1000 maraka, privreda i tehnoloski razvoj u rangu vodecih, standard medju prvih deset u Evropi. Nije sve bilo idealno, daleko od toga. Zbog izrazavanja drugacijeg misljenja od zvanicne politike ili kritike vlasti islo se na Goli otok.

 

Ka vrhu su mogli samo najbolji djaci ? Mozda, ako u te najbolje djake ubrajas decu funkcionera, posto je vrh uglavnom bio rezervisan za njih. 

 

Plata preko 1000 dem ? 

Indikativno je da su prosečne zarade u Srbiji bile od 350-500 DEM što je gotovo dva puta manje nego sada. Ali treba imati u vidu i činjenicu da ni DEM nije bila iste kopovne moći pre 35 godina i sada. Adekvantim preračunovanjem (korekcija za nemačku inflaciju) zarada u markama u sadašnjoj vrednosti su bile oko 750-800 DEM ili blizu prosečne zarade u Srbiji u 2016 godini.

 

Zanimljivo, ovo ne deluje kao plata preko 1000 DEM

 

Standard medju prvih 10 u Evropi? Redovne restrikcije struje, nestasica goriva tolika da je morao da se uvodi sistem per-nepar, redovne nestasice kafe i deterdzenata u supermarketima, visoka stopa nezaposlenosti, masovan odlazak ljudi na rad u zapadne drzave ... sve to mi bas ne deluje kao top 10 standard u Evropi.  

 

Uostalom, ako koza laze - rog ne laze, pa ti preporucujem da izadjes iz svog sveta maste i procitas ovaj clanak i precizne brojke  http://www.makroekonomija.org/0-dragovan-milicevic/sfrj-–-iluzija-ili-stvarnost-boljeg-zivota/

 

Inace, ne bih da nastavljam o ovoj temi ovde, jer ovo nije topic za to. Samo je na tvoj nebulozni post morao da stigne adekvatan odgovor.

 

btw, ljubav prema otadzbini je bila tolika, da cim je malo popustio steg komunizma, sve se raspalo u param parcad, krvavim ratom. 

 

Edited by Skyglider
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Skyglider

U pravu si, nije mesto, ali moram da ti kratko odgovorim. Kad ti je dobro ljubav prema otazbini lako se izrodi, kad ti je lose svi je pljuju i pricaju da je najgora. Drugo, tekstovi sa raznoraznih portala sa pokusajima statistickih komparacija su, za mene, irelevantni izvori, da ne kazem naruceni.

Jesi li ti, druze, iskusio zivot 80tih u jugi? Ili tvoji roditelji, npr? Koje je tvoje iskustvo? Pitaj nekog, nemoj slepo da verujes Milicevicu koji sada statistički dokazuje da nismo ziveli uopste tako dobro. Ajde! Za cije babe zdravlje?

Plate radnika cesto su tada odredjivane po ucinku i isle su preko 1000 maraka, cak i iznad plate direktora. Izvor: svedočenje radnika iz elektronske i masinske industrije u kojima je radilo preko 30 hiljada zaposlenih. Oces obracunske liste mozda?

Ljudi su tada ziveli bez ustezanja, letovali, pravili trospratne kuće, dobijali stanove, kupovali automobile i sve sa tih 350 maraka zarade. Danas, sa ovih prosecnih i imaginarnih 400e potomci tih istih ne mogu samo racune da plate i da okrece. 

U celoj prici, nebulozno je samo naknadno podmetanje iskrivljene realnosti sto je dobro poznata katakteristika sadasnjih drustvenih okolnosti i moralnog posrnuca drustva i pojedinaca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mmajstor said:

Mislio sam da ces skontati da je ovo pravi trenutak da stanes ali ne vredi.

Koji tacno od ovih linkova dokazuje da je trazeno od Bobija da se stavi na raspolaganje reprezentaciji duze nego sto je to po usvojenom dogovoru sa NBA? 

 

Morace da radi report dugme ako se nastavi ovo trolovanje... ne moze normalna diskusija o reprezentaciji da se uspostavi od vas koji bi samo da pljujete po Djordjevicu. 

 

Ovo je solidno preterivanje. Bobi nije imao ugovor i cekao je svoju ispostavice se najvecu zaradu u zivotu. 

 

Bukvalno je potpisao ugovor dok je trajao turnir u bg-u, da je ostao i igrao bez ugovora i osiguranja, cak i da se ne povredi, kasnio bi sa potpisivanjem dve nedelje i ko zna sta bi dobio i gde. 

 Mozda ne pratis kako izgleda kad pocne prelazni rok pocetkom jula, prvo se dele vece pare a zatim sve manje i manje. Potaj agente koji su jos uvek slobodni cemu mogu da se nadaju. 

 

E sad, ja ne ocekujem da neki zaljubljenik u Djordjevica i nas sistem, a mozda i zaljubljenika u reprezantaciju ili Srbiju da zna kakve efekte na igraca moze imati odluka da baci ugovor u bunar, 

ali Sale to mora da zna. I ne samo da zna, nego i da napravi bolje odluke, ako treba objasni ostalim igracima, ponudi im pomoc u slucaju da i sami budu u Bobijevoj situaciji. 

A on je bukvalno vodio kampanju disciplinovanja ostalih preko Bobija. 

 

Ali toliko o Bobiju. Sale je ove godine ponovio svoj model. Imamo netransparentnu situaciju i nesto 

verovatno ne stima. 

 

Ako ostvarimo uspeh (direktan plasman na oi) treba mu ponuditi novi ugovor na 3-4 god, ukoliko ne uspemo, mislim da treba probati nesto drugo. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mikel said:

@Skyglider

U pravu si, nije mesto, ali moram da ti kratko odgovorim. Kad ti je dobro ljubav prema otazbini lako se izrodi, kad ti je lose svi je pljuju i pricaju da je najgora. Drugo, tekstovi sa raznoraznih portala sa pokusajima statistickih komparacija su, za mene, irelevantni izvori, da ne kazem naruceni.

Jesi li ti, druze, iskusio zivot 80tih u jugi? Ili tvoji roditelji, npr? Koje je tvoje iskustvo? Pitaj nekog, nemoj slepo da verujes Milicevicu koji sada statistički dokazuje da nismo ziveli uopste tako dobro. Ajde! Za cije babe zdravlje?

Plate radnika cesto su tada odredjivane po ucinku i isle su preko 1000 maraka, cak i iznad plate direktora. Izvor: svedočenje radnika iz elektronske i masinske industrije u kojima je radilo preko 30 hiljada zaposlenih. Oces obracunske liste mozda?

Ljudi su tada ziveli bez ustezanja, letovali, pravili trospratne kuće, dobijali stanove, kupovali automobile i sve sa tih 350 maraka zarade. Danas, sa ovih prosecnih i imaginarnih 400e potomci tih istih ne mogu samo racune da plate i da okrece. 

U celoj prici, nebulozno je samo naknadno podmetanje iskrivljene realnosti sto je dobro poznata katakteristika sadasnjih drustvenih okolnosti i moralnog posrnuca drustva i pojedinaca. 

 

Iskustvo mojih roditelja se uglavnom poklapa sa onim sto sam napisao. Inace zivo me interesuje koje je tvoje iskustvo kad propsipas ove besmislice ?

 

Inace, restrikcije struje, nestasice goriva, deterdzenata, visoka inflacija, gomila nula na dinarima itd su cinjenice, a ne statisticke komparacije. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Ovo je solidno preterivanje. Bobi nije imao ugovor i cekao je svoju ispostavice se najvecu zaradu u zivotu. 

 

Bukvalno je potpisao ugovor dok je trajao turnir u bg-u, da je ostao i igrao bez ugovora i osiguranja, cak i da se ne povredi, kasnio bi sa potpisivanjem dve nedelje i ko zna sta bi dobio i gde. 

 Mozda ne pratis kako izgleda kad pocne prelazni rok pocetkom jula, prvo se dele vece pare a zatim sve manje i manje. Potaj agente koji su jos uvek slobodni cemu mogu da se nadaju. 

 

Jos jedna poluinformacija. To nije razlog zasto Bobi nije igrao na olimpijadi. Pravi razlog nakon one menadzerske sarade godinu ranije, je boldovan ispod:

 

""Ove godine, Marjanović je prihvatio moj poziv i u direktnom razgovoru dvadesetak dana pre početka priprema i sedam dana pre objavljivanja spiska od 16, uverio me je da je spreman, voljan, motivisan i željan da počne pripreme i izbori se za mesto u timu. Istakao je da ima, kao uostalom i svi igrači, želju da igra i ide na Olimpijske igre. Međutim, sve je to ostalo samo na praznim rečima jer je, defakto, otkazao učešće SAMO DAN pre okupljanja tima i prvog treninga.

Obaveza igrača je da obavesti KSS i trenera o eventualnom otkazu PRE objavljivanja spiska od 16 imena (nešto slično se desilo 2014. sa igračem Veličkovićem koji je takođe otkazao POSLE objavljivanja spiska od 16).

Telefonom obrazlažući svoj otkaz, veče pre okupljanja, strahom od povrede i potrebom da potpiše ugovor (na kojem mu čestitam), a da se tek onda stavi na raspolaganaje Ekipi, Marjanović je izneo svoj stav da ne može da dođe ni na ovogodišnje pripreme jer ,kako je rekao, ima veliki strah od povrede.

Kada sportista i reprezentativac ima bilo kakav strah, nemoguće je da izađe na teren i bude neustrašivi takmičar koji želi da pobedi ulažući 100% napora, zajedno sa saigračima. Kada igrač ne želi, ili ne može zbog straha da igra za reprezentaciju, to shvatam - ali ne podržavam i ne volim. Međutim, moram to da prihvatim. Svaki razlog otkaza je potpuno legitiman. Potrebno je da dođe na pravi način i u pravo vreme, uz maksimalan respekt institucije koja se zove Reprezentacija."

 

 

Koliko je ova odluka bila losa govori osvojeno srebro na ovom takmicenju, a Bobiju je toliko bilo krivo da ovakvu stvar nije ponovio naredne godine i nije se nasao medju mnogobrojnim otkazima 2017 na EP. Znaci da pravog konflikta tu nije bilo, sem mozda medju forumasima. 

 

Ovo ispodcitavanje za Djordjevica je vec postalo smesno. Ja samo pokusavam da objasnim nacin i princip po kojem ova reprezentacija (uspesno) funkcionise, a mozda delom i zbog mog avatara neki od vas dolaze do zakljucka da ja po svaku cenu zelim da branim selektora, a moderator je toliko bio civilizovan da me je castio i homoseksualnim sklonostima. Nema teorija zavera, nema intriga, ima samo bujne maste forumasa...

Link to comment
Share on other sites

@Skyglider

Prvo 'nebuloze' sad 'besmislice'. Ocigledno nisi prosao pionirskim stazama kad tako spocitavas drugovima sa kojima prvi put razgovaras. Omalovazavanje bez pardona. Alal ti. 

Kraj 70tih i pocetak 80tih je ubedljivo najbolji period i zlatno doba u pogledu kvaliteta zivota i zivotnog standarda. To ti kazem ja na osnovu sopstvenog iskustva, iskustva generacije mojih roditelja i ogromne vecine ljudi iz srednje klase sa kojima sam razgovarao. A narocito uporedjujuci sa decenijama koje su usledile. Nikakve nestasice niti eksterni uticaji, naknadni strucnjaci i njihove revizije to ne mogu osporiti. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mikel said:

@Skyglider

Prvo 'nebuloze' sad 'besmislice'. Ocigledno nisi prosao pionirskim stazama kad tako spocitavas drugovima sa kojima prvi put razgovaras. Omalovazavanje bez pardona. Alal ti. 

Kraj 70tih i pocetak 80tih je ubedljivo najbolji period i zlatno doba u pogledu kvaliteta zivota i zivotnog standarda. To ti kazem ja na osnovu sopstvenog iskustva, iskustva generacije mojih roditelja i ogromne vecine ljudi iz srednje klase sa kojima sam razgovarao. A narocito uporedjujuci sa decenijama koje su usledile. Nikakve nestasice niti eksterni uticaji, naknadni strucnjaci i njihove revizije to ne mogu osporiti. 

 

Aha, bas je taj pocetak osamdesetih, koji je obelezio ekonomski kolaps drzave, bio zlatno doba. Inace, iskustvo desetogodisnjaka je veoma relevantno. A poredjenje sa 90im je smesno, jer 90te su bile dno u svakom smislu, pa je naravno svaki period iz doba SFRJ zlatno doba u poredjenju sa tim. 

 

I ovo bi trebalo da je kraj diskusije kojoj nije mesto ovde. 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mmajstor said:

 

Jos jedna poluinformacija. To nije razlog zasto Bobi nije igrao na olimpijadi. Pravi razlog:

...

27 minutes ago, mmajstor said:

Telefonom obrazlažući svoj otkaz, veče pre okupljanja, strahom od povrede i potrebom da potpiše ugovor (na kojem mu čestitam), a da se tek onda stavi na raspolaganaje Ekipi, Marjanović je izneo svoj stav da ne može da dođe ni na ovogodišnje pripreme jer ,kako je rekao, ima veliki strah od povrede.

Kada sportista i reprezentativac ima bilo kakav strah, nemoguće je da izađe na teren i bude neustrašivi takmičar koji želi da pobedi ulažući 100% napora, zajedno sa saigračima. Kada igrač ne želi, ili ne može zbog straha da igra za reprezentaciju, to shvatam - ali ne podržavam i ne volim. Međutim, moram to da prihvatim. Svaki razlog otkaza je potpuno legitiman. Potrebno je da dođe na pravi način i u pravo vreme, uz maksimalan respekt institucije koja se zove Reprezentacija."

 

 

Koliko je ova odluka bila losa govori osvojeno srebro na ovom takmicenju, a Bobiju je toliko bilo krivo da ovakvu stvar nije ponovio naredne godine i nije se nasao medju mnogobrojnim otkazima 2017 na EP. Znaci da pravog konflikta tu nije bilo, sem mozda medju forumasima...

 

Bolje da nisi postirao ovo, potisnuo sam ovu glupost u zaborav. 

 

Svi su pricali (i ovde, tj tamo) nedeljama pre priprema da Bobi ne moze da igra bez ugovora, samo se on pravio lud i to saznao dan pre priprema. 

Nije ni bio u redovnom kontaktu sa Bobijem i nevoljan da se ukljuci. 

 

Ovo nepotrebno pominjanje straha dva puta u jednom pasusu je bas meh. 

 

I ove godine smo saznali od nekog tamo menadzera da ce reprezentativci da se okupe u dve grupe, umesto da je on to objasnio ili barem neko iz staba. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svi smo to znali i ovde i onde, a Bobi nijednom da izjavi u medijima tih nedelja i nedelja pre priprema da ne moze da igra bez ugovora? 

 

Kad se selektor oglasi onda je glupost, a kad se ne oglasi onda je opet glupost. Ne samo da je glupost nego i laze, pored toga sto ga Bobi nijednom nije demantovao....bojim se da je dalja diskusija uzaludna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupljen dres tako da jos neke karte za meceve da se nabave pa da se ide spokojno u avanturu :) 
Dres je btw takav krs da se istinski nadam da igraci ne igraju u istim koje Peak prodaje jer ako je tako ja ne znam kako mogu da izdrze ceo mec u ovom govnetu.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites


Aj da odigramo jednu igricu, laganu ne boli.

Pošto je AV izbacio Kalinu iz reprezentacije  jer je Kalina rekao seldeće i sa čim sse ja u potpunosti slažem, a imao je i drugih mudrih, al zasad da se osvrnemo na jednu samo: Kosovo je Kosovo.

Iza ove izjave stoji ime:

A Nikole Kaliniča

B Aleksandra Vučića


 

Quote

Situacija s Kosovom je apsurdna. Kosovo je, kako je Tijanić govorio, najskuplja srpska reč ili mesto za koje bi svi Srbi život dali, a mali broj njih koji ne žive na Kosovu i Metohiji, ili gotovo niko, tamo ne bi da živi. To govori o svim našim paradoksima i apsurdnoj situaciji.



 

Quote



i ajmo još par strana da ovo malo proteramo dok nema košarkaških tema i da završavamo...  Takodje molim @Mikel  malo samo da se smanji (ko je rekao da se ukloni) ova na silu JUGONOSTALIGIJA kojom se gadjamo na temi. Lepo je i setno i to, al predji na kafanu, ako se PDF politika plašiš.

Link to comment
Share on other sites

Kad se vec igramo pogadjanja, evo jos jednog citata:

 

"Baš sam nedavno gledao intervju jednog pametnog čoveka koji je pričao o tome da selfi može čak da se posmatra kao masturbacija na samog sebe".

 

Cik pogodite ko je ovo rekao?

Link za pomoc: https://www.google.com/amp/s/www.blic.rs/a-m-p-article%3fuuid=c85a844f-1337-4176-8114-a7dc734f17c2&type=article&id=PULS_CMS-Article-c85a844f-1337-4176-8114-a7dc734f17c2&gem_id=zD5KuD.iD9tpA7RjQ0izOceyjyz8XUO1l_PlqSK_5tP.77

 

Link to comment
Share on other sites

Evo brate ja cu da pljuckam po saletu ali necu da trcim pre tebe da grabim medalju. 

Mora da se zna neki red. 

Medalja je saletova i tvoja.

 

Slazem se da se previse pise o tome na topiku reprezentacije i odmah cu prestati i napustiti ovaj topik. 

 

Moj problem ionako nije sale nego 

komesarski pristup diskusiji 

i svojatanje. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...